7letý syn se už víckrát pokadil

Anonymní
20.12.19 20:00

7-milety syn se už víckrát pokadil

Ahoj holk,
Pišu hodně divny příspěvek..
Ale muj syn se už asi po páté pokadil do slipu..
A když jsme se ho z manzelem zeptali, proč si nedošel na záchod, tak na tom nám odpověděl, že se mu nechtelo jít do koupelny, že je pro něho bylo rychlejší udělat do kalhot..

Dneska se pokadil zase..Manžel zařval, že teď už dostane za to přes holou zadnici…
Já manžela zastavila, a řekla jsem mu, že bitím to nevyřeší..
Manžel se naštval a nemluví se mnou..
Ve škole se samozřejmě nepokakava..

Byla bych ráda za váš názor a radu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18003
20.12.19 20:05

A nechala si ho, aby si ty věci vypral? Pokud to dělá schválně, musel by si to sám vyprat v ruce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 20:08
@Monchichik píše:
A nechala si ho, aby si ty věci vypral? Pokud to dělá schválně, musel by si to sám vyprat v ruce…

Ne, nechala..
Ale on je takový prase, že by mi na to odpověděl, ze klidne bude mít na sobě špinavý slipy..
Ale zkusím to, jestli se to bude opakovat. Dekuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
18003
20.12.19 20:10
@Anonymní píše:
Ne, nechala..
Ale on je takový prase, že by mi na to odpověděl, ze klidne bude mít na sobě špinavý slipy..
Ale zkusím to, jestli se to bude opakovat. Dekuji za radu

Jo, to bych mu řekla, že může…ale bude smrdět jen ve svém pokoji…a řeknu jeho kamarádům, co je za prase…a slipy si bude nakupovat nové za svoje kapesné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4534
20.12.19 20:13

Tak pokud to dela zcela vědomě a naschvál, z lenosti dojít na zachod, byl by za to trest jako za každé jiné nevhodné chování. To uz je na.vas, co používáte doma za metody. Syn taky občas má špinavé slipy, dojde si na zachod, ale pozdě. U něj je to ale tím, že mívá zácpu a těžko se mu tlačí, tak.ceka až na poslední chvíli a pak občas nestihne. Takže my to řešíme vhodnou stravou a chvalenim za to, že šel včas. Ale on je taky mladší, teď bude mít 5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
20.12.19 20:15

Možná i nechat manžela, aby ho seřezal přes ten pos*any zadek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
20.12.19 20:18

Asi bych se neovládla a dala mu na pr..l.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8001
20.12.19 20:22

Já bych ho asi v tomto případě nechala, aby se prostě dal dopořádku..
Tzn.. jít do koupelny vytřepat hov. do záchodu, dát dolů slipy.. nechat se sám utřít- pak samozřejmě doopomoct, aby nechodil..
Možná by ho přešlo takové to, že to bylo rychlejší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10432
20.12.19 20:24

Já se tě zeptám, u jaké to bylo činnosti? Ségry syn tohle zkoušel, když seděl u PC a nechtělo se mu vstávat od hry. No prase…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
20.12.19 20:32

Tak jestli to dělá schválně nebo z trucu není to moc normální ne… To bude nejspíš chtít nějaké výchovné opatření, přece se děcko v sedmi letech nebude schválně pos… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
858
20.12.19 20:46

No a nemá spíš problém jít na velkou? Od známé syn v 8 letech dělal to samé, taky ho nechala ať si to vypere, ale pak s tím skončil v nemocnici, že tím jak nechodil částo, měl prakticky zácpu a ta řidší stolice se mu protlačila dopředu a stačilo aby si prdnul a měl to v kalhotech!!! Měl pak brát smektu a myslím probiotika, postupně se to zlepšilo a už se mu to nestalo. Tak pozor ať mu nenadavade za co nemůže třeba se prostě stydí to říct. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 20:48

Pokud to dělá opravdu schválně, řešila bych to stejně jako holky nademnou. Nejdřív by dostal na zadek a hned na to by si šel sám prádlo v ruce přeprat v ruce. U nás se to občas stalo 3,5 letému, ale ten míval zácpu (léčil se s tím, bral měsíc projímadlo) a potom se ještě dlouho bál jít na záchod a měl částo nehody. To jsme samozřejmě neřešili. On sám byl z toho vždycky nešťastný a obrečel to. Potom se to samo upravilo. O rok stáří syn se občas z trucu (když jsem mu odmítla asistovat na záchodě) pocural. Byly mu tou dobou 4 roky. Když to udělal, musel se sám svléknout, dát oblečení do pračky, ve vaně se umýt mýdlem a potom se zase obléknout. Nebo schválně pucural celý záchod, kdy si musel vzít papír a celé to utřít. A před tím ještě dostal na zadek. Zkusil to párkrát a rychle ho to přestalo bavit :lol: Na tvém místě, udělat to tak velké dítě ještě jednou, bych ho vzala k dětské, ať mu vezme vzorek stolice. (Malému to dětská dělala tak, že mu do zadku strčila tyčinku). A pokud by ho ani tohle neodradilo, holt by si pral své prádlo v ruce sám :nevim: Pokud by odmítl musel by být zavřený v koupeně tak dlouho, dokud by to neudělal.

• Citovat
  • Nahlásit
180
20.12.19 20:49

No pokud víme, tak kluk tvrdil, že se mu nechtělo, byl líný si dojít. No toto mi někdo říct doma, fakt bych se neudržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
20.12.19 20:58

Jj, to je ten úžasný vývoj společnosti, děcka nám už začínají srát na hlavu, nějaká chyba ve výchově

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2039
20.12.19 20:59
@Aduš8 píše:
Já se tě zeptám, u jaké to bylo činnosti? Ségry syn tohle zkoušel, když seděl u PC a nechtělo se mu vstávat od hry. No prase…

No tak to je taky teda hustý 8o ty pc atd fakt vymejvaj dětem mozky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat