7 měsíců po porodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.11.21 23:17

7 měsíců po porodu

Zdravím všechny, mám nějaké dotazy a uvítám na ně jakékoliv zkušenosti a rady. PP

Jsem sedm měsíců po porodu a od té doby to jde nějak z kopce. Porod dobrý, náročný, ale.. hlavně, že je mimino v pohodě, zdravý.

Nicméně, byla jsem teď na gynekologii kvůli nepříjemnému výtoku, výtok nezapáchá, barva je čirá. Je to spíš dost nepříjemné, přidala se i menší bolest podbřišku. Já plně kojím, menstruaci nemám ještě, na utz mi bylo řečeno, že mám drobnou cystu a spodek vypadá, jako když menstruuje, sliznice 8mm. Doktor dokonce říkal, že to vypadá, že proběhla ovulace, každopádně řekl mi, že je tam nějaká volná tekutina…(dodal, že ta by tam být neměla) úplně jsem to nepochopila, zeptala jsem se na více věcí, který si nějak v obavách a všem dala dohromady…
Vypadá to nejspíš na nějaký zanedbaný zánět, který neřešil bývalý dr., teda řešil, slovy to je normální, dostanete globule. Po šestinedělí jsem od něj přestoupila sem k novému Dr. Ten mi ještě dodal, že to vypadá, že už by ta menstruace mohla přijít…

Teď fakt nevím, volná tekutina, když kojím nemenstruuji. Nevíte někdo, nebo nemá někdo zkušenost, co by to mohlo být? Folikul po ovulaci, zánět, nebo jestli se mám začít bát..protože už tak jsem po tom porodu příšerná citlivka a ze všeho se hroutím, což už mě pěkně leze na nervy…

Příští týden bude výsledek, čípek vypadal ok. Udělal opět cytologii. Vzal stěry na případné záněty..
Děkuju všem, kdo si dočetl a třeba poradí. :kytka: (prosím anonym, jsem cíťa)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15370
7.12.21 17:46

Dobrý den,
mrzí mě, že Váš dotaz zůstal bez odpovědi. Pokud si stále nevíte rady, můžete vyzkoušet naši Poradnu gynekologa. Získáte pohled odborníka a možná naleznete podobné dotazy od ostatních uživatelek. Doufám, že brzy zjistíte, co potřebujete. =)

Přeji hezký den :kytka:
Terka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat