6tt prázdný váček a špinění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
NicolletaV
3.10.21 18:46

6tt prázdný váček a špinění

Ahoj, pěkný večer.
Nevím zda se chci uklidnit, ale chci o tomhle vědět více. Jsem podruhé těhotná. U prvního nebyl žádný problém. Šla jsem na kontrolu v 8tt a bylo tam krásný mimo se srdíčkem. Tentokrát jsem na to přišla v 5tt. Na kontrolu jsem šla 5+5tt stim že jsem v ten mírně zakrvácela jasně červenou krví jen jednou a to na toaletním papíře. Dr předepsal magnesko, ascorutin, utrogestan. A na ultrazvuku šel vidět jen váček 3mm :,( zatím bez mimi. Dr neříkal nic tragickyho, jen se to určitě spraví. Do byl pátek. A od soboty jsem začala špinit tmavou krev občas cucky. Jsem úplně poblázněná. Zítra chci zase volat ať mě zkontroluji. Mám mírné bolesti v podbřišku. Nejhorší na tom je, že se nemám o tom skym pobavit. Přítel je pozitivní na covid. Takže jsme v karanténě. Mě naštěstí s dcerkou (2roky)nic není. Na testy jdu v úterý. A bojím se, že mě gyndar nevezme, když jsem v karanténě. Popřípadě kdybych v úterý byla taky pozitivní na coronu. :,( :,( Promiňte, musela jsem to někde ventylovat. Přítel mě ani nepodrzi, když je na tom sám blbě. Bojím se že přijdu o mimi. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2675
3.10.21 18:57

Bohužel já to moc dobře nevidím… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.10.21 19:03
@NicolletaV píše:
Ahoj, pěkný večer.
Nevím zda se chci uklidnit, ale chci o tomhle vědět více. Jsem podruhé těhotná. U prvního nebyl žádný problém. Šla jsem na kontrolu v 8tt a bylo tam krásný mimo se srdíčkem. Tentokrát jsem na to přišla v 5tt. Na kontrolu jsem šla 5+5tt stim že jsem v ten mírně zakrvácela jasně červenou krví jen jednou a to na toaletním papíře. Dr předepsal magnesko, ascorutin, utrogestan. A na ultrazvuku šel vidět jen váček 3mm :,( zatím bez mimi. Dr neříkal nic tragickyho, jen se to určitě spraví. Do byl pátek. A od soboty jsem začala špinit tmavou krev občas cucky. Jsem úplně poblázněná. Zítra chci zase volat ať mě zkontroluji. Mám mírné bolesti v podbřišku. Nejhorší na tom je, že se nemám o tom skym pobavit. Přítel je pozitivní na covid. Takže jsme v karanténě. Mě naštěstí s dcerkou (2roky)nic není. Na testy jdu v úterý. A bojím se, že mě gyndar nevezme, když jsem v karanténě. Popřípadě kdybych v úterý byla taky pozitivní na coronu. :,( :,( Promiňte, musela jsem to někde ventylovat. Přítel mě ani nepodrzi, když je na tom sám blbě. Bojím se že přijdu o mimi. :?

Nema cenu nikam chodit. Ty leky co mas jsou maximum co se da delat a stejne, pokud embryo spatne, tak nepomuzou. Mas nejakou kontrolu u gynekologa treba po tydnu od te prvni?
Na pohotovost jed pokud bys zacla opravdu silne krvacet nebo mela teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NicolletaV
3.10.21 19:08

@Tarena ve středu mám jít. Ale bojím se co mi řeknou na tu karanténu.

• Citovat
  • Nahlásit
NicolletaV
3.10.21 19:09

@sloninka já doufám, že tam naděje je. Beru léky a co čtu tak skoro každá druhá měla něco se špiněním.

• Citovat
  • Nahlásit
1063
3.10.21 19:11
@NicolletaV píše:

V pondeli si zavolej doktorovi, zda mas nejak zvysit ty leky, odpocivej a zbytek je na prirode.
Pokud budes mit test v utery ok, tak ti karantena konci?

Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.10.21 19:13
@NicolletaV píše:
@sloninka já doufám, že tam naděje je. Beru léky a co čtu tak skoro každá druhá měla něco se špiněním.

Nadeje je, ale uz ji nezvysis tim, ze pujdes na kontrolu. Tam ti akorat reknou, jak se to vyvyji, ale nic nezmuzou, pokud to bude spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54731
3.10.21 19:17

Kontrola v téhle fázi asi netřeba, oni by stejně o moc víc nevykoukali a dostala bys ty léky, co už máš. Pokud to nedopadne dobře, nebude to tím, že bys cokoliv zanedbala. Těhotenství bude buď mladší nebo to moc dobře nevypadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NicolletaV
3.10.21 19:24

@Tarena přítel je pozitivní od pátku. A pokud já budu v úterý pozitivní tak mi teprve začíná. Jinak když bude negativni tak mi běží od toho pátku.

• Citovat
  • Nahlásit
27853
3.10.21 19:26
@NicolletaV píše:

v karanténě nikam nesmíš - tak buď tam nechoď a lékaři zavolej, nebo tam jdi a o žádné karanténě se nezmi|ňuj,
a ty léky - to je samé placebo, má-li se plod udržet, udrží se i bez nich, je-li těhotenství špatně založené, tak prostě odejde, je to smutné, ale je to časté - miminko by nebylo v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.10.21 19:27
@NicolletaV píše:
@Tarena přítel je pozitivní od pátku. A pokud já budu v úterý pozitivní tak mi teprve začíná. Jinak když bude negativni tak mi běží od toho pátku.

Jedina vec, ktera by to komplikovala by bylo to silne krvaceni a nebo kdybys musela na revizi, ale to je proste akutní zakrok a v nemocnici by te museli vzit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54731
3.10.21 19:37

Tak tak, karanténa 14 dní od jeho pozitivity, případně prodloužená, pokud bys byla poitivní i ty. Během té doby opravdu jenom akutní lékaři (kdybys k tomu měla velké křeče, vysoké teploty, atd.). Pokud si nejsi jistá, zavolej jim, ale oni by toho stejně o moc víc nevykoukali a předpokládám, že si tě pozvou po té karanténě, ať to dopadne jakkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat