7 den po KETU lehké špinění, poradí někdo? Děkuji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ebinka
Povídálka 14 příspěvků 20.10.09 10:31
7 den po KETU lehké špinění, poradí někdo? Děkuji

Ahoj, nevim co si mám myslet. Jsem 7 den po ketu a když se utřu, tak mám lehce hnědý výtok na papíru. Jsem z toho špatná. V srpnu jsem otěhotněla, taky po ketu, ale v 5 týdnu jsem dostala 40 a bylo po těhotenství. Mám doma 20 měsíčního divocha, taky po ketu a když jsem byla těhotná s nim, tak jsem nic podobného neměla. Je třeba možné, že by se to chytlo a teď už se to zase pouští. Mám nervy na pochodu, tak moc bychom si přali, aby měl malej sourozence. Už bohužel nemám žadné mrazáčky ani pokusy.

Reakce:
Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 20.10.09 10:34

Ebinko, neměla jsem, ale což takhle to přičítat klasickému nidačnímu špinění? nevěš hlavu, šance je :wink: . Držím palce :D

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 20.10.09 13:17

ruzove spineni by nevadilo, to hnede, nevim nevim
kazdopadne, casove by to nidaci jeste odpovidalo

Caty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.09 17:10

No, já jsem měla po ETU špinění taky, hnědé až slabě červené a trochu i krev a těhu se udrželo. Jestli ti dávali dva mrazáčky, tak se nemusel uchytit jen jeden. Každopádně, dokud nedorazí MS, tak není nic ztraceno. Určitě bereš nějaké hormony na podporu těhu, ne? Utroš nebo tak něco.

Ebinka
Povídálka 14 příspěvků 21.10.09 09:13

Děkuji za odpovědi, tak uvidim jak dopadnu. V pátek zkusim testík. 10 den, tak už tam třeba něco bude a nebo nebude. Utroš beru. Minule 10 den a už jsem tam měla //. Tak zatim pa a děkuji!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >