6tt silné krvácení a křeče v podbřišku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
NicolletaV
6.10.21 08:10

6tt silné krvácení a křeče v podbřišku

Ahoj, od doktora mám potvrzené že potracím. Nabídl mi revizi. Ale já bych to raději chtěla nechat na přírodě. Od soboty jsem špinila. Tmavá krev se srazeninami. Pondělí jsem měla šílený bolesti zad a podbřišku. Letěla jsem na gyndu. Předepsal mi kapky algifen. Ty mi od bolesti pomohly. Bolesti bych přirovnala k porodu. A vlastně od úterý mám silné,, MS,, a do toho se přidali krece. Nechali by jste to tak? Počkali co tělo vyloučí a pak šly na prohlídku? Mám jít dneska na prohlídku ale musím volat že jsem pozitivní na covid. :,( tak se obávám že mě stejně nevezme. Díky za postřehy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4400
6.10.21 08:21

Jestli to mas takhle rozjede tak bych pockala jen bych nezustavala sama a hlídala to množství krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
6.10.21 08:28

Dej tomu pár dní, já při potratu taky hodně krvácela, víc jak u běžné ms a o pár dní dýl a první tak dva dny sem měla hnusné křeče, sem mohla tak akorát ležet v posteli. Ale aspoň to odešlo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
6.10.21 08:29

Ja jsem tohle prodelaala nekolikrat, nejdele vydrzel plod asi do 7tt a nikdy jsem na revizi nesla..asi 7 dni bolesti a krvaceni a na kontrole potom vse ok…ale nevim, jaky ma tvuj doktor duvod, poslat te na revizi tak brzy :nevim: neznam tvoji anamnezu…nedokazala bych ti s klidnym svedomim rict, at zustanes doma, ze to bude ok.., ale tak zavolas k dr, reknes mu, ze krvacis a popises bolesti a tak a treba ti sam rekne, ze to pocka a at prijdes na kontrolu po karantene :nevim: drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
6.10.21 09:07

Já měla SP v 10tt. Krvácení bylo asi 14 dní, první týden to bylo dost pak po třech dnech asi tři dny dost velké bolesti, řešila jsem to léky proti bolesti a nahřívací podložkou, která mi pomáhala na ty křeče v zádech. Pak když odešel největší kus, tak se mi ulevilo a už přišlo jen špinění. Nechala bych to tedy asi tak, ale sledovala množství krve a samozřejmě měla někoho poblíž, kdyby náhodou… Případně konzultovat stav s lékařem po telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
6.10.21 09:37

Já tahle potratila začátkem tohoto roku vše dopadlo dobře na revizi jsem memusela akorát jsem u doktorky dostala injekci na dočištění a teď už dokonce čekám miminko znovu a jsem skoro v půlce tak držím palce ať to dopadne co nejlíp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NicolletaV
6.10.21 10:44

Holky tak jsem měla před chvílí silné krece v podbřišku a vyšel ze mě fakt velkej cucek a bolesti odešli. Volala js dr. A nepříjemná sestřička že určitě do ordinace lozit nemam a co mi vlastně je. Tak to sepsala a mám si zavolat odpoledne. Že doktora k telefonu nedávají.
Mám trochu strach co se stane. V pondělí jsem byla na gynde. Včera na testech a dnes mi volala hygiena že já v karanténě. A jestli jsem někde nebyla. Tak jsem říkala že ne. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
NicolletaV
6.10.21 11:06

@lovean volala jsem dr. A sestřička že doktora k telefonu nedávají tak sepsala mě trápení a mám si zavolat odpoledne. Ale prej v karanténě rozhodně nikam nechodit. Říkám - takže já potrácim mám bolesti silné krvacim a mě nikdo 14 dní nevysetri?? Budu volat na gyn. Ambulanci a budu tam volat tak dlouho dokud si nevydupu kontrolu. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
NicolletaV
6.10.21 11:07

@lovean a držím všechny palce. Ať jsi ty i miminko zdravé. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
NicolletaV
6.10.21 11:10

@Martha03 před chvílí taky odesel větší kus a bolest ustala. Ještě ale krvacim. Doufám že to bude v pohodě. A revize nebude potreba, ať se co nejdřív můžeme snažit o miminko. To se všechno sešlo :,( přítel donesl covida tak lehl. Pak dcerka 2roky horečky a zvracení. Přítelovy se udělalo dobře a pak lehla já. A do toho potrat. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
7159
6.10.21 11:14

@NicolletaV je to smutný jak s člověkem jednají ale určitě to bude dobré a věřím že ani na revizi nebudeš muset a budeš brzy zase těhotná držím palce moc jo a děkuji doufám že teď už bude vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
6.10.21 11:40

Tak to musis chapat, ze kdyz jsi covid pozitivni, tak se za tebou nikdo nepohrne a v cekarne te taky chtit nebude. Chapu, ze je to cele stresujici a celkove proste špatně. Sama bych z toho byla nastvana. Ale nejsi jen ty, kdyz onemocni ten doktor, tak se desitkam lidem nedostane osetreni aspon 10 dni. Me takhle onemocnela zubařka. Nekdo ji donesl covid, jeji zastup byl uplne zahlceny lidmi s bolesti, nekdo musel preobjednat jeji pacienty, zastup musel preobjednat svoje pacienty a delal jen, co hoří. Proste je to velka komplokace a doktoru je malo.
Volej a zjistuj informace, konzultuj svuj zdravotni stav, ale rozhodne nebud sobecká a nechtej si nic vydupavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NicolletaV
6.10.21 12:22

@K. Rocánková samozřejmě nechci nikoho ohrozit. Ale přece jsem ve stavu kdy kontrolu potřebuji. Nemůžu čekat 14 dní co se semele. Nechci myslet na to, že můžu dostat zánět, otravu krve apod. Jde o mé zdravi. A musí se mi dostat lékařské pomoci v tomhle stavu. Přece nemůže byt problém mě objednat na určitou hodinu do gyn. Ambulance a být na pozitivní osobu připraven. Když propukla epidemie chodili zabaleni od hlavy až k pate. A teď to udělat nemůžou?
:think:

• Citovat
  • Nahlásit
981
6.10.21 15:51

Tak nemyslím že by tvůj stav byl vyloženě akutní..ano potracis ale krom křeči ti nic není…pokud by ti bylo špatně jela bych být tebou na pohotovost do nemocnice…s tím že bys předem zavolala že jedeš..u nás to mají na gyn/porodnici tak že se zavolá že jedeš a pak až dojedeš si pro tebe sestřička přijde před barák V obleku a dovede si tě rovnou dovnitř do ambulance abys nečekala v čekárně… Jinak myslím že kontrola za těch 14 dní po karanténě by mohla být tak akorát…samozřejmě za předpokladu že ti nebude špatně nebudeš mít teplotu apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NicolletaV
6.10.21 16:46

@Vladusxx zažívám potrat poprvé nevím co je a není akutní. Mám obavy např z toho že ve mě zůstanou zbytky které vyvolají zánět. Zažila jsem tohle po porodu. Nevycistili mě dobře. A musela jsem akutně řešit stav injekcemi a praskama. Nakonec jsem si vytelefonovala na zítra kontrolu. Tak se mi dost ulevilo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat