7 dní zpožděná menstruace, ale test negativní

Anonymní
12.7.20 14:38

7 dní spožděná MS, TT negativní

Ahoj holky!
Chtěla bych se zeptat na váš názor.
S Manželem se snažíme rok o miminko a nedaří se, ale teď mám spožděnou MS 7 dní. Normálně mám spoždění Max 3 dny.
Cyklus mám 28 dní
Dnes jsem 35 den cyklu a MS nikde :nevim:
Nemám ani pocit jakoby MS měla přijít. Vždycky před MS mě bolí záda a mám křeče v podbřišku.
Ale teď nic, jen mám nafouklé břicho.
Zkoušela jsem test ale nebyl tam ani duch. :nevim:
Stres z ničeho nemám aby to bylo spoždené stresem :?
Nevíte čím jiným by to ještě mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

209
12.7.20 15:06

Mela jsem neco podobneho pri prvnim tehu… Snazeni, najednou bez ms a test nic a tehu to nebylo, musela jsem na vyvolavacku a pak jeste dlouho mela ms rozjozenou a dite se podarilo na clostilbegyt az. Takze bud se jeste carky objevi nebo to bude problem s cyklem, ktery se holt obcas prihodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
12.7.20 15:31

Tělo není stroj, takže můžeš mít MS pravidelnou jako hodinky a pak to přijde, že se opozdí a nemusí to vůbec nic znamenat. Zkus za dva dny test, pokud bude negativní je to jasné. A pak bych si zašla na gynekologii vyvolat a nebo počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7397
12.7.20 15:50

Anovulační cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
12.7.20 19:55

@karkarka
Ovulaci jsem měla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 11:08

Žádná ms po vysazení antikoncepce

Já se tady přidám, vysadila jsem po 18 měsících antikoncepci a nedorazila MS bylo v plánu, že si srovnám cyklus a na podzim by mohlo vyjít miminko, ( děti mám už dvě a obě vyšly jak jsem si plánovala, syn do tří měsíců a dcerka do půl roku) teď je to pět týdnů a MS nikde ( vždy jsem měla přirozený cyklus hodně dlouhý 32-36dní) Minulý týden jsem dělala dva testy a nic. Včera jsme byli na rodinné oslavě a tchýně se mě zeptala jestli nás bude víc a mne to úplně rozhodilo, že těhotná nejsem. Říkala, že vypadám jinak, tak jsem dnes ráno udělala test a je tam duch a já přemýšlím. Celý týden jsem unavená s dvouletou dcerkou přes den spím. Vlastně nevím jestli to skutečně těhotenství je, četla jsem, že po vysazení trvá i několik měsíců než MS příjde a teď čtu, že duch může být i cysta. Vím, že mi asi nikdo neporadí a nic jiného než čekat a zkoušet další testy později mi nezbývá. Je skutečně možné abych ve 34 letech mohla takto rychle otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
71
13.7.20 11:16

Já mám už zpoždění 40 dní, dnes jsem 73. DC, testy jsem dělala po 3 týdenním zpoždění a negativní :zed: teď už mi vynechala druhá MS, na vyvolávačku se mi nechce, ale asi mě to nemine :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1398
13.7.20 11:30

@ejven Já měla nejdelší cyklus asi 116 dní, s tím že po 2 měsících jsem se objednala na gyndua all byly prazdniny a me nic netlačilo tak me objdenala az za měsíc moje dr ordinuje jenom 1.den v týdnu došla jsem k ní a nic neříkala a cca za 2 dny jsem ms dostala sama. Ale radši bych si zašla na vyvolavačku, už při 14 dnech zpoždnění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
13.7.20 12:04

@Zetmi nic neříkala a vyvolávačku ti nedala? Já asi počkám do konce měsíce a pak se objednám. Skoro každý den se snažím pít kontryhel a chvílemi mám pocit, že cítím břicho, ale to je spíš vsugerovaný, protože prsa mě nebolí vůbec a ty mám jinak před MS hodně citlivé, v podstatě jsou ukazatelem, že MS brzy přijde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1398
13.7.20 12:10

@ejven ano řekla jen že cysta tam není, že je vše v pořádku a víc nic…já většinou nemám žádný příznak příchodu ms, jen někdy bolest v podbřišku nebo prujem ale, jelikož beru utrogestan jinak posledních pár let ms nemám tak vím přesny kdy dodje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
15.7.20 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky!
Chtěla bych se zeptat na váš názor.
S Manželem se snažíme rok o miminko a nedaří se, ale teď mám spožděnou MS 7 dní. Normálně mám spoždění Max 3 dny.
Cyklus mám 28 dní
Dnes jsem 35 den cyklu a MS nikde :nevim:
Nemám ani pocit jakoby MS měla přijít. Vždycky před MS mě bolí záda a mám křeče v podbřišku.
Ale teď nic, jen mám nafouklé břicho.
Zkoušela jsem test ale nebyl tam ani duch. :nevim:
Stres z ničeho nemám aby to bylo spoždené stresem :?
Nevíte čím jiným by to ještě mohlo být?

A jakým testem, já jsem obyčejný testy měla negativní snad 4 a dneska Clearblue pozitivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
16.7.20 20:20

@LisaPa
Aha 8o
No jen obyčejný jsem zkoušela
Zítra teda udělám clearblue
Dnes mám 11 spoždění :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.20 20:38

Ahoj chci se zeptat, měla některá 14 dpo test bílí a najednou 15-17den pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
1398
17.7.20 05:23
@LisaPa @Lela23
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat, měla některá 14 dpo test bílí a najednou 15-17den pozitivní?

Holky nevím jaky obyc jste zkoušeli ale já zkoušela maxe a mamatest že stejně moci a na mamatest byla rysujici se pěkná čárka a na maxovi nic, jediná výjimka je asi ten maxacky tycinkovy ten mi zatím ukázal stejně jak mamatest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1398
17.7.20 05:24
@Anonymní píše:

Pokud jsi měla ovulaci a den dva posunutí tak to možné je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama