7 a 4 roky, přes Vánoce zlobí víc než obvykle a já z nich vyrostu

2.1.20 12:52

7 a 4 roky, přes Vánoce zlobí víc než obvykle a já z nich vyrostu

Ahoj holky, téma kecací a na odlehčení. Taky jsou Vaše děti teď přes svátky k neudržení a na zabiti? A to nesedíme doma, jsme akční i v tomto blátě, co u nás je, a to až tak, že každý den komplet obě děti peru. Ale pořád jsou v sobě, starší má snad pubertu nebo co, ale odmlouva, jakmile ho napomenu, má poslední slovo, dokáže mne každý den vytočit do nepříčetna, už nechápu, co s ním je…Mladší si dnes rozsekl čelo, je velmi akční až hyperaktivní, nastesti když něco provede, tak si toho aspoň je vědom, a je potichu, neodmlouva a není drzý, ale i tak dokáže v nestřeženou chvíli do bráchy pěkně vrtat…
Mám pocit, že je někdo vyměnil! Už týden před štědrým dnem měli takovou náladu a já už říkala manželovi, že si ty dárky ani nezaslouží, že snad je pod ten stromeček fakt letos nedám a potrápim je. Nakonec po dlouhém domlouvání se poslední dva dny a hlavně na Štědrý den jakž takž snažili a já to neprovedla.
No ale teda po svátcích to zase stojí za to. A jak to vypadá u Vás? Rozčilujete se? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19494
2.1.20 13:06

U nás docela dobrý. Hrají si s vánočníi dárky, chodí se bruslit, na návštěvy, byli jsme lyžovat. Ale neumímím si představit dřepět s něma těch 14 dní doma. I když dneska se tu taky zrovna handrkují.
U nás musí mít program (nebo se musí alespoń vykopnout na zahradu, ať se tam nějak zaměstnají samy), jinak se mění max po dvou dnech v nekontrolovatelné tornádo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48209
2.1.20 13:10

A ted si vem, ze my jich mame ted v grupe pet (od 3 - 11r.) :joy:. Tri jsou nase, dve segry. To je skupinka, to je rachot. My jsme ted vsichni u nasich na navsteve.
Skoda je pouze, ze letos neni snih, protoze mohli porad blbnout na snehu. Oni si spolu dost vyhraji, pak vymysli blbiny. Deda je dnes bere na vylet do Prahy, kde dve preda rodicum. Cestou zpet o vikendu tri vylozi u nas a dalsi spolecne prazdniny budou jarni nebo Velikonoce.

Příspěvek upraven 02.01.20 v 13:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:11

Mám jen jedno..podobného drzounka :mrgreen:
Ale naštěstí hyperaktivní není.
Zatím se vyřádil s hračkami od Ježíška a když to jde, jezdíme se koupat nebo do Funparku.
Tam se vyřadí dost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:14

Jeee, tu smečku děti závidím! Abych pravdu řekla, ve smečce jsou hodnější, jak jsou jen spolu, je to horší. A právě jsme dost jen jako rodina spolu, my čtyři, bližší rodina byli teď přes Vánoce nemocni…Ideál skupina tak 6-ti děti, to bych brala i to hlidani, ale zatím čekáme jen třetí…:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
2.1.20 13:15

Ano, sice mam 5,5 a 3 ale.je to des..sijiu do sebe, mladsi vse opakuje po starším a toho to stve, chodi na sebe zalovat…no modlim se za pondělí aby sel. starsi do skolky, nez z nich vyrostu:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:17

My jsme dnes od 23.12.poprvé celý den doma. Nechce se mi ani ven :lol: ale asi to nevydržím, pze mi zlikvidují brzy celý byt :mrgreen: Myslela jsem, že po 4 dnech na horách, kde jsme je utahali, že padali večer do postele, mi dají jeden den doma pokoj, ale kdeže :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19494
2.1.20 13:24
@MyDestinka píše:
My jsme dnes od 23.12.poprvé celý den doma. Nechce se mi ani ven :lol: ale asi to nevydržím, pze mi zlikvidují brzy celý byt :mrgreen: Myslela jsem, že po 4 dnech na horách, kde jsme je utahali, že padali večer do postele, mi dají jeden den doma pokoj, ale kdeže :lol: :lol:

Ne, odrbaní jak borůvky jsme my rodiče a děti mají energe na rozdávání.
Já už se těším do kanclu, že si odpočinu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7979
2.1.20 13:36

No, my si na vanoce poridili nestovice, takze to letos bylo horsi nez jindy :mrgreen: - detem dohromady nic nebylo, ale ven se s nima nemuze. Aspon 24. a 25.12. bylo prvni dite uz zdrave a ty dalsi dve jeste nenakazene. Ty dva dny to zachranily, byli jsme venku a nemuselo mi hrabnout :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 13:44

U nás 5 a 8 let a já jsem vystavena jak citrón. Se starším to ještě jde, ale mladší je provokatér. Neustále někoho popichuje, vzteká se, ječí… Všechno je moje chyba, jak není něco podle něj, tak něco provede. Odmítá cvičit logopedii. Prostě bajo.
Byla u nás kamarádka a říkala, že má vyloženě antikoncepční chování.
@Kelsey tak nevím, mně přijde, že v „cizím“ prostředí s jinými dětmi se vždycky chovají lépe. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2.1.20 13:48

@Svistice :lol: a já mám úplnou hrůzu z letních prázdnin :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 13:51
@MyDestinka píše:
My jsme dnes od 23.12.poprvé celý den doma. Nechce se mi ani ven :lol: ale asi to nevydržím, pze mi zlikvidují brzy celý byt :mrgreen: Myslela jsem, že po 4 dnech na horách, kde jsme je utahali, že padali večer do postele, mi dají jeden den doma pokoj, ale kdeže :lol: :lol:

Jo jo, já mám právě pocit, že děti se stávají tím, co my nazýváme „utahat děti“ trenovanejsi, kdežto my rodiče jsme čím dál polomrtvejsi :lol:
Už před štědrým dnem jsem prosila tatínka( já těhotná nemůžu), ať je vezme pořádně protáhnout na kolo…večer usnuli krásně, ale další den byli jeste silnější… :mrgreen:
Ale díky, jsem ráda že v tom nejsme sami ;)
Naši lumpove mají vždycky slabou chvilku, kdy si najednou strasne rozumí, a pro změnu spolupracují a vymysli takovou ptákovinu, že je to životu nebezpečné na 100 metrů 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 14:18

Cha cha, u nás byla nejhorší situace do Ježíška, tak strašně se těšili, že hrozilo, že se těch dárků nedožijí :roll: pak už se to zklidnilo, návštěvy a různé aktivity, ale už se těším na pondělí, že si tu uděláme s miminou pohodičku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2839
2.1.20 14:27

Jo, predskolak je na ranu :-) Tatínek je taky doma už skoro dva týdny, k tomu má rymecku, takže se asi zabijou. Chodím se synem bruslit a ven, ale nepomáhá to :-) Ještěže mimino je pořád v pohodě. Už se těším, až půjde chlap do práce a dítě do školky. Vyhanim muže na pivo, aby si od nás trochu orazil a nechce. Tak snad už to těch pár dní ve zdraví doklepem :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3189
2.1.20 16:44

Já si vysloveně užívám a odpočívám, taková pohoda - jen tři děti… :lol: :hug: ;). Horší to bude v práci, děti budou po prázdninách pořádně divoké… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama