6x rande a ještě jsme se nelíbali

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 14:57
6x rande a ještě jsme se nelíbali

Ahojte,

měla bych asi trochu zvláštní dotaz. Mám novou známost, známe se asi 3 týdny, rozumíme si, vše je super, přijde mi, že je taková má spřízněná duše, prostě já v mužském těle. :) Jiskra přeskočila z obou stran, ale jde o to, že…se prostě nelíbáme. Musím uznat, že jsem vždy měla kluka, který byl víc iniciativní než já a líbala jsem se s klukem už na druhém rande, ale my se viděli 6× a pořád nic. Všechno je super, objímá mě, pořád se na mě kouká, hladí mě…šáhl si i na prsa :D ale na pusu mi dává prostě normální pusu, i když se tak nějak „snažím“ o delší pusu, tak…prostě nic. Na posledním rande byl u mě, ale k ničemu moc nedošlo, protože…já asi neumím přeskakovat fáze a líbání je pro mě celkem zásadní, aby další fáze mohla pokračovat. Jak to máte vy, setkaly jste se s nějakým takovým chlapem? Myslím, že nějakou zkušenost má, alespoň to soudím dle toho, jak píše a jak se někdy chová, ale „větší pusa“ prostě ještě zatím nebyla a celkem to nechápu. :D Snad mi z pusy nesmrdí, no. :D Sám říká, že je to se mnou fajn, vypadá očividně spokojeně, ale…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 02.08.18 14:59
@Pauluuska píše:
Ahojte,měla bych asi trochu zvláštní dotaz. Mám novou známost, známe se asi 3 týdny, rozumíme si, vše je super, přijde mi, že je taková má spřízněná duše, prostě já v mužském těle. :) Jiskra přeskočila z obou stran, ale jde o to, že…se prostě nelíbáme. Musím uznat, že jsem vždy měla kluka, který byl víc iniciativní než já a líbala jsem se s klukem už na druhém rande, ale my se viděli 6× a pořád nic. Všechno je super, objímá mě, pořád se na mě kouká, hladí mě…šáhl si i na prsa :D ale na pusu mi dává prostě normální pusu, i když se tak nějak „snažím“ o delší pusu, tak…prostě nic. Na posledním rande byl u mě, ale k ničemu moc nedošlo, protože…já asi neumím přeskakovat fáze a líbání je pro mě celkem zásadní, aby další fáze mohla pokračovat. Jak to máte vy, setkaly jste se s nějakým takovým chlapem? Myslím, že nějakou zkušenost má, alespoň to soudím dle toho, jak píše a jak se někdy chová, ale „větší pusa“ prostě ještě zatím nebyla a celkem to nechápu. :D Snad mi z pusy nesmrdí, no. :D Sám říká, že je to se mnou fajn, vypadá očividně spokojeně, ale…

A co ti brání mu dát pusu? 8o

Černá vdova
Echt Kelišová 9321 příspěvků 02.08.18 15:01

Možná se nerad líbá. Jsou i tací. :nevim:

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 15:02

@Russet Tak normální pusu mu dám, ale on prostě…já nevím asi, jak to udělat, no. :D Soudím jen dle svých zkušeností, vždycky se se mnou kluk začal líbat a tenhle prostě ne.

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 15:02

@Černá vdova Jo, to mě taky napadlo. A je blbé se na to zeptat? Ráda bych si to ujasnila.

Černá vdova
Echt Kelišová 9321 příspěvků 02.08.18 15:06
@Pauluuska píše:
@Černá vdova Jo, to mě taky napadlo. A je blbé se na to zeptat? Ráda bych si to ujasnila.

Asi bych se zeptala nějak decentně. Přišlo by mi to divné a já bych se bez líbání neobešla.
Zeptej se ho a uvidíš hned.

Příspěvek upraven 02.08.18 v 15:07

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 02.08.18 15:07
@Pauluuska píše:
@Russet Tak normální pusu mu dám, ale on prostě…já nevím asi, jak to udělat, no. :D Soudím jen dle svých zkušeností, vždycky se se mnou kluk začal líbat a tenhle prostě ne.

Buď na ocicmávání není nebo je stydlivý nebo ještě něco jiného. Pokud chceš dát delší pusu, tak mu ji dej a uvidíš, jak bude reagovat…

veria
Generální žvanilka 23547 příspěvků 1 inzerát 02.08.18 15:07

Tak začni ty a uvidis :lol: ptát se na to je asi trapný. :nevim:

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 02.08.18 15:08

Možná se jen stydí ti tam ten jazyk strčit a čeká až to uděláš prostě ty :mrgreen: . Já to tak teda měla, po půl roce, kdy jsme se vůbec nelíbali- jen pusa na pusu :roll: .
Jednoho dne jsem se naštvala a šla do toho a ejhle už to šlo. :potlesk: :zed:
Ptala jsem se, na co čekal a řekl mi, že si myslel, že to nemám ráda a že nechci (tele) :mrgreen: :mrgreen:

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 15:08

@Russet No já vím, no. Jako…stydlivý zas tak není, když je schopný mi normálně pusy dávat, objímat mě pořád, hladit, šahat do výstřihu :D takže nevím, kde je problém. Já se teda taky nepotřebuju pořád líbat, ale prostě…když to vypadá, že „něco“ přijde, tak bych to líbání i uvítala a ne jen pusy, přijde mi to jak někde na základce :roll:

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 15:10

@helekoukej :D tak to jo…no, musím přiznat, že je velmi pozorný a že sám říkal, že na mě nechce spěchat, takže je možný, že si fakt myslí, že to třeba teď nechci. Jenže já se spíš asi bojím odmítnutí nebo jak to říct, prostě nepoznám, jestli on na to líbání je nebo fakt třeba není…ach jo :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:11

Seber odvahu a začni ho líbat sama. Když už ti sahal o na prsa, tak si určitě nemusíš připadat blbě, kdyz s tím začneš. Kolik vám je let?
Já to měla s jedním podobně. Ale byla jsem hodně Mladá a nikdy předtím jsem se pořádně nelíbala a nevěděla jsem, jak na to. Možná se o to i pokoušel, ale asi málo. Tenkrát jsem si moc přála, aby začal. Ale nezačal a postupně to mezi námi vyšumělo. Dlouho jsem si vyčítala, že jsem nebyla odvážnější, vlastně i teď mě to štve. Byl to moc fajn kluk a byla jsem do něj hodně zamilovaná.

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 02.08.18 15:12
@Pauluuska píše:
@Russet No já vím, no. Jako…stydlivý zas tak není, když je schopný mi normálně pusy dávat, objímat mě pořád, hladit, šahat do výstřihu :D takže nevím, kde je problém. Já se teda taky nepotřebuju pořád líbat, ale prostě…když to vypadá, že „něco“ přijde, tak bych to líbání i uvítala a ne jen pusy, přijde mi to jak někde na základce :roll:

No, tak takový „trable“ jsem měla v patnácti. Až ti dá pusu, tak si ho přidrž a prostě uvidíš, jestli bude pokračovat taky. Někdo se holt nerad líbá. Asi se ho budeš muset zeptat…

Pauluuska
Kecalka 109 příspěvků 02.08.18 15:13
@Anonymní píše:
Seber odvahu a začni ho líbat sama. Když už ti sahal o na prsa, tak si určitě nemusíš připadat blbě, kdyz s tím začneš. Kolik vám je let?
Já to měla s jedním podobně. Ale byla jsem hodně Mladá a nikdy předtím jsem se pořádně nelíbala a nevěděla jsem, jak na to. Možná se o to i pokoušel, ale asi málo. Tenkrát jsem si moc přála, aby začal. Ale nezačal a postupně to mezi námi vyšumělo. Dlouho jsem si vyčítala, že jsem nebyla odvážnější, vlastně i teď mě to štve. Byl to moc fajn kluk a byla jsem do něj hodně zamilovaná.

Tak je nám 27, nejsme žádná mladá paka. :D No asi to budu muset udělat já, z jedný strany bych se ho chtěla zeptat, ale přijde mi to fakt blbý, ale z druhý strany jsem prostě čekala, že když ten kluk má zájem, jde to vidět a říká ti to, takže se prostě i o tu pusu pokusí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 15:14

Já byla měla s jedním rande cca 15×, seznámili jsme se na internetu. Maximálně padla pusa a nic dalšího, já iniciativu přebírat nechtěla. No, a pak mi oznámil, že se ještě scházel s jinou a nakonec zjistil, že to je ta pravá, takže jsme to naše scházení ukončili. Nechci předvídat, že to je i tvůj případ, ale stát se může. Ale třeba je jen nesmělý! :)

Anonym ze zjevých důvodů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >