7 mesicni porad knoura a rve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 11:48
7 mesicni porad knoura a rve

Holky, něčím co dělám špatně. Mám 7 měsíčního syna, ale ten pořád knoura. Když ho polozim a chci si sním hrát, za chvíli je protivný. Když odejdu, tak najednou je klid a chvíli se zabaví sám. Nevím jestli ho svou přítomnosti obtěžuji. :roll: Nebo když brečí a já za ním dojdu, že ho uklidnim, tím že na něj mluvím, začne ještě víc brecet. :zed: Myslela jsem, že děti uklidni, znamej hlas. Ale nevím..

Reakce:
PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 03.07.19 12:02

Ahojky, prosím tě jak jsi přišla na to, že tě nechce? To dělá jen, když jste doma sami, nebo pořád?, já mám doma taky vzteklouna, poradnyho:rolling_eyes: :thumbsdown: a někdy taky prdi na všechny a všechno a prostě řve a rve :zed: :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 12:14

@PetraMerry to dělá když sem sním sama. Neříkám že to je pokaždé. Ale přijde mi, že se semnou nudí. Jinak už se dostane, tam kam potřebuje. To sem si myslela, že jak už bude pohyblivější, že to bude lepší :nevim: Nebo ten pláč, jak promluvim, začne víc. Ale jak ho vezmu do náruče, tak se uklidní. :think:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 03.07.19 22:31
@Anonymní píše:
@PetraMerry to dělá když sem sním sama. Neříkám že to je pokaždé. Ale přijde mi, že se semnou nudí. Jinak už se dostane, tam kam potřebuje. To sem si myslela, že jak už bude pohyblivější, že to bude lepší :nevim: Nebo ten pláč, jak promluvim, začne víc. Ale jak ho vezmu do náruče, tak se uklidní. :think:

A nechce prostě jen chovat? :thinking:

Vernika15
Stálice 65 příspěvků 04.07.19 09:29

Ahoj, je možné, že prostě jen potřebuje chvíli na zpracování vjemů nebo prostě změnu. A když k němu přijdeš a brečí víc, tak si taky myslím že chce prostě chovat a jak tě vidí, dá to víc najevo. A že se nudí je možné, moje malá se doma nudí tak od 1 měsíce :grinning: na cvičení, plavání, v hernickach apod je to neřvoucí dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 11:06

Možná jo. Já ho mám většinou v nositku, tam je spokojeny a většinou tam i usne, ale to taky nemůžu mít pořád. Nejvíc ho baví moje fena Jorksirka. Tu jak vidí, tak se může zblaznit :mrgreen: Na plavání taky chci chodit, jen nevim, jak to tam bude probíhat. Když je v cizím prostředí, tak je docela nesvuj. :think: Nemá rád kočárek a auto. Takže se moc nikam nedostanu. :zed:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 04.07.19 11:38

Hele moje malá je taky protivnejsi když u ní sedím než když ji jdu z dohledu. Myslím, že je to proto, že by na mě byla nejraději nalepena od rána do večera :lol: od malička je to tak trochu hysterka. Navíc když chytne záchvat breku (podotýkám, že ji nic nechybí) tak se mi osvědčilo vůbec na ni nemluvit, přesně jak píšeš, jak na ni začnu mluvit, je to pak ještě horší. Třeba teď ji rostl první zub, to bylo peklo, nejlepší bylo jí jen nosit a nemluvit, pak se uklidnila. Má 8 měsíců. Jinak nejlépe reaguje na nový věci, takže jezdím po domě po dvoře s kočárkem a všechno osahavame. Ona tedy kocarek i auto dává. Ale jinak když je v cizím prostředí tak to dává, ale nesmí k ní blízko nikdo cizí, to začne řvát jak na lesy. Manžel rika, že má svůj alarm a aspoň nám ji nikdo neukradne :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 13:21

Tak to sem v klidu :roll: Malý už má 2 dolní venku. Takže zubama to nejspíš nebude. Dnes to je děs. Spinkal hodinu, teď se vzbudil a nevydrží chvíli sám. Musím sním i na WC :oops: Jím za pochodu a vzhledem k tomu, že si už dojde po čtyřech kam potřebuje nechám otevřené všude i do koupelny, ať může zamnou jinak bych se asi ani neumyla :think: Tak on moc společnost nedává. Teda asi ano, ale drží se mě jako klíště. Jak pises, nesmí se na něj nikdo byť jen pousmat. Zrovna za chvíli mě čeká cesta autem :cert: No to sem zvědavá jak to zvládneme. Jinak díky za podporu, že v tom nejsem sama :hug:

Váš příspěvek
Reklama