7+1, v děloze dva hematomy, poslali mě domů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 12:56
7+1, v děloze dva hematomy, poslali mě domů

Holčiny, utíkám k vám pro radu. Jsem 7+1, v děloze mám nad plod. vejcem hematom 17×12mm a ještě jeden kaudálně pod plod. vejcem 11×4mm. Doktor mě však poslal domů s tím, že mám zavádět Gynprodyl a dál nic. Co si o tom myslíte? Také mě zaráží to, že mám čípek 2,5cm. Je to v pořádku? Děkuji za rady..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 12:59

Dále chci ještě doplnit, že to není mé první těhotenství, doma mám ročního syna a když jsem ho čekala, také jsem měla hematom a nechali si mě v nemocnici a dávali mi Ascorutin a Utrogestan. A to jsem měla jen jeden. Teď tam mám dva a ještě nad i pod dítětem a pustí mě domů? :zed:

Rive
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 25.11.18 13:00

A co čekáš? Jsi na začátku, kdy je to pořád hop nebo trop…

IvePr
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 25.11.18 13:04

Ze začátku je to buď a nebo… Nic dělat nemůžou… Doma max.odpočívej a uvidíš

ivašot.
Kelišová 6882 příspěvků 25.11.18 13:09

Jak píšou holky výše. Pokud to má dobře dopadnout, tak to tak dopadne i doma. A jestli ne, tak ani v nemocnici nic nezmůžou. Snaž se odpočívat a být pokud možno v klidu. Držím palce.

mokkk
Nováček 10 příspěvků 25.11.18 13:25

To bys vážně chtěla ležet celé těhotenství v nemocnici? Já dala dva měsíce v Podolí, za tu dobu jsem měla na třílůžkovém pokoji 34! spolubydlících a další dítě už ani omylem. A kdo by se staral o ročního? Buď ráda, že jsi doma. V takhle malém týdnu se stejně nedá nic dělat a jak se říká, dítě si nevyležíš.

Uživatel je onlinehesnom
Kecalka 285 příspěvků 25.11.18 13:29

Ja mela hematom na prvni kontrole za plodem. Mne nedali nic, rekli, ze je to caste a ze vetsinou zmizi. Normalne jsem chodila do prace a pila hodne vody s citronem. O tyden pozdeji byl pryc. Snazila jsem se byt psychicky v klidu :) drzim palce :palec:

Ba412
Kecalka 453 příspěvků 25.11.18 13:31

Ja zakrvacela pri druhem, doma dvouletaka. Gyndarka mi dala k vitamin a Ascorutin a rekla jednu vec - je to bud a nebo, snazte se odpocivat, ale vim, ze to moc nejde, mate male dite. No silny jedinec se udrzel, narodil se 3 dny po terminu s vahou 4500 g.

Markéta80
Hvězda diskuse 41392 příspěvků 25.11.18 13:32

já měla v 8 tt mega hematom, krvácela jsem v noci a chtěli si mne tam nechat jen proto aby při další masivním krvácení jsme šla hned na sál :? . Šla jsme domů, doma jsme byla ve větší pohodě a ležet jsem mohla i tak. Ty hematomy máš celkem malé ;) . Já měla jeden ale pořádný nad gestačním váčkem ze 2/3 :? takže hrozilo že začne deformovat gestační váček :( určitě doporučil ležet ;) stejně by tam s tebou nikdo nic nedělal. Mne doporučili okamžitou revizi že šance že vše bude ok je tak 2% :? to jsme odmítla a doma ležela do 22tt 100% pak už jsme se i mírně pohybovala :lol:

scentini
Závislačka 3541 příspěvků 25.11.18 13:44

Mela jsem hematom nad dcerou, dr.mi rikal ze urcite potratim, nepotratila. Dcera se udrzela.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 25.11.18 13:50

Taky jsem s tím byla doma, čekala jsem dvojčata. V nemocnici s tím stejně nic neudělají. Buď to prcek zvládne nebo ne, nedá se dělat nic. U mě to zvládly obě děti.

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 25.11.18 14:06

A co by si chtěla? Jak bylo psáno, je to buď a nebo. Stejně to ani v nemocnici nedokážou udržet v tomto týdnu.

Goldyra
Kecalka 198 příspěvků 25.11.18 14:07

Přesně jak píšou holky, je to buď a nebo. Moje první těhotenství dopadlo i přes veliký hematom a veliké krvácení dobře, a to jsem vůbec neležela, ani nic neužívala. Ze začátku jsem totiž nevěděla, že jsem těhotná, myslela jsem, že mám nějakou super silnou, opožděnou menstruaci. Když se pak zjistilo těhotenství s velikým hematomem, tak mě doktor nestrašil, jen řekl, že mám obrovský hematom, tak nemám sportovat, jinak ale že to nevadí a vše je v pohodě. Další 2 těhotenství s hematomy skončila naopak špatně - to druhé těhotenství mě jiná doktorka hnala hned v začátku do nemocnice, kde jsem ležela a dostávala léky, při třetím už jsem hospitalizaci odmítla, léky jsem ale taky užívala. Teď zpětně mám pocit, že největší vliv na to měla psychika - když jsem se nestresovala a nic nevěděla a nepozorovala se, mělo to dobrý konec. Ale kdo ví. Každopádně držím pěsti :kytka:

histep
Závislačka 4056 příspěvků 25.11.18 14:25
@Anonymní píše:
Holčiny, utíkám k vám pro radu. Jsem 7+1, v děloze mám nad plod. vejcem hematom 17×12mm a ještě jeden kaudálně pod plod. vejcem 11×4mm. Doktor mě však poslal domů s tím, že mám zavádět Gynprodyl a dál nic. Co si o tom myslíte? Také mě zaráží to, že mám čípek 2,5cm. Je to v pořádku? Děkuji za rady..

Tak misto Utrogestanu jsi dostala Gynprodyl, Ascorutin si muzes koupit sama, klid na luzku muzes mit doma taky a neni nic vic, co by pro tebe ted mohli udelat, tak proc byt v nemocnici.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 17036 příspěvků 25.11.18 14:38

@Markéta80 no vidíš, jaká se z hematomu vyklubala pěkná holka :palec: Ještě žes vydržela a nepodlehla tlakům, to by byla škoda :think:
Já jsme měla hematom u 4 těhotenství, ale nekrvácela jsem :think: Víc jsem se šetřila, jen ležet nebylo možné vzhledem ke starším dětem :think: Naštěstí pak zmizel, taky máme úžasnou dcerku :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >