7 .měsíční miminko spadlo z postele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
9.5.22 22:20

7 .měsíční miminko spadlo z postele

Dobrý den, před pěti dny mi syn (7.mesíců) spadl z postele. Na zemi ležel zadáma nahoru, když jsem ho zvedala. :( Samozřejmě hrozný pláč..ale za deset min. přestal a zase se smál, dokonce i jedl. Pád byl asi z výšky cca půl metru na lino. Co se mi ale nezdá je, že od té doby občas ublinkává trochu po jídle. A to už od 4 měsíce nedělal. Myslíte, že to má spojitost s tím pádem? ( Miminko nekojim a Sunar pije jenom v noci, přes den Pribináček, ovoce, zelenině, maso, přesnídávka, mléčná kaše.) Děkuji za odpovědi a rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
662
9.5.22 22:22

V 7 měsících má málo mléka ne?? 8o jestli neublinkává spíš z toho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2890
9.5.22 22:23

A to se ptáš až po 5 dnech? Byl problém zavolat k doktorovy a zeptat se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6318
9.5.22 22:29

Ublinkávání s pádem nesouvisí, kdyby zvracel obloukem, to by byla jiná písnička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4385
9.5.22 22:38

S pádem to souviset nebude, spíš s tím šíleným jídelníčkem 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.22 22:40

Chudák malej, však má do roka mít mnojem víc mléka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
9.5.22 23:36

Jenom jedno mléko v 7 měsících? Kdo ti to poradil? Proboha, vždyť je to miminko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.5.22 23:51

Než se začnete hrozit jeho jídelníčkem, tak bych ráda dodala, že ten máme samozřejmě prodiskutovaný s lékařem. Není to moje iniciativa, že mu mléko nechci dávat, ale on ho odmítá.. a jak chcete donutit miminko pít mléko, když ho nechce? Nechateho raději vyhladovět, aby to mléko vypilo, protože mu nic jiného nezbyde? Tohle mi připadá spíš šílený. Malej má tento jídelníček cca 3 měsíce. A za celou dobu jsme neřešili žádné zažívací potíže, vyrážky nic. Krásně přibírá jak má. Nemá žádný faldík na víc a hezky spinká.. a ve finále z tohohle VŽDY čerstvého jídla dostane mnohem více živin a vitamínů než z umělého práškového chemicky zpracovaného mléka. A přes den k tomu všemu pije čaj, aby měl tekutiny. A víte jak? Sám z malého platového hrníčku. Takže takhle „šílený“ to je. ;) To jak papa vaše miminko neznamená, že to bude vyhovovat i jinému. Holt každé miminko je jiné i v tomhle. Stejně tak jak neexistuje návod na život neexistuje návod na miminko..vše to jsou jenom rady a tipy a vy musíte vyhodnotit, co je nejlepší. To je asi tak vše k jeho jídelníčku.:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
9.5.22 23:52
@Eli_9923 píše:
Dobrý den, před pěti dny mi syn (7.mesíců) spadl z postele. Na zemi ležel zadáma nahoru, když jsem ho zvedala. :( Samozřejmě hrozný pláč..ale za deset min. přestal a zase se smál, dokonce i jedl. Pád byl asi z výšky cca půl metru na lino. Co se mi ale nezdá je, že od té doby občas ublinkává trochu po jídle. A to už od 4 měsíce nedělal. Myslíte, že to má spojitost s tím pádem? ( Miminko nekojim a Sunar pije jenom v noci, přes den Pribináček, ovoce, zelenině, maso, přesnídávka, mléčná kaše.) Děkuji za odpovědi a rady :)

A co polévky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
9.5.22 23:54
@Jj.Mm píše:
Jenom jedno mléko v 7 měsících? Kdo ti to poradil? Proboha, vždyť je to miminko…

A taky asi troll! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
9.5.22 23:56
@Eli_9923 píše:
Než se začnete hrozit jeho jídelníčkem, tak bych ráda dodala, že ten máme samozřejmě prodiskutovaný s lékařem. Není to moje iniciativa, že mu mléko nechci dávat, ale on ho odmítá.. a jak chcete donutit miminko pít mléko, když ho nechce? Nechateho raději vyhladovět, aby to mléko vypilo, protože mu nic jiného nezbyde? Tohle mi připadá spíš šílený. Malej má tento jídelníček cca 3 měsíce. A za celou dobu jsme neřešili žádné zažívací potíže, vyrážky nic. Krásně přibírá jak má. Nemá žádný faldík na víc a hezky spinká.. a ve finále z tohohle VŽDY čerstvého jídla dostane mnohem více živin a vitamínů než z umělého práškového chemicky zpracovaného mléka. A přes den k tomu všemu pije čaj, aby měl tekutiny. A víte jak? Sám z malého platového hrníčku. Takže takhle „šílený“ to je. ;) To jak papa vaše miminko neznamená, že to bude vyhovovat i jinému. Holt každé miminko je jiné i v tomhle. Stejně tak jak neexistuje návod na život neexistuje návod na miminko..vše to jsou jenom rady a tipy a vy musíte vyhodnotit, co je nejlepší. To je asi tak vše k jeho jídelníčku.:)

A spadl na bříško? V jaké pozici byl na posteli a hlavně jak to, že bez dozoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10585
9.5.22 23:59

Jakože čtyřměsíční mimino už bylo plně na příkrmech a mléko jen v noci? A pediatr je s tím OK? To je… zajímavé :think: O tom zvracení mu řekni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.5.22 00:11

@Takco Ráno jsme byli spolu v posteli a hráli si. Jenom na 2 vteřiny jsem se otočila, abych podala látkovou plenu a vidím jak padá. Bohužel jsem ho nestihla chytit. Malej se pohybuje tak, že valí sudy. Takže si myslím, že spadl na bok a na zemi se otočil..nebo aspoň tak ten pád z mého pohledu vypadal. Samozřejmě, že mě to mrzí a vyčítam si to..ale zase taková rána to podle mě nebyla a pádu ještě bude, jen co začne chodit. Ale nejsem doktor ani jsem nevychovala pět dětí. Takže rady od ostatních si ráda přečtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
10.5.22 00:11
@Michelle_M píše:
Jakože čtyřměsíční mimino už bylo plně na příkrmech a mléko jen v noci? A pediatr je s tím OK? To je… zajímavé :think: O tom zvracení mu řekni.

A v noci mléko normálně vypije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.5.22 00:17

@Michelle_M jídlo jsme přidávali postupně. Začali jsme zeleninou, další týden jsme zkusili ovoce..nic mu nevadilo, tak jsme přidali za pár dní maso a taky vše v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat