6tt bez nevolností, může jít o ZT?

403
14.6.20 12:31

6tt bez nevolností, může jít o ZT?

Ahoj, jsem aktuálně v 6tt (5+4) a necítím žádné nevolnosti… U předešlých dvou těhotenstvích mi bylo špatně hned od pozitivního testu každé ráno… Nyní jsem minulý měsíc měla biochemko a teď se bojím, zda nejde o zamlkle těhotenství, protože jsem četla že u něj nebývají příznaky… Mám akorát citlivá prsa, to je vse.. Děkuji za Vaše poznatky a zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.6.20 12:42

Ahoj, neboj.. Někdo příznaky ma a někdo ne :nevim: já třeba neměla žádné od zacatku až do konce.. Zvracení mebo nevolnost.. To jsem nevefela co to je.. Takže asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
2570
14.6.20 12:43

Tak vzhledem k tomu že jsi po třetí těhotná, bys mohla vědět že těhotenské příznaky nic o prosperitě těhotenství nevypovidaji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13993
14.6.20 12:51

@MiNiPa Mám to teď podobné. U prvního mně bylo víc špatně. Teď míň. Tak si to užívám. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
14.6.20 13:34

@MiNiPa Byla jsem těhotná s dvojcaty a nikdy nezvracela. Kromě bolaveho zaludku jsem taky nic necitila. Neboj, nemusí to nic špatného znamenat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
14.6.20 13:36

Děkuji všem za odpovědi, kontrolu mám za 9 dní a jsem z toho na rozpacích :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13993
14.6.20 13:37
@MiNiPa píše:
Děkuji všem za odpovědi, kontrolu mám za 9 dní a jsem z toho na rozpacích :srdce:

Drž se :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
14.6.20 13:54

Ahoj, já si v 6tt taky říkala jak je mi dobře a najednou v 8tt mi začalo být špatně a zůstalo to tak až do 22tt od tý doby nezvracim. (Zvedal se mi žaludek hlavně z pachů)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12270
14.6.20 16:41

@MiNiPa v 6tt mi nic nebylo, :poblion: sem začala až v 8tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2344
14.6.20 20:23

U prvního dítěte mi absolutně nic nebylo, jen prostě nedošla MS, byla sem 5+5. Naopak druhý potomek si to vybral aj s úroky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
15.6.20 15:44

Milá zakladatelko, snad Tě trochu uklidním. Já jsem dnes 5+4 :D Je mi blbě asi týden, ale nic extra, spíš teda nic než extra, hlavně mě bolej strašně svaly, jako bych za sebou měla brutální trénink s trenérem ve fitku. :D To je vše. Když jsem čekala syna před šesti lety, tak jsem příznaky neměla skoro vůbec, spíš takový chřipkoidní.
Minulý červenec jsem otěhotněla, no mně bylo zle! Zvracela jsem už tejden před očekávanou MS, nemohla nic jíst, no fuj. Jsem se chlácholila, jak prej „ten kdo zvrací nepotrácí“ nebo jak se to říká, že je všechno super a najednou ze dne na den lup ho a nic- 9tt ZT a konec. Prodělala jsem už jedno ZT dvojčat v 7tt někdy v roce 2013 ještě před porodem syna, ale to mi taky nějak od začátku nic nebylo. Zkrátka jsem zkušenostmi poučena, že každé těhotenství probíhá jinak a intenzita příznaků skutečně nic neříká o prosperitě těhotenství. Držím Ti palce, ať je všechno v pořádku, ale nestresuj se zbytečně. Není to v Tvých rukách… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.20 15:57

V prvním tehu nevolnosti do 4 měsíce :zed: u druhého vůbec nic, bohužel to v 10tt zkoncilo ZT. Držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama