7 měsíců a sám nekadí a pořád prdíky...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pavla001
Stálice 99 příspěvků 22.07.11 08:26
7 mesicu a sam nekadi a porad prdiky..

Holky, uz ztracim nadeji..malej ma 7 mesicu zitra, uz i leze a porad se hrozne budi v noci, ze se nemuze vyprdet.. vzdycky tlaci, tak nekdy to da nekdy ne, ale breci u toho, taky se sam nevykadi, nikdy moc dobre sam nekadil, je plne kojeny, ted jak jsme zacli s prikrmama, tak to zhoustlo, tak mu to nejde..tak mu dam trochu trubicku, a pak mu drzim nozicky, tak to pak da.. ale nechapu to, je fakt silny, porad se pohybuje pres den..pres den dobry, ale vzdycky k veceru breci a v noci se budi..myslite, ze se to uz zlomi, porad cekam a porad nic, je to i horsi, driv spal i 4 hodiny, ted jsem rada uz i za 2..diky za reakce

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cuttysark
Extra třída :D 12658 příspěvků 22.07.11 08:36

podla mna je problem ten, ze si si ho naucila na trubicku a telo sa nenaucilo kadit samo :nevim: U lekara ste boli?

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 22.07.11 08:45
Mě doktorka řekla, že na trubičku se nedá naučit. A navíc jak se tělo nenaučilo kadit prosím tě? Tělo už to přece umí od narození, tak jí tu nestraš. Hele bud v klidu kamarádce holčička sama nekadila do 10 měsíce a pak z ničeho nic začala. No ale k doktorce bych stejně zašla, může mít zúžený konečník, tak by vás mohla poslat na gastro aby to vyloučili.
cuttysark píše:
podla mna je problem ten, ze si si ho naucila na trubicku a telo sa nenaucilo kadit samo :nevim: U lekara ste boli?
pavla001
Stálice 99 příspěvků 22.07.11 08:46

trubicku davam az ted, posledni mesic, vubec jsem nechtela, ale ted uz nemuzu..jen jednou za 3 dny, kdy si myslim, ze by uz mel kadit.. je to divne vid? doktorka brisko prohmata, rekne, ze mekke, a ze ho nic neboli..jdeme ted az v srpnu, tak ji chci rict..chci zavest dalsi prikrm ovocny, doufam, ze to zmekci stolici a pomuze to?

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 22.07.11 08:47

pavli kamarádka měla úplně stejný problém, poradila jsem ji Lactulosu, malé tím hodně pomohla a pak dávky snižovala až přestala dávat úplně a bylo vše v poho :-)

jinak já malou kojila plně skoro do roka a kadila třeba jednou za týden

Příspěvek upraven 22.07.11 v 08:48

jahosik
Stálice 84 příspěvků 22.07.11 08:48

Ahoj, u nás se to zlepšilo až někdy v 8 měsících. Od té doby pohoda … neboj to bude lepší. Vydrž :).

pavla001
Stálice 99 příspěvků 22.07.11 08:58

diky moc holky, ja uz porad cekam, ze lepsi, a porad nic, porad teda doufam..ted jsem mu zacala davat fenyklovej cajik, tak trochu lepsi, prdi se mu lip..koupila jsem i ty probioticke kapky, ale vubec zadny rozdil..uz premyslim i o ukonceni kojeni, jestli mu neco nevadi, co jim..ale je alergik, tak se bojim, abych neco nezhorsila..

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 22.07.11 08:59

já myslím, že když kojíš tak tím líp, ne? Teda aspoň u nás to tak bylo

8petule8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.11 09:16

A nemůžou to být zuby teď když se to zhoršilo? Možná zkus ještě baby masáže. Jinak kojení je určo lepší pro miminko, spíš z UM by mohl mít zažívací problémy :think:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 22.07.11 09:33

Ahoj. Určitě to prokonzultuj s doktorkou, ale já bych věřila tomu ovocnému příkrmu. Nebo nějaká vhodná šťávička (ovocná a určitě ne 100%, ale ředěná vodou). Nebo pak jogurty, ale na ty je teď ještě brzy.

Martina27581
Echt Kelišová 8097 příspěvků 22.07.11 10:33

Zkus laktobacílky baby, jsou super :palec: Dává se to do jídla případně do UM. Bude to chvilku trvat než to zabere, ale určitě pomůžou.

pavla001
Stálice 99 příspěvků 22.07.11 11:20

taky doufam, ze kojeni je lepsi, diky moc holky, zuby myslim, ze ne, ma uz 4 venku, ale vidim, ze tlaci, a pak vyprdi neco, a je klid, ale breci u toho..zkusim ty presnidavky..lak­tobacily prave davam uz skoro mesic, a je to spis horsi..tak nevim zda nemam vysadit..

kockodanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.11 11:58

Ja taky radim ovoce. Kdyz ma malej zacpu, tak mu dam vetsi porci melounu nebo treba merunek, a je to vyreseny.

Ale pokud ma kazdej vecer boleni, tak me napada, co alergie na kravsky mliko nebo neco jinyho? Zkusila bych urcitou potravinu vzdycky vysadit, jako ty mlecne vyrobky - u vas obou - a uvidis.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32943 příspěvků 22.07.11 12:17

zkus vysadit mrkev, po ni nase mrnouse boli brisko a ma tuhy bobky. o dost se to zlepsi kdyz mu dam merunky nebo svestky. ale i tak mu mrkev dam max. 2krat tydne.

lísteček
Kecalka 427 příspěvků 24.07.11 21:49

a co zkusit nejaky laktobacily? da se to koupit v lekarne. nam malej do ctvrteho mesice taky sam nekadil.. jen z trubickou! tak nam doktorka poradila ty lakto… malej tedy nebyl kojenej, mel nutrilon.. tak jsme koupili Hipp s probiotikama a laktobacilama a ze dne na den zacal sam kadit! takze si na trubicku v zadnem pripade nezvykl! :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >