6tt - na ultrazvuku jen dutinka

65
6.11.20 09:29

6tt - na ultrazvuku jen dutinka

Dobrý den všem, hledám podporu a příběhy s dobrým koncem. Právě jdu z kontroly a jsem z toho dost nervózní. Měla bych být 6tt+1. HCG roste jak má, na UTZ dutinka vyrostla za týden ze 3,2mm na 1,3 cm, doktor ale neviděl ani srdíčko, plod a dokonce ani žloutkový váček. Prý ho to celkem znepokojilo. Měla to některá z vás stejně s dobrým koncem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
6.11.20 09:52

Já měla 5plus 2 dutinku i Vacek. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
6.11.20 10:20

Taky jsem měla 5+1 cca dutinku i vláčkem, gestačním i žloutkovým. Tohle moc dobře nevypadá, minimálně ten plod nebo váček by vidět určitě měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
6.11.20 10:55

Ja byla na prvnim utz 5+6 tt a bylo i srdicko.
Držím pesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
6.11.20 11:53

Já byla 5+2 a viděl jen dutinku a vyšší sliznici. Za týden 6+3 už byl žloutkový váček. Kdo ví, kdy jsi měla ovulaci a kdy jsi otěhotněla, třeba je těhotenství mladší :). Na tom začátku to hrozně frčí a mění se to denně, tak s jistotou uvidíš na další kontrole, objednej se za pár dní nebo za týden. Držím pěsti! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8599
6.11.20 12:19

Tak záleží, kolikateho si měla poprvé pozitivní test. Těhotenství může být mladší. jinak jestli jsi opravdu 6+1 tak už musí být na ultrazvuku vidět víc než jen váček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 14:39

Já byla na UZ podle MS 6+3 a byl prázdný gestační váček bez ničeho, ani žádná tečka, nic. Kontrola za tři týdny (zezačátku jsem byla nervózní, ale po pár dnech jsem si řekla, že nemá cenu se stresovat a čas stejně nepopoženu). Na kontrole už bylo embryjko a bilo srdíčko, podle UZ to nevychazí jako podle MS asi o dva týdny. Takže bych neházela flintu do žita :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
2360
18.11.20 16:03

Ahoj já mám podobný problém. Nevím tedy v jakém jsem tt protože podle ovu bych měla být 6+5 cca ale m cyklus třeba 34 dní. Takže přesnou ovu nevim. Ale podle na ult je jen dutinka bez váčku a bez plodu. I když teda ta taky roste. Hcg jsem měla před 10 dny 268 a dnes 1189 dnrs mi vzal znova krev a zítra se uvidí jestli to roste.. Máte někdo zkušenosti s něčím podobným??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
18.11.20 16:10

V 6+0 dle MS jen vacek. Test pozitivni velmi brzy (6 dni pred ocekavanou MS). Za 14 dnu bylo vse v poradku a na prvotrimestralnim screeningu plod dokonce smvetsi o 5 dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3677
18.11.20 16:22
@Mona188 píše:
Ahoj já mám podobný problém. Nevím tedy v jakém jsem tt protože podle ovu bych měla být 6+5 cca ale m cyklus třeba 34 dní. Takže přesnou ovu nevim. Ale podle na ult je jen dutinka bez váčku a bez plodu. I když teda ta taky roste. Hcg jsem měla před 10 dny 268 a dnes 1189 dnrs mi vzal znova krev a zítra se uvidí jestli to roste.. Máte někdo zkušenosti s něčím podobným??

To HCG by mělo být už minimálně přes 2tis pokud před deseti dny bylo 268. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8599
18.11.20 17:06

@Mona188 hcg roste pomalu, na uzv jen váček. Tohle prosperující těhotenství není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.20 19:50

U me na konci 6 tt nebylo vidět embryo, doktorka se moc pozitivně netvarila, kontrola pak za 3 týdny a uz tam bylo mimco i se srdeční akci. U většiny cyklu jsem měla ovulaci později, takže tipuji, ze k oplodnění došlo později, a proto jsem si na potvrzení tehotenstvi taky musela počkat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 20:18

Nevyznám se v těch váčkách, ale u nas se taky doktorka netvářila. Nebylo srdicko ale mě to v té době nepřišlo divný :P prostě jsem neprocitala zadny diskuze a jen se radovala. Na příští kontrole už mimino jak hrom 🙏 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
40
19.11.20 18:28

Já měla také jen dutinu odpovídající 6+2 (podle ms to mělo být 7+3).. V 7+2 tam jakstaks byla vidět srdeční akce no a za týden to poskočilo na 8+5 a prosperující embryo… 🙂 Ted jsem 9+5 a nejraději bych zas na utz, abych věděla, že těhotenství nezamlklo.. Ale musím počkat až na 1.trim scr. 🥺 Nevím, jak to vydržím… 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
19.11.20 18:30

Já měla také jen dutinu odpovídající 6+2 (podle ms to mělo být 7+3).. V 7+2 tam jakstaks byla vidět srdeční akce no a za týden to poskočilo na 8+5 a prosperující embryo… 🙂 Ted jsem 9+5 a nejraději bych zas na utz, abych věděla, že těhotenství nezamlklo.. Ale musím počkat až na 1.trim scr. 🥺 Nevím, jak to vydržím… 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat