6tt a neprosperující těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
12.11.21 17:44

6tt a neprosperující těhotenství

Zdravím všechny.
Jsem v 6tt, dnes sem podstoupila dvě vyšetření na gynekologii (každé v jiném městě) Jeden gynekolog mi řekl, že vidí prázdnou dutinku na UTZ, že těhotenství vypadá o týden mladší.
Na druhém UTZ u jiného lékaře mi řekl gynekolog, že je těhotenství neprosperující :,(
Test domácí mi neukazuje druhou čárku ale na gynekologii po testu z moči mám druhou čárku ale prý slabou.
Minuli rok jsem potratila v pátek týdnu, teď mám obrovský strach :,(
Máte někdo podobnou zkušenost?
S dobrým koncem?
Děkuji všem za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26137
12.11.21 17:46

Mas potvrzenou ovulaci? Sla jsi hrozně brzo, takze to těhotenství klidně může být mladší než vychází podle ms a muž být vše v pořádku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.11.21 17:57

@Kriss Tina Ovulaci Potvrzenou nemám.
Ovu mi vycházela na 18.10. ;) Říkám si, že by bylo na domácím testu něco vidět i když četla sem, že být vidět nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10635
12.11.21 18:09

Není možné, abys doma měla negativní test a na gyndě pozitivní. Ty testy fungují na stejném principu. Udělej znova test. Jestli bude pozitivní, těhotná jsi, jestli negativní, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.11.21 18:14

@karkarka dnes sem si dělala tři domácí testy.Doma mi vyšli negativní a na gynekologii mi dělali a tam vyšel test slabě pozitivní, mám to napsané i ve zprávě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10635
12.11.21 18:38

Nesmysl. Při slabé pozitivním testu nemůže být nic vidět v děloze. Dojdu si na test z krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.11.21 18:46

@karkarka neřekla bych, mám už dvě dcery a u obou jsem měla slabou druhou čárku a v děloze jsem měla vidět gestační váček. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.11.21 18:48

@karkarka teď mi jde vidět dutinka velká 0,5 cm v děloze. Ale nic jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat