7 dní a stále negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 10.01.17 16:38
7 dní a stále negativní

Ahoj Potřebuji radu protože o těhotenství a toho okolo moc nevim. S partnerem sme se rozhodli že vysadim HA s tim že tomu dáme volnej průběh. A ted k věci už týden se necítím tak jako jindy. Bolest prsou, nafouklá dá se říct že klasický menstruační příznaky. Jenže mám už týden zpoždění před 14 dny přišlo jen slabé špinění které trvalo cca hodinu a i přesto že sem vždy řikala že nebudu testovací maniak tak sem stejne neodolala a testuju furt jenže test stále negativní. A tak se chci zeptat jestli mám naději a je možný že se to ukáže až později. Nebo prostě když po 7 dnech stále nic tak smůla. Děkuju za radu :( :(

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67826 příspěvků 10.01.17 16:58

Myslím si, že spíš než těhotenství to bude hormonální nerovnáha po vysazení hormonální antikoncepce. To si myslím já. Dostaneš odpovědi, že některé ženy nevylučují HCG do moči nebo že měly negativní test a pozitivní až později..ptáš-li se na pravděpodobnost, pravděpodobněji je to hormonální nerovnováha, bůh ví, jestli vůbec proběhla ovulace, než že je to ten případ, že nevylučuješ HCG.
Ještě týden počkej, pak navštiv gynekologa.

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 10.01.17 17:05

Já si teda testy dělala 5.den kdy se mi opozdila menstruace a měla jsem viditelné dvě čárky a žádné příznaky sem neměla, upřimně si myslím, že těhotná nebudeš:-(

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 10.01.17 17:53

To slabe krvaceni pred 14dny mohla byt ovulace. Takze to zrejme kazdou chvili dostanes.

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 10.01.17 18:25

Většinou to je jen o tom, ze se clovek moc sleduje. Ja jsem jeden měsíc mela všechny příznaky a nic. Další měsíc jsem ničemu uz takový důraz neprikladala a sup bylo to. Upřímně to na mne viděl dřív muj chlap nez ja. Pozitivní tt jsem mela 10dpo večer

Janka88
Stálice 85 příspěvků 10.01.17 18:26

Ahoj. J8 před otěhotněním nebrala antikoncepci skoro dva roky, takže nemohu posoudit. Ale to, co popisuješ, tak já to tak podobně měla na začátku těhu. Ale to jsem si myslela, že to mám z nervů, protože mě čekala artroskopie kolena a měla jsem děsný strach z celkové narkózy, co mě čekala a vůbec vše kolem toho. Jenže v té době jsme se už asi měsíc o mimi snažili. Dělala jsem si test před operací a byl negativní. Tak jsem šla v klidu na sál. Asi dva dny před operací jsem to mimochodem měla dostat a nic. No a týden po operaci mi bylo asi tak, jak popisuješ a vůbec ta ženská intuice. Udělala jsem si test a ihned mi vyjely dvě čárky. Začala jsem brečet, protože mi bylo jasné, že budu muset na potrat kvůli té narkóze. Po návštěvě gynekologa (ještě ten den) mi řekl, že jsem 4 týdny těhotná a že do 56 dne těhotenství tyto zákroky nemohou poškodit plod. Takže já byla ve 3 týdnu těhotenství a test mi to neukázal. Takže jsem celé těhotenství byla nervózní, zda bude malý v pořádku, i když testy byly dobré. Naštěstí je v pořádku a já jsem šťastná maminka. Takže mě test nic nepotvrdil. Jen ty příznaky a pak až doktor. Být tebou, tak bych týden počkala a pak navštívila gynekologa :)

Radka95
Povídálka 30 příspěvků 10.01.17 21:10

Dêkuju všem za názory dám tomu čas a uvidíme

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >