Reklama

7 den po KETU lehké špinění, poradí někdo? Děkuji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ebinka
Povídálka 14 příspěvků 20.10.09 10:31
7 den po KETU lehké špinění, poradí někdo? Děkuji

Ahoj, nevim co si mám myslet. Jsem 7 den po ketu a když se utřu, tak mám lehce hnědý výtok na papíru. Jsem z toho špatná. V srpnu jsem otěhotněla, taky po ketu, ale v 5 týdnu jsem dostala 40 a bylo po těhotenství. Mám doma 20 měsíčního divocha, taky po ketu a když jsem byla těhotná s nim, tak jsem nic podobného neměla. Je třeba možné, že by se to chytlo a teď už se to zase pouští. Mám nervy na pochodu, tak moc bychom si přali, aby měl malej sourozence. Už bohužel nemám žadné mrazáčky ani pokusy.

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 20.10.09 10:34

Ebinko, neměla jsem, ale což takhle to přičítat klasickému nidačnímu špinění? nevěš hlavu, šance je :wink: . Držím palce :D

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 20.10.09 13:17

ruzove spineni by nevadilo, to hnede, nevim nevim
kazdopadne, casove by to nidaci jeste odpovidalo

Caty 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.09 17:10

No, já jsem měla po ETU špinění taky, hnědé až slabě červené a trochu i krev a těhu se udrželo. Jestli ti dávali dva mrazáčky, tak se nemusel uchytit jen jeden. Každopádně, dokud nedorazí MS, tak není nic ztraceno. Určitě bereš nějaké hormony na podporu těhu, ne? Utroš nebo tak něco.

Ebinka
Povídálka 14 příspěvků 21.10.09 09:13

Děkuji za odpovědi, tak uvidim jak dopadnu. V pátek zkusim testík. 10 den, tak už tam třeba něco bude a nebo nebude. Utroš beru. Minule 10 den a už jsem tam měla //. Tak zatim pa a děkuji!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >