7+5tt doktor neviděl akci, je ještě šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 14:13
7+5tt doktor neviděl akci, je ještě šance?

Ahoj holky, právě jsem přišla úplně vyřízena z nemocnice. Dnes jsem šla na plánovanou kontrolu v 7+5tt. Doktorka ale neviděla srdeční akci. (Když jsem byla v 6+2 tak vidět byla) řekla mi, že může být nejhůř, ale nechce strašit a poslala mě do nemocnice kde mají kvalitnější utz..Tam doktor taky nic neviděl a chtěl mě rovnou odvézt na sál na zákrok. Poprosila jsem ho, zda by bylo možné 2 dny přes ten víkend počkat, jestli se to třeba ještě „nevzpamatuje“'. Řekl, že počkat můžeme, že se může stát zázrak, ale nemám s tím radši počítat, a v pondělí ráno přijít a kdyžtak se rovnou provede zákrok.
Chci se zeptat, jestli se tady taky někomu tohle stalo a srdeční akce potom byla vidět?
Jsem úplně v koncích, přijdu si zbytečná a neschopná, tak moc jsme se na miminko těšili :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 14:17

Bohužel to vypadá opravdu špatně. U mě se v obou případech jednalo o zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi. Osmy týden už by to lékaři viděli dle mě stoprocentne. Je mi to líto Potřetí už to klaplo. Drž se. A třeba má někdo opačnou, pozitivní zkusebost. Držím pěsti.

Fifi2
Kecalka 211 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 14:20

Ať už to dopadne jakkoliv, tak neschopna a k ničemu nejsi !! Za tohle nemuzes… To je život. A držím moc palce, aby se stal zázrak. :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 41229 příspěvků 23.11.18 14:20

pokud už tam :srdce: bylo vidět a ted ne tak je to špatné :? navíc v nemocnici lepší utz a v tomhle tt už by to viděl doktor hned :? nemůže srdíčko tukat pak přestat a pak že zase bude srdeční akce :?

terinka4444
Hvězda diskuse 69386 příspěvků 23.11.18 14:21

Ne, bohužel, pokud byla v 6+2 a teď není, je konec. Není možné, aby na konci osmého týden nebyla srdeční akce, stejně tak není možné, aby byla, pak nebyla a bylo vše v pořádku. Je mi to líto.

Malike
Extra třída :D 12994 příspěvků 23.11.18 14:21

dost často se to stává,plod se nevyvíjel tak jak ma…to by musel byt opravdu zázrak,ale pokud vám to potvrdil druhý lekař…šance je minimalní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 14:23
@Anonymní píše:
Bohužel to vypadá opravdu špatně. U mě se v obou případech jednalo o zamlklé těhotenství a musela jsem na revizi. Osmy týden už by to lékaři viděli dle mě stoprocentne. Je mi to líto Potřetí už to klaplo. Drž se. A třeba má někdo opačnou, pozitivní zkusebost. Držím pěsti.

A jak dlouho trvá ten zákrok? Bylo mi řečeno, jenom ať přijdu ráno a večer může odejít s doprovodem. A po jak dlouhé době se vám pak podařilo otěhotnět? Snažili jsme se přes půl roku, tak se bojim, že to bude trvat zase dlouho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 14:28
@Anonymní píše:
A jak dlouho trvá ten zákrok? Bylo mi řečeno, jenom ať přijdu ráno a večer může odejít s doprovodem. A po jak dlouhé době se vám pak podařilo otěhotnět? Snažili jsme se přes půl roku, tak se bojim, že to bude trvat zase dlouho

Ráno nástup na lačno, večer domů. Zakrok trval snad půl hodiny. Poprvé dodržet šestinedělí a zkusit znovu. Podruhý už bylo doporučeno počkat aspoň půl roku. Dodrželi jsme. Na potřetí se to povedlo, ale ty nervy z kontroly v osmém týdnu, no nikomu bych to nepřála. Bohužel se to stává, u mě jednou nebyla akce ani v šestém ani v osmém týdnu, podruhé byla v šestém a v osmém ne. Potřetí už mě doktor objednával každý týden až do 13 týdne, i když sám musel vědět, že to stejně nemůže ovlivnit, psychicky mi aspoň pomohlo, že mě jakoby hlídá. Samozřejmostí byla neschopenka až do 13 týdne, pak jsem se vracela do práce. Říkali, že kdyby plod odešel i po třetí, dělaly by se nějaké testy.

ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 23.11.18 14:32
@Anonymní píše:
A jak dlouho trvá ten zákrok? Bylo mi řečeno, jenom ať přijdu ráno a večer může odejít s doprovodem. A po jak dlouhé době se vám pak podařilo otěhotnět? Snažili jsme se přes půl roku, tak se bojim, že to bude trvat zase dlouho

Já na revizi přišla v 8 ráno a v 11 mě manžel odvážel domů. S dalším snažením jsme počkali přes 2 menstruace, ale hodně ženských otěhotní hned po šestinedělí.
Jen ještě doplním, že varianta k revizi, je počkat na samovolný potrat. Ten pokud proběhne bez komplikací, tak se snažením není nutné vůbec čekat, protože to pro dělohu není takový zásah jako revize.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 23.11.18 14:44
@Anonymní píše:

Samotný zákrok trvá tak 15-20 min, odpo.jsem šla domů. Já taky ještě v 10.týdnu měla akci a na začátku 13.už nebyla. Moc mě to mrzí, přála bych ti, aby se nepotvrdilo to nejhorší :hug: Ale buď připravená na vše. Podařilo se mi otěhotnět v podstatě hned, jak jsme se začali snažit znovu. Držím moc palce, buď silná. :hug: :srdce:

terinka4444
Hvězda diskuse 69386 příspěvků 23.11.18 14:53

ono nejde o zásah do dělohy, jakože by se děloha musela šetřit. Revize je v podstatě totéž, co menstruace, jen odstaní embryo a seříznou vrchní sliznici. Jen to prostě seříznou víc, nedokáží to udělat jako tělo samo, a pak v děloze tedy vzniká větší „rána“ a je náchylnější k infekci, proto je sex jakože zakázaný. Ne proto, že by děloha nezvládla další těhotenství, zvládne, ve chvíli, kdy doroste sliznice a je v ní schopno se oplodněné vajíčko uhnízdit, tak to děloha zvládne. Problémem je, že prostě sexem hrozí zanešení infekce. A zánět dělohy je prostě dost blbá komplikace. Proto lékaři dávají ta doporučení čekat, někdo měsíc, někdo dva, někdo tři, někdo šest. Nesouvisí to se schopností dělohy donosit další těhotenství.

lachtanice86
Kelišová 6887 příspěvků 23.11.18 14:56

V zázrak bych nevěřila.

Sněženka25
Závislačka 4044 příspěvků 23.11.18 15:01

Ahoj zakladatelko, nerada ti kazím naděje, ale pokud dva různí doktoři na dvou různých ultrazvucích neslyšeli srdíčko, tak nejspíše opravdu už nebouchá :-( Je mi to líto a chápu, jak se cítíš…já už přišla o tři miminka..prvně mimoděložní těhotenství, pak biochemické, pak molární…ve všech případech jsem pořád lítala k doktorovi třeba obden, dávali jsme tomu falešné naděje a nakonec stejně nic… Teď jsem dle ms 6+1, na první kontrolu půjdu až za týden a už zase trnu, co z toho bude…to čekání je hrozný, ten strach, ten pocit, že s tím stejně nic nezmůžeš…
Přeji ti moc a moc, ať ti víkend rychle uteče a ty už víš, na čem jsi… a za pár týdnů se třeba můžeš radovat nad dalším ultrazvukovým snímkem :)

Frances22
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 23.11.18 15:15

Je mi to moc lito, ale necekala bych zazrak. Mam za sebou 3 ZP a do 8tydne se mi toto stalo. Nyni cekam holcicku a jsem v 33+3tt.. Tehu po 2 mes po revizi

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 23.11.18 15:16
@Anonymní píše:

Bohužel, to vypadá špatně. Též se mi to stalo, v 8tt srdeční akce byla a pak asi v 11tt už ne, byl to konec. Revize byla na chvilku, večer jsem jela domů. Asi po 9 týdnech jsem dostala MS a hned po ní jsem znovu otěhotněla a následně porodila zdravé mimčo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >