Reklama

6. týden těhotenství - hospitalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 14.01.17 21:30
6tt těhotenství, hospitalizace

Čauky děvčata… Tak už jsem od čtvrtka v nemocnici, nechali si mě tu ve čtvrtek kvůli slabému krvácení. Ve čtvrtek jsem byla v 5+6tt a hcg bylo 955, na ultrazvuku pouze dutinka…v pátek hcg 1200, takže to doktoři zkoušeli s tím krvácením nějak spravit, když hcg stouplo. No a dnes už jsem po dvouch infuzích, několika tabletkách a klidu na lůžku, a krvácení sílí a sílí. Po infuzi se to na pár hodin zklidní a pak se to rozběhne znovu. Navíc mám bolesti, jako při silné menstruaci a už mě to nebaví. Před chvílí jsem sestře řekla, že už asi další infuze nechci, že to vzdávám a nechci držet takovéhle těhotenství, jelikož to vypadá, že mimčo se asi vážně vyklubat nechce…Udělala jsem špatně? Co byste dělaly na mém místě, bojovaly byste dál i když to vypadá beznadějně? :,(

Reklama

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 14.01.17 21:33

To je mi líto, ale nejspíš bych to nechala na přírodě. Buď se udrží nebo ne :nevim: ale pokud ne, tak to příště určitě vyjde :*

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 14.01.17 21:39

@Kikkinka S takovým krvácením to už snad ani není možný… Hlavně když nechce přestat :-(

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 14.01.17 21:44

Pokud je to vymodlené těhotenství po x letech pokusů, tak bych se snažila udržet ho zuby nehty, ale jinak to radši nechat na přírodě, ta ví co dělá. Ale jestli chceš povbudit, já začala velmi silně krvácet v 10. tt a špinila a krvácela celý 1. trimestr a narodil se mi naprosto zdravý klučina. Držím palce.

Lentilanek
Závislačka 4408 příspěvků 14.01.17 21:48

@RomanaNN kamaradka krvacela priserne 3mesice byla 3v nemocnici na infuzi a zaroven transfuzi..me to komplikovane nakonec ma holcicku…ale infuze ji pomohli to zastavit…jedtli tobe se to ted vraci :think: asi bych se netrapila verim ze priroda a tve telo vi co bude nejlepsi :hug: drz se!

Lentilanek
Závislačka 4408 příspěvků 14.01.17 21:48

@RomanaNN kamaradka krvacela priserne 3mesice byla 3v nemocnici na infuzi a zaroven transfuzi..me to komplikovane nakonec ma holcicku…ale infuze ji pomohli to zastavit…jedtli tobe se to ted vraci :think: asi bych se netrapila verim ze priroda a tve telo vi co bude nejlepsi :hug: drz se!

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 14.01.17 22:01
@Maiiia píše:
Pokud je to vymodlené těhotenství po x letech pokusů, tak bych se snažila udržet ho zuby nehty, ale jinak to radši nechat na přírodě, ta ví co dělá. Ale jestli chceš povbudit, já začala velmi silně krvácet v 10. tt a špinila a krvácela celý 1. trimestr a narodil se mi naprosto zdravý klučina. Držím palce.

Vidím to stejně

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 22:12

Taky to vidím stejně jako @SlecnaSally a @Maiiia protože bych měla obavu, že to mělo nějaký důvod a dítko třeba nebude úplně zdravé.

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 14.01.17 23:06

@RomanaNN ahoj,taky jsem krvacela od sesteho tydne az skoro do 16tydne. Pichali mi dycinone a davali ascorutin. Urcite bych to nevzdavala :hug: Drzim pesti. Musis tam mit hematom, kteryse vstreba… drz se :hug:

kelynka
Kelišová 6673 příspěvků 14.01.17 23:08

@RomanaNN precti si o tom. Zabiralo to http://www.stefajir.cz/?…
Ale vzdy jak me pustili domu, za par dnu jsem jela zpet, nekdy i ten samyden, kdyz jsem zacala spinit… jednou jsem myslela, ze je konec, tolik krve a dr ze me vytahl velke koagulum krve. Cekala jsem dvojcatka.

JaniceB
Extra třída :D 13157 příspěvků 3 inzeráty 14.01.17 23:15
@RomanaNN píše: Čauky děvčata… Tak už jsem od čtvrtka v nemocnici, nechali si mě tu ve čtvrtek kvůli slabému krvácení. Ve čtvrtek jsem byla v 5+6tt a hcg bylo 955, na ultrazvuku pouze dutinka…v pátek hcg 1200, takže to doktoři zkoušeli s tím krvácením nějak spravit, když hcg stouplo. No a dnes už jsem po dvouch infuzích, několika tabletkách a klidu na lůžku, a krvácení sílí a sílí. Po infuzi se to na pár hodin zklidní a pak se to rozběhne znovu. Navíc mám bolesti, jako při silné menstruaci a už mě to nebaví. Před chvílí jsem sestře řekla, že už asi další infuze nechci, že to vzdávám a nechci držet takovéhle těhotenství, jelikož to vypadá, že mimčo se asi vážně vyklubat nechce…Udělala jsem špatně? Co byste dělaly na mém místě, bojovaly byste dál i když to vypadá beznadějně? :,(

Mam za sebou 6 nevydarenych tehotenstvi…udelala bych to same…priroda vi, co dela. Nepodari se ted, podari se priste a ver mi, ze BUDES mit zdrave a krasne miminko…jen to chce nezahodit s neuspechem flintu do zita. Deje se to a deje se toopravdu casto…i kdyby sis na hlavu stoupla, udelala jsi uplne vsechno, co smohla. Takze hlavne ted hlavu vzhuru. Nech odeznit jeden ci dva cykly a znovu do toho. Ja mam i pres potize deti dve. Krasne a zatim /tukam na zuby/ relativne zdrave deti /Starsi ma atopicky ekzem a mladsi je jeste miminko, tak se uvidi/. Mladsiho jsem mela po 4 nevydarenych tehotenstvich po sobe /cely rok jsem si prozivala podobne, co ty/. Hlavu vzhuru! Bude lip! :srdce:

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 15.01.17 08:36
Tak bohužel :-(

Tak holky příroda se zařídila sama…na UTZ nic a hcg kleslo. Nabídli mi revizi, nebo že s takovým krvácením to odejde samo, pod narkózu nechci. Zítra jdu nejspíš už domů. Takže to byl náš druhý neúspěšný pokus, snad to za půl roku do třetice vyjde. Určitě se do toho nepustíme hned po dvouch menstruacích. Pak to takhle dopadá, budu se držet rad mojí gynekoložky a ne na to hupnout hned po dvouch nebo třech měsících. Tak se tu zatím mějte a děkuju za podporu :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama