Reklama

6 týden těhotenství a nepříjemné píchání v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucka328
Kecalka 104 příspěvků 09.08.18 19:32
6TT a nepříjemné píchání v podbřišku

Ahoj, prosím o radu, vím, že diskuzi na toto téma je mnoho, ale stejně…

Jsem 6TT od ovulace, 7TT od MS, trápí mě občasné bolení v podbřišku jako při MS, nevolnost. Dneska mě popichovalo spíš ostře přesně uprostřed podbřišku. Když jsem pak šla na malou a vstala jsem z WC, tak mě velice pichlo uprostřed a nalevo, sešla jsem schody dolů a lehla si na gauč a neustávalo to. Kdyz jsem vstala musela jsem se ohnout, aby to trochu ustálo. Musela jsem si jít lehnout do postele a chvíli klid, aby to trochu povolilo. Trvalo to pár minut, ale strašně mě to zaskočilo. Bylo to velice nepříjemné, spis ostré pichave, trochu v křeči. Nešpiním a nekrvacim. K lékaři jdu až za týden v pátek pro potvrzení těhu. Je to normální prosím? Díky moc.

Reklama

Reakce:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 09.08.18 19:38

@Lucka328 je to normální. prcek se uhnizduje a děloha se roztahuje. pokud nekrvácíš a nešpiníš, tak je to v pořádku.

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 09.08.18 19:39

Začátek těhotenství je spojený s občasným pobolivanim, ale pokud by bolesti byly ostré a vyloženě nepříjemné, navštiv doktora hned. Je minimální pravděpodobnost mimodelozniho těhotenství a me u něj takto píchalo a bolelo ostře, ale na boku, ne uprostřed.

Lucka328
Kecalka 104 příspěvků 09.08.18 19:42

@mamina2017 Vážně?? Uff.. děkuji moc za rychlou uklidňující odpověď. Právě doteď to bylo sem tam píchnutí, ale dneska to bylo fakt už docela hodně a trvalo to dýl . No pár minut, ale prostě dýl. Musela jsem úplně do předklonu. Jako kdyby mě někdo bodnul nebo já nevím. Ta hrůza už odezněla, ale ještě to maličkosti cítím na levé straně . Takže plašit nemusím?

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 09.08.18 19:49

@Lucka328 bohužel nemám zkušenost s mimoděložním jak ti píše @Mishka85 , tak možná se drž její rady. za návštěvu doktora nic nedáš a pro klid duše..

Froseth
Kecalka 378 příspěvků 09.08.18 20:11

Nechci strašit, ale taky bych se bála mimoděložního :think: Na začátku těhotenství(alespoň u mě) byla bolest spíš taková konstantní, podobná bolestem při MS, ale určitě ne akutní a pichlavá. Já jsem celkem kliďas, co se návštěv doktorů týče, ale toto bych nepodceňovala, mimoděložní je fakt nebezpečné. Ale samozřejmě doufám, že to vidím zbytečně černě a držím palce, aby to dobře dopadlo ;)

Bara04
Kecalka 202 příspěvků 09.08.18 21:32

já měla kolem 5-6tt ( a jese jsem nevedela ze jsem těhotná )bolesti silene - extrémní jako MS bolesti, křeče že jsem malem omdlela v buse…jako kdybych tehdy věděla to co ted ( mimoděložní, a vse co se muze podelat) asi bych teda jednala jinak… no ja si doma lehla a dala jsem si brufen ( a az za 2 dny jsem si udělala test - pak uz jsem jen tise knucela bez brufenu )- a syn je ok;-) nicméně … klidne bych minimalne dr zavolala . pja uz bych to ted taky řešila vic nez predtim … ale jen te chci uklidnit ze to muze byt normalni … soudě podle sebe .

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 09.08.18 21:48

@Lucka328 Očividně to tak nemají všichni, ale za mě… od teď tě až do porodu bude furt něco bolet, tlačit, píchat a táhnout.. hodně štěstí :mrgreen: :kytka:

Eliae
Nováček 3 příspěvky 15.08.18 06:01
Pocit divnejsi nez divny

Ahoj, jsem v sestem tydnu a uz od vcerejska mam tam dole pocit, ktery bych nejlepe popsala jako spatne zastrceny tampon, urcute vite, co myslim. Proste to tam tlaci a furt takovej pocit, jako kdyz se neco polamu sune ven, je to normalni? :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama