Skoro 8měsíční miminko nám nechce papat

7.2.21 19:25

7 skoro 8 měsíční miminko nám nechce papat

Dobrý den, máme 7 skoro 8mesicni miminko přestala nám pít UM doktor řekl že to nevadí že si to vynahradí v jiné stravě, jíme vše zel. ovoce maso, těstoviny atd… V poslední době nám moc nechce papat nemá ani pravidelnou stravu prostě si jí jak chce ona snažím jí dávat pravidelne jíst ale odmítá, řekne si tehdy až má opravdu velký hlad ale to mi sní pár lžiček a hotovo, má zelenou stolici což značí že je hladová už vážně nevím co můžete mi prosím poradit, děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55
7.2.21 19:30

Dobrý večer. A co zoubky?? 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
7.2.21 19:35

Co dat znova to mlicko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
7.2.21 19:35

Taky me napadli zuby. Jinak nezbyva nez zkouset a nabizet. Treba zkouset ruzne konzistence a chute, jidlo do ruky, jidlo v lahvi, lzicku do ruky atd. A jak pije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
7.2.21 19:56

Zkouset.. u nas treba funguji ovocne kapsicky, Ale taky mam doma nejedlika.. Nastesti pije porad UM..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
7.2.21 20:06

To jsme měli teď taky okolo 8 měsíce a byly z toho 2 zuby. U nás fungovalo to, co si mohla sama vzít do ruky, kapsičky nebo kousky ovoce na páře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
7.2.21 20:11

Zuby? Něteré děti při růstu zubů odmítají laktózu. Zkusila bych koupit bezlaktozove UM. U nas se VZDYCKY sni ovocna kapsicka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3957
7.2.21 20:20

A naše malá třeba nechtěla pít teplý mlíko… Jak bylo studenější, měla asi tak pokojovou teplotu, tak ho vypila… Tak třeba taky zkusit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:27

@pepushky zoubky už mame 2 a také jsem se skousela dívat do pusinky a sahat ale nic jsme necítila že by rostli nové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:28
@NikolaAmalka píše:
Dobrý den, máme 7 skoro 8mesicni miminko přestala nám pít UM doktor řekl že to nevadí že si to vynahradí v jiné stravě, jíme vše zel. ovoce maso, těstoviny atd… V poslední době nám moc nechce papat nemá ani pravidelnou stravu prostě si jí jak chce ona snažím jí dávat pravidelne jíst ale odmítá, řekne si tehdy až má opravdu velký hlad ale to mi sní pár lžiček a hotovo, má zelenou stolici což značí že je hladová už vážně nevím co můžete mi prosím poradit, děkuji moc
@Semtex píše:
Co dat znova to mlicko?
Ma
@Semtex píše:
Co dat znova to mlicko?

Malá odmítá flašku jakmile ucítí že je to flaška tak prostě vůbec, ale čaj z flašky pije ale mlíko a ani kaši z flašky nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:30

@zuza92 skousim jí dávat do ručičky vše co může papat ale jen si to žužlá a dost se i bojím větších kousků že se záduší i když je to měkké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:31

@darekp dcera chce vše že lžičky flašku odmítá ať je v tom cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:34

@fíkofka ovocnou kapsička mi sní ale z toho neni najezena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4882
7.2.21 20:35
@NikolaAmalka píše:
@zuza92 skousim jí dávat do ručičky vše co může papat ale jen si to žužlá a dost se i bojím větších kousků že se záduší i když je to měkké

zkoušela jsi ji dát uvařenou bramboru, mrkev jen tak do ruky? U někoho metoda blw je právě to pravé, já naštěstí nemusela zkoušet, bude u toho asi dosti nepořádku. Ale jak je to takový nejedlík zkusila bych i tohle. a UM třeba po lžičkách? U nás naštěsti jak byli zuby, pak v 18ti měsicích měla afty tak pila prostě UM. Takže jsem nemusela řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:36

@Oriseka už jsem zkusila vše má dny kdy něco sní a někdy se jí jíst vůbec nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat