7 dní zapomenutá antikoncepce

1
19.2.21 15:28

7 dní zapomenutá antikoncepce

Dobrý den, chci požádat o radu. Po 7 denní pauze kdy byla menstruace jsem měla dál začít brát prášky a já husa hloupá na to zapomněla a dalších 7 dní jsem antikoncepci nebrala. Začala jsem krvácet a v tu chvíli mi došlo že jsem ji nebrala. Krvácela jsem dva dny a dnes už nic. A dnes mi bylo na zvracení. Mám si udělat test? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25714
19.2.21 15:39

Jako že je to 14 dní od té doby a nebo už další menstruace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5244
19.2.21 15:44

Asi se neorientuju. Měla jsi pauzu v te menstruaci. Pak 7 dnů bez HA pak jsi 2 dny krvácela? Kdy jsi měla sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4309
19.2.21 16:17

Udělej si test, kdy chceš, na to nepotřebuješ doporučení. Na blití ti může být z čehokoli. A buď ráda, že nebereš léky, co ti podporují zdraví. Protože tejden si nevzpomenout, že bereš pravidelně pilulky, to je dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6607
19.2.21 17:11

No jestli si měla styk co jsi si vzala poslední prášek tak můžeš být těhotná. Test si udělej tak 14 dní po styku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13517
19.2.21 17:25

To je to selhani antikoncepce, o kterych se tady tak casto pise? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 22:43

Holky a jaká je pravděpodobnost při zapomenutí jednoho prášku - druhý den cyklu? Vůbec jsem si toho nevšimla :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
6607
20.2.21 10:35
@Anonymní píše:
Holky a jaká je pravděpodobnost při zapomenutí jednoho prášku - druhý den cyklu? Vůbec jsem si toho nevšimla :zed:

Přečti si pribalovy leták. V 1 týdnu užívání je zapomenuti problém a můžeš otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
20.2.21 11:03

@Naomi22 - Pokud sis pravidelnou přestávku prodloužila, skončila ochrana s poslední pilulkou, kterou sis vzala. Test může dát spolehlivý výsledek nejdříve po 14 dnech od poslední soulože, nebo lépe o několik dnů později. Možnost miniinterrupce tím nepromeškáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4642
20.2.21 16:41

Nezlobte se na mě, ale při předepisování antikoncepce by se měl dělat snad nějaký vědomostní test nebo test inteligence. :lol:
Jelikož mě udivuje, kolik žen se cpe antikoncepcí a přitom o tom ví úplné prd. :roll: Ach jo, ta celosvětová osvěta no…
Kopulovat by to chtělo, to jo, ale nic o ochraně to neví. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 00:41

Ahoj chtěl bych se zeptat, moje maželka měla menastruaci a v pátek si měla vzít anti, ale antikoncepce ji přišla až v sobotu tak si vzala až v sobotu tu jednu a začla cyklus až od soboty a v neděli jsme mely my dva styk, ale nestriknul jsem to do ní.
Myslite ze je velka pravdepodobnost otehotneni?

• Citovat
  • Nahlásit
2600
24.2.21 00:47

A ja si kdysi rikala, proc tam cpou ty placebo tabletky. Asi by to meli zacit delat vsichni vyrobci a zvysila by se ucinnost antikoncepce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 00:51

@bobulka88?

• Citovat
  • Nahlásit
2600
24.2.21 08:01

Pro anonymni slunecnici - jsou antikoncepce, kde se nevynechava, bere se jedno plato za druhym, ale pauzu tam delaji tabletky placebo. Proste v “pauze” polykas placebo. Mne to prislo vzdycky zbytecny, ale ocividne nekterym uzivatelkam by se ulehcil zivot, kdyz si neumi spocitat, kdy nasasit novy baleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat