7 dní po ovulaci a nevolnost-je to vůbec možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 14:38
7 dní po ovulaci a nevolnost-je to vůbec možné ?

Ahoj, jsem týden po ovulaci ověřené Dr.Je mi špatně, unaveně a píchá mě v pravém podbříšku, bolesti trochu jak kdybych i čekala MS. Stalo se to některé z Vás? Můžou to být příznaky.1 dítě mám a je fakt že od počátku jsem zvracela, těhu mi na testech bylo vždy negativní, až doktor mi řekl že jsem těhotná a to v 3 tt.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 17.09.18 14:43

Je to hodně brzy. Ale asi bys měla pozitivní TT s největší citlivostí. Nevolnosti způsobuje růst HCG. Může to být PMS a nebo jsi možná těhotná. Já tyhle pocity měla při negativním testu. Při pozitivním mně nic nebylo.

Katulik29
Kecalka 483 příspěvků 17.09.18 15:04

@Karkulka77 ahojky. Ja jsem na tom podobne, jen nevim kdy byla ovulace. Sice merim bt, ale vzhledem k tomu, ze mam nepravidelne pracovni smeny, a casto beru prasky na bolest kvuli celisti, je u me BT obcas zavadejici. Kazdopadne podle grafu u me ASI byla ovulace 10 DC, dnes jsem 19 DC, a asi posledni tri dny me poboliva podbrisek, vcera me behem dne chytala slabsi krec v podbrisku, bylo mi divne a obcas me pichalo v prsou. Ale muze u me dojit k ovulaci i ted nekdy, i kdyz bezne mam cykly dlouhe 28-29 dni. Navic od 1DC beru gynex, tak vubec nevim co ocekavat.. :zed:

Příspěvek upraven 17.09.18 v 15:07

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 17.09.18 15:07

Dokud se nevylučuje hcg tak nemůžeš mít příznaky. Leda psychický.

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 15:41

@Katulik29 taky jsem brala gynex nyni Inofolic.Tak uvidíme ,až budete vědět víc napište.

Katulik29
Kecalka 483 příspěvků 17.09.18 15:45

@Karkulka77 Vic budu asi vedet az tak za 10 dni, kdy mam puvodni termin MS. Jestli u me byla ale ovulace uz ten 10 DC a nepovedlo se, tak predpokladam, ze prijde MS driv.. :think: Ale radsi bych byla, kdyby se misto MS dostavily dve carky na TT :andel:

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 16:21

@Katulik29 Já čekám Ms za 8 dní,dám taky vedět.Či bude na testu nějaká čárečka ????.

Katulik29
Kecalka 483 příspěvků 17.09.18 16:25

@Karkulka77 tak to mame skoro stejne :) bych nejradsi testovala uz ted, ale vim, ze to nema cenu :D chci vydrzet do terminu ms :) Zkoumate cipek nebo hlen?

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 16:25

@P4ja jasně je to určitě brzy…test zkusím a při vynechání.Možná na mě jen něco leze.????.U syna jsem zvracela ale už po 8 dnech od styku..testy negativní až v 3tt u dr potvrzené těhu a ze srandy jsem si ještě dělala test a až pak byl pozitivní.Takže vím že s testováním není asi kam spěchat.Ale bylo by to pěknéé :srdce: :srdce:

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 16:27

@Katulik29 nezkoumám nic,necháváme s manželem volný prúběh.Ale byla jsem u dr jen na zjištění či ovuluji,pač už ten volný průběh trvá dlouho :think: .

Origamia
Kecalka 140 příspěvků 17.09.18 16:29

Myslím, že je to možné. Já jsem dnes osm dní od ovulace (nepotvrzené teda) a ráno mi vyšel duch. Uvidíme co další dny.

Karkulka77
Povídálka 22 příspěvků 17.09.18 16:34

@Origamia Tak super gratuluji !!!???? za pár dní taky vyzkouším :pankac:

Origamia
Kecalka 140 příspěvků 17.09.18 16:38
@Karkulka77 píše:
@Origamia Tak super gratuluji !!!???? za pár dní taky vyzkouším :pankac:

Děkuji :kytka: Také přeji stejný výsledek. U prvního dítěte jsem to měla také tak, to byl devátý den. Ale opět dokud nepřejde termín ms, beru to raději s otazníkem :)

Katulik29
Kecalka 483 příspěvků 17.09.18 16:39

@Karkulka77 a muzu se zeptat, jak dlouho uz tomu nechavate volny prubeh?

Katulik29
Kecalka 483 příspěvků 17.09.18 16:43

@Origamia take potichu gratuluji :kytka: ja jsem dnes ASI 9 DPO, ovulaci nemam potvrzenou ani i kdyz merim BT (plno faktoru co mi bt zkresluji), ale uz asi treti den me poboliva podbrisek, vcera me do nej chytaly mensi krece a obcas me docela slusne picha v prsou.. Zacala jsem sledovat i hlen okolo cipku, ale jsem z toho akorat zmatenejsi :lol: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >