6tt a čekání na první kontrolu...

121
10.6.21 12:20

6tt čekání na první kontrolu

Ahoj holky, je tady někdo kdo čeká na první kontrolu a zdá se mu to nekonečné? :D Potřebuju trošku komunikace, když je to tajemství. Čekáme s přítelem první miminko a doufam jen v to, že vše bude v pořádku. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.6.21 12:23

Taky čekám a jdu až 22.6 :zed:
Už máte nějakýho dáblíka doma nebo to bude první?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
10.6.21 12:24

@mandle-v-cokolade však píše, že první

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
10.6.21 12:25

Ahoj, já jdu v úterý 15. a taky to vůbec neutíká, dneska jsem 6+0tt, tak doufám, že už bude vidět srdíčko. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
10.6.21 12:29

@mandle-v-cokolade Ahojky, bude první a já jdu až 30.6. :,( To budu v půlce 9tt. Teď jsem 5+5. Doktorka bere na první kontrolu až v 8tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
10.6.21 12:30

Holky a to počkejte pak na čekání na další utz, to je šílený :-). Navíc někteří doktoři dělají co tři měsíce :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
10.6.21 12:33

Tak to já měla štěstí, že jsem po pozitivitě testu měla týden na to preventivku :mrgreen: Takže tam hned samozřejmě viděl váček, za další týden váček s… Nevím, asi zloutkovym váčkem :mrgreen: a včera, už plod a srdíčko :dance: Hned jak to viděl, tak kontroly každý týden. Pravda, mám za sebou dva potraty plus špatnou krev, tak mě asi chtěl sledovat ;) Ale vydržte :mrgreen: Všeho se dočkáte :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
10.6.21 12:33

@EvieK já tomu jako verim, ale mě teď nejvic trapi, ze nevím jestli je vse v poradku. 🙏🏼 Nedokážu to vymazat z hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
10.6.21 12:34

@Tycinka_Twix tak to muselo byt super, ze jsi aspoň vedela, ze se tam něco deje!😊

A co nějaké priznaky holky? Mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
10.6.21 12:36

Ta první byla ještě Ok, byla jsem teď v pondělí na první kontrole 6+6 a na další jdu 22.6. a to mi přijde horší, protože vím, že srdíčko už tluče a bojím se teď ještě víc, protože by mě ta ztráta bolela už dvakrát více.
Tak držím palce, ať je vše Ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
10.6.21 12:43

@Réza00 Jojo, první byl jen váček bez plodu. To jsem měla i minulý rok. U druhé kontroly už jsem se bála, že bude zase jen prázdný váček a zase budu muset na revizi. Ale ne, ve váčku už šla vidět menší tečka a včera už větší flek a srdce. Jsem 6+6 podle ultrazvuku, podle MS 7+4, takže to hapruje o ten jeden týden, což je úplně běžné :mrgreen: Zatím vše v pohodě, ale po těch potratech už jsem smířena se vším ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
10.6.21 12:44

@Réza00 Příznaky jakože na začátku těhotenství nebo teď během těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
10.6.21 12:50

@Tycinka_Twix klidne oboje to je jedno, já to poznala podle horkosti v puse a bolela mě kostry jako bych si ji narazila. Teď jsem jen hodne unavena a boli mě prsa. 😊

Já měla v březnu na testu čárku - slabší před ms, ale po par dnech po termínu ms, ms dorazila, takže to odešlo s ni. Pak jsem si rekla ze budu testovat až po zpozdeni a vydržela jsem. 😊
Teď se drzi tak doufam ze se udrží. Strasne se bojim ZT protože to nijak nepoznas. 😏 ale strach k tomu proste asi patří. Rikam si ze jsem mladá a zdrava tak proč by to sakra nemělo vyjit. 😃
Hlavně vim ze spoustu žen chodi na kontrolu aspoň na krev a na Ut už v 6tt a já až v pulce 9tt. Je to fakt strasny a vůbec mi to sakra neutika. Tak doufam, ze se na nás usmeje stesti. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11530
10.6.21 12:56
@Réza00 píše:
@EvieK já tomu jako verim, ale mě teď nejvic trapi, ze nevím jestli je vse v poradku. 🙏🏼 Nedokážu to vymazat z hlavy.

Stejne to ted nijak neovlivnis.
Podle me je lepsi jit az v tom 9tt, nez se kazdy tyden stresovat, jestli se tam objevilo vsechno co ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
10.6.21 12:58

@Réza00 To vyjde!!! Určitě ;) No tak já to poznala, jak jsem zapadla, že bylo teda to píchání v podbřišku, pak prsa, následně nepřišla MS. Takže test, ten pozitivní. Pak Dr., tam průběh, jaký jsem psala. Teď se cítím nemocně, jako kdybych měla dostat chřipku, ale zatím se nic neděje :nevim: Na zádech se mi udělal i takový červený flicek, nevím, co to je, jdu na kožní. Každopádně trochu nechutenství, sem tam je mi blbě, prsa bolí pořád a únava samozřejmě. Jinak takhle žádné extra příznaky nepocituji :palec: Jo a taky je mi pořád zima :roll: jo a taky k tomu beru Utrogestan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat