6tt a prázdný gestační váček, ale nejspíš opožděná ovulace

6
14.8.20 23:12

6tt a prázdný gestacni váček, ale nejspíš opožděná ovulace

Ahoj.
Chci sem sdělit moji situaci a i když jsem našla podobné diskuze, tak jsem nenarazila na můj problém. Jde o to, že jsem těhotná, podle poslední menstruace bych už byla v devátém týdnu, ale moje menstruacni cykly byly kolem 35dní plus mínus tři dny. Když jsem sla na kontrolu, tak jsem si myslela že jsem v osmém týdnu a že už bude jasno a vše vidět, jenže na utz byl zatím jen gestacni váček bez známek embrya, doktor mi řekl, že buď je ještě brzy a odhadoval to na 6 týden, nebo je těhotenství neprosperujici. Na kontrolu jdu po 11 dnech, to by mělo být už rozhodující, ale mám strach. Myslíte že je tam nějaká šance?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
14.8.20 23:16

Ještě upřesňuji, těhu příznaky mám, nespinim, nekrvacim, pouze hojnější vytok a pobolivani v podbřišku občasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 23:18

Ahoj, já šla k doktorce s tím, že mi vynechala menstruace. Předtím jsem měla hodně nepravidelný cyklus. Vysadila jsem HA, která mi cyklus nejspíš rozhodila a poté se u mě projevila cysta na vaječníkach, která mi ho rozhodila už úplně. Menstruaci jsem měla ale fakt nepravidelnou. jednou byla strašně moc silná, jindy strašně moc slabá. Jednou trvala týden, pak zas 2 dny. K doktorce jsem teda šla kvůli pozitivnímu testu. Na ultrazvuku nic vidět nebylo. Nakonec bylo těhotenství o 4 týdny mladší, než mělo být.

• Citovat
  • Nahlásit
1802
15.8.20 06:15

Myslím, že je těhotenství buď mladší, nebo neprosperující, doktor není hlupák.
Někdo tady určitě měl variantu A někdo B, to ti moc nepomůže, ale přeju hodně štěstí, ať je to v pořádku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7663
15.8.20 06:39

@MikyH důležité je, kdy jsi měla poprvé pozitivní test. Podle toho se dá přibližně zjistit stáří těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60071
15.8.20 06:53

@MikyH uvidíš za těch 11 dní.. Je to hop nebo trop. Při nepravidelném cyklu se to odhadnout fakt nedá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
15.8.20 07:07

Pokud nevíš kdy byla ovulace tak tam šance určitě je, uvidíš na další kontrole, je to buď a nebo :nevim: Já takhle měla neprosperující těhotenství, ale věděla jsem ovulaci. Přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15855
15.8.20 07:26

Dr. má pravdu. Je to buď a nebo. Uvidíš na další kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
15.8.20 21:14

@karkarka
No lehkou ale viditelnou čárku jsem měla na testu 23.7. O pět dní déle byla silnější. Pohlavní styk mohl být buď 1. Nebo 5.7. Pokud jsem si jiný datum nezapomněla zapsat teda :D tak nevím, některé ženy měly vidět srdeční akci i třeba až v desátém týdnu, ale to já si zas myslím, že ten cyklus jsrm neměla tak rozhazeny, byl jen kolem 33-36 dní a trval vždy šest dní. No ráda bych byla samozřejmě aby to dopadlo dobře, otehotnela jsem teď po deseti měsících od porodu mrtvého miminka, tak by mě to zrovna moc psychicky nepomohlo, kdyby to zas nevyšlo :,( ale tak nějak počítám i s nejhorším, ať z toho pak nejsem tolik šokována.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.8.20 23:41

Tak to nedopadlo dobře, prázdné plodove vejce tam bylo nadále, jsem po revizi, tak budeme zkoušet štěstí dál :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama