7,5 měsíční mimčo nespí ani nejí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanakliment
Nováček 1 příspěvek 06.01.19 06:08
7,5 měsíční mimco nespí ani nejí

Dobrý den, naše 7,5 měsíční holčičce rostou od 3 měsíců zuby, teď už jich má 9 a 3 stoličky čekají na proříznutí. Před měsícem začala lézt po 4 a teď se začala stavět v postýlce a o nábytek, od nsrozeni nebyla moc spavec (přes den spí víckrát jen po 30 minutách), ale poslední dobou je to extrém, v noci se budí 1-2× za hodinu. Pomůže jenom UM, pohopsat na míči a většinou usne, k ránu si ji beru do postele, kde už stejně nespí, ale skáče mi po hlavě. Přes den máme ráno UM, dopoledne bílý jogurt, k obědu prikrm, odpoledne ovoce a večer UM. Bohužel masozeleninovy prikrm téměř nesni, dnes mi kromě UM nesnedla nic :( malá je drobounka, ale hodně živá. Vůbec nevím, kde tu energii bere. Poradíte mi prosím jak ji prodloužit noční spánek a jak ji přes den donutit trosku jist?? Už jsem zkusila snad vše bez úspěchu.

Reakce:
Uživatel je onlineMicaella22
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 06.01.19 07:57

Nasi kdyz se prorezavali zuby, tak jedla jen UM a kapsicky. Tuzsi jidlo ji vadilo. Zuby zacali az v roce lezt. Takze v jidle skok do zadu, ale uklidnilo ji to, hlavne jedla, tak proc ne. Taky jsem davala calgel, zkusila jsem to na sobe a krasne chladi, takze jsem nanesla pred spanim a byl klid. Obcas v noci brecela tak jsem dala UM a zase rychle namazala gelem. Dej ji k jidlu co ji vyhovuje a sni

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 06.01.19 09:09

Tak pokud ji v noci co hodinu uspavas UM (tak to chápu z popisu), tak proč by ve dne jedla?
Tohle se ti asi nebude líbit, ale v noci sebrat UM, nehopsat s ní na míči a přežít pár strašných nocí, kdy bude zřejmě brečet. Ale až pochopí, že v noci už žádný srandy nebudou, tak ji přestane se vyplácet budit se nonstop a bude spát.
Její buzení je zlozvyk, se zuby to nemusí mít nic společného.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >