7tydenní mimi a noční pauza v krmení 10 hodin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Badboda
Povídálka 16 příspěvků 30.01.19 09:48
7 tydenní mimi a noční pauza 10 hodin?

Ahoj maminky,
máte některá zkušenost s dlouhými nočními pauzami? máme holčičku teď skoro 7 týdnů a dnes v noci se vůbec nevzbudila, až v 5 ráno na krmení, po 10 hodinách. Není to moc, mám ji příště vzbudit?

Reakce:
stinga
Kelišová 5101 příspěvků 3 inzeráty 30.01.19 09:53

je to moc u tak malé, to skoro vypadá, že nemá sílu se vzbudit na pití, otázka je, jak prospívá, ale určitě bych minimálně po 5 hodinách vzbudila

Ennny
Závislačka 2574 příspěvků 30.01.19 09:55

Ne nebudit ,pokud není silně nedonošená nebo nemá nějaký zdravotní problém ,moje děti obě spali od 8 do 6 téměř pořád a oba pribíraly téměř kilo za měsíc.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2052 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 09:57

Jak prospívá? Kamarádky syn spal celou noc od 4. týdne, prostě se napral večer a stačilo mu až ráno. Přibívá? Pokud ano, tak bych to neřešila a nebudila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 09:59

Tyhle starosti jsem měla asi 2 týdny také. Pak začaly růst zuby a následujících asi 20 měsíců nějaké noční pauzy nehrozily…

scentini
Závislačka 3575 příspěvků 30.01.19 10:01

Moje druha dcera s porodni vahou 4,260 g spala uz v porodnici celou noc 8o . Jako nechapala jsem, ale ikdyz jsem ji vzbudila nechtela pit. Tak jsem neresila. Pokud je mimi zdrave nechala bych, me dcera i vynecha jedno jidlo pres den. Radsi spi nez ji :mrgreen: .

ElucaK
Kecalka 265 příspěvků 30.01.19 10:01

U nas to bylo take tak, uzivej si to, urcite to nebude mit dlouhe trvani :lol:
Pokud je zdravotne ok a pribira, tak nebudit :palec:

Heivka
Závislačka 3618 příspěvků 30.01.19 10:08

Zdravé dítě nebudit a doufat, že ty spánkové návyky zůstanou

LE.nova
Kecalka 278 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 10:12

Buď ráda a nech ji spát - samozřejmě pokud správně prospívá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >