7+5 a zatím není srdíčko, je reálné, že to bude OK?

1873
20.2.21 20:24

7+5 a zatím není srdicko, je reálné, že to bude OK?

Dobrý večer, prosím někoho, kdo má vlastní zkušenost… Včera jsem dle UTZ byla 7+5 a pan doktor neviděl srdíčko, tak mě poslal do špitálu na kontrolní UTZ a taky nic, tak mě rovnou objednali na středu na odstranění z důvodu zamlkleho těhu… Zajímá mě jen, jestli je reálné že by se v tu středu ještě mohlo srdíčko ukázat a nebo je to pryč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
513
20.2.21 20:35
@ledulaz píše:
Dobrý večer, prosím někoho, kdo má vlastní zkušenost… Včera jsem dle UTZ byla 7+5 a pan doktor neviděl srdíčko, tak mě poslal do špitálu na kontrolní UTZ a taky nic, tak mě rovnou objednali na středu na odstranění z důvodu zamlkleho těhu… Zajímá mě jen, jestli je reálné že by se v tu středu ještě mohlo srdíčko ukázat a nebo je to pryč?

V sedmem tydnu srdicko uz zpravidla byva, ale… prekvapuje me, ze uz vas hned chteji hnat na ukonceni.
Jsou tu i zensky, ktery psaly, ze se srdicko objevilo pozdeji…
Nicmene v tu stredu uz by melo byt a bit.
Drzim palce 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
20.2.21 20:46

@janikema90 ono podle MS bych byla 8+2, ale podle UTZ 7+5, takže ani tam není moc velký rozdíl… Takže se to ve mě teď hrozně mele… Beznaděj s nadějí, ale už jsem to teda i ořvala… Tak třeba v tu středu budu milé překvapená… Jinak jsem se i doktora ptala, jestli by se tam mohlo v tu středu objevit a byl skeptický a prý už by tam v tuto dobu měla být srdeční akce jasně vidět… Ale prý ještě udělají kontrolní UTZ, tak snad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24867
20.2.21 20:49

Já bych vyčkala. Minimálně ještě týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
20.2.21 20:49

Ja 7+2 srdicko nic, celkove na UZ jen miniaturni cosi, 8+2 vse naprosto v poradku, srdce bilo, po screeningu ve 13.tydnu stale vse v poradku, vysledky vyborne… Taky mi pripada zvlastni, ze uz Vas zenou na odstraneni. Mohla byt ovulace vyjimecne pozdeji, a pak vyvoj proste neodpovida posledni MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
20.2.21 21:18

Preobjednala bych se o tyden později. Treba se to vyresi i samo bez zasahu a těhotenství odejde, nebo naopak bude vse v pořadku. Za týden bych nikam nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62224
21.2.21 08:27

@ledulaz dala bych tomu ještě šanci.. Ovulace mohla být později a týden navíc už je jen chlup :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
21.2.21 11:10

@ledulaz Zdravím, já jsem byla na potvrzení těhotenství také nějak 7+3,dr srdíčko neviděl. Normálně mě ale objednal na další kontrolu ve 12tt byla srdíčka rovnou dvě. A ovulaci jsem měla až 17den cyklu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
21.2.21 19:49

Ženy já Vám moc děkuji, ale obávám se, že začínám červenit :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu