7 tt, na ultrazvuku není nic vidět a krvácím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 16:38
7 tt, na ultrazvuku není nic vidět a krvacim

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost? Jsem 6+2, na ultrazvuku ovšem nebylo vidět vůbec nic. Hcg 1400. Už týden slabe krvacim, červenou krví, ale slabe, na potrat se mi to nezdá. Bojím se mimodelozniho tehotenstvi. Je možné, že když mám krev v deloze, že plod není přes tu krev vidět? Popř. Jestli jste některá potratila, za jak dlouho od počátku spineni se vám rozjel potrat? Dík za zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 16.12.18 16:46

Při hodnotě 1400 už by neco vidět být mělo aspoň váček. Já uz v 5+5 tt měla srdíčko. Když to bylo neprosperující tak nikdy na utz nebylo nic vidět a pak nastalo krvácení a konec (ale nepředcházelo tomu žádné špinění). Brala ti dr znovu krev na hcg? Ono je docela podstatná ta hodnota jak rychle narůstá.

Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 16:51

@Kriss Tina Dik. Na další odběr jdu až zítra, byla jsem ve čtvrtek. Ale nic do mě není no. I doktorka mi řekla, jestli to bude potrat, tak se to rozjede, ale já už 7 dní jenom slabe krvacim a nic se nerozjizdi… Myslela jsem, jestli je třeba možné, že by ta krev bránila v jasnému vidění na ultrazvuku… nevíš?

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 16.12.18 16:58

@Peťa84 to asi ne, teda záleží odkud se ta krev bere, ale aby bránila jasnému výhledu tak by ji tam muselo být fakt hodně a to by dr viděla stejně jako by viděla kdyby pocházela třeba z hematomu.

Heivka
Závislačka 3468 příspěvků 16.12.18 17:00

@Peťa84 Já při potratu v 7tt na střídačku krvácela a špinila celé 3týdny. Ono taky závisí v jaké fázi to těhotenství zamlklo než se rozjel potrat. Na pohotovosti u mě odhadli nález v děloze kolem 4-5tt (dutinka ve sliznici) za dva dny u mojí gynekoložka byla jenom krev a odlučující se sliznice - HCG bylo kolem 1500 a klesalo to hrozně pomalu, chodila jsem na krev co 3 dny.

Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 17:02

@Kriss Tina No, to nevím, odkud se bere. Ráda bych, aby se aspoň rozjel ten potrat, ale tohle nevedeni je na palici. To mimodelozni mě straší nejvíc. Navíc testy stále superpozitivni.

Ketris
Echt Kelišová 9758 příspěvků 16.12.18 17:03

Kdybys mela krev v deloze, tak bys mela mnohem vetsi problemy.. Chtela bych, aby mi zitra pri odberu udelali i ultrazvuk, at je jistota..

karkarka
Závislačka 3048 příspěvků 16.12.18 17:04

Testy budou pozitivní jeste dlouho.bud se rozjizdi potrat,nebo to mimoděložní.je potreba,aby ti dr kontrolovala,zda hcg klesa.

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 16.12.18 17:06

@Peťa84 tak já měla pozitivní testy i během silného krvácení při tom potratu. Uvidíš zítra co ti dr řekne a jaka bude ta hodnota, zatím bych moc neplašila.

Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 17:06

@Heivka Pff, to jsou vyhlídky. A pak se to rozjelo nějak naplno, nebo to bylo 3 týdny pořád jenom slabe?

Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 17:09

@Kriss Tina Já vím, jen mi to moc nejde, neplasit. Mám strach, že mi seberou vejcovod. Miminko plánované sice nebylo, mám rocni holčičku, ale i tak mě to vzalo víc, než jsem si myslela.

Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 17:11

Holky, dík. Vím, že to dobře není, ale tak nějak jsem potřebovala vědět, jestli je to normální. Ultrazvuk si nechám určitě udělat. Dík za příspěvky

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 16.12.18 17:14

@Peťa84 já ti rozumím, já když otěhotněla loni v zimě tak to nebylo plánované, ale hned sem se stou myšlenkou smířila a těšila se hned jak zaschnul test, tak sem letěla na gyndu, tam začla dr plašit že na utz nic nevidí a posílala mě do nemocnice jestli to není mimoděložní, tam mi vzali krev a poslali mě domů ze taky nic nevidí a 2 dny na to se rozjelo krvácení, hcg začlo klesat a do 10 dnů bylo po všem.

Peťa84
Povídálka 46 příspěvků 16.12.18 17:20

@Kriss Tina No jo, je to tak jak to má být. Ale člověka to vždycky rozhodi. Ještě že my ženský musíme zvládnout všechno.

Martha03
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 16.12.18 17:54

Ahoj tak já měla SP loni v 10tt. Začala jsem krvácet a do 4 dnů potrat. Mimodelozni by měli zjistit na utz. Pokud doktor nic nevidí pak by měl už vědět zda je děložní či nikoliv. Mě byl vidět stále jen gest váček a nic se nevyvíjelo. Moje gyn chtěla počkat zda se to ještě nezmění a řekla mi že ještě 14 dní počkáme, no a ten 13 den jsem potratila. Přeji hodně sil ať vše dobře dopadne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >