7 dní zpoždění a 3 těhotenské testy pozitivní

Anonymní
18.9.19 21:00

7 dní zpoždění , 3 testy pozitivní

Zdravím,

Poslední ms jsem měla 15.8.2019.
Další sem měla dostat 12.9.2019,ale od ty doby nic od 16.9 sem si udělala 3 TT každé ráno a vše pozitivní…mrkněte na to co myslíte? Na gyndu jdu až příští pátek :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6287
18.9.19 21:04

No, myslim, ze dalsi bych udelala az o vikendu :think:. Asi to tam je, ale na muj vkus moc duch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:14

Pokud mas porad takove slabounke carky, myslim, ze Mudr. jeste nic neuvidi…bud mas posunutou ovulaci a tehotenstvi je v zacatku a nebo se jedna o biochemicke a odejde spozdenou menstruaci…ja mela v den MS jasne 2 čárky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.19 21:17
@Julinka 18 píše:
Pokud mas porad takove slabounke carky, myslim, ze Mudr. jeste nic neuvidi…bud mas posunutou ovulaci a tehotenstvi je v zacatku a nebo se jedna o biochemicke a odejde spozdenou menstruaci…ja mela v den MS jasne 2 čárky

A já ještě 2 týdny po terminu MS negativní testy a ted tu mám skoro 8 letou dceru :lol: toto je hrozně individuální, navíc nějaká čárka tam je:wink:

Počkala bych, co doktor a nenechala se tu vydeptat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39239
18.9.19 21:24

Vidím tam //, držím palce. Taky záleží jak moc je naředěná moč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.9.19 21:38
@welovefashion píše:
A já ještě 2 týdny po terminu MS negativní testy a ted tu mám skoro 8 letou dceru :lol: toto je hrozně individuální, navíc nějaká čárka tam je:wink:Počkala bych, co doktor a nenechala se tu vydeptat :mrgreen:

Jojo počkám nedá se nic dělat jinak nějaké příznaky taky mám hrozná únava, motani hlavy, prsa bolí a dnes na zvracení…
Je to moje první tehu tak proto jsem tak zkoumava :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.9.19 21:41
@Ginuš
@Ginuš píše:
Vidím tam //, držím palce. Taky záleží jak moc je naředěná moč

No pokaždé jsem dělala z ranní moci… Dnes jsem řekla že další udělám až v pátek tká uvidíme, ale hrozně bych si ho přála :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
4289
18.9.19 22:00
@Anonymní píše:
@GinušNo pokaždé jsem dělala z ranní moci… Dnes jsem řekla že další udělám až v pátek tká uvidíme, ale hrozně bych si ho přála :srdce: :srdce:

Není to test Pepíno? Ten má hrozně málo barviva proto jsou tak slabé. Já měla poslední MS 18.8. a test mám daleko silnější, mám Dr.Max a nejlepší je Mamatest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
18.9.19 22:06

Hodila bych se do klidu a pockala, co řekne doktor. Já u obou těhotenství měla taky takový dušíky (na mamatestu) a vždy to dobře dopadlo. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 07:54

Ja taky myslim, ze dobry. Podeziram nekvalitni testy- pred 8 lety den po vynechani krasne tmave //, letos v den vynechani tak napul a za dva dny zase napůl, pritom vse ok a v 10tt mi doktorka upravovala stari tehotenstvi o 4 dny. Zatim nesil, vypada to dobre :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 07:57
@Eliskaxox píše:
Není to test Pepíno? Ten má hrozně málo barviva proto jsou tak slabé. Já měla poslední MS 18.8. a test mám daleko silnější, mám Dr.Max a nejlepší je Mamatest

Ano je to pepino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 07:57
@Kačus82 píše:
Ja taky myslim, ze dobry. Podeziram nekvalitni testy- pred 8 lety den po vynechani krasne tmave //, letos v den vynechani tak napul a za dva dny zase napůl, pritom vse ok a v 10tt mi doktorka upravovala stari tehotenstvi o 4 dny. Zatim nesil, vypada to dobre :lol:
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
19.9.19 08:28

@Nikoleta20 no tak to odpovídá buď v klidu, jestli chceš hezčí čárky kup si jiný test :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
19.9.19 10:45

Gratuluji a preju at krasne sili! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu