7. den se nedostavila ms a test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 10:10
7den se nedostavila ms a test negativní

Ahoj holky, trápí mě takový problém, s přítelem chceme miminko a dnes je to 7 den, co mám zpoždění. Příznaky nějaké velké nemám. Jen to, že mám zvětšený prsa pořád, jako při ms. Chodím často na wc. Občas mám nechuť k jídlu, nebo opak :roll: už 2× jsem si myslela, že to dostanu, měla jsem ty samé příznaky bolesti a nic. A co mě trapi je, že test se ukazuje pořád negativní, tak se bojim, aby to nakonec ndbyla nějaká cysta, nebo něco jiného :( nemáte s tím nějaká zkušenost prosím? Moc děkuji za každé rady. :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jeremi
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 01.09.19 10:46

Já mám jen tu zkušenost, že to právě cysta na vaječníku byla. :nevim: Ale laparoskopicky ji odstranili a potom jsem normálně otěhotněla.

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 01.09.19 10:52

A poslední styk byl kdy? mohla být posunutá ovulace, takže na testování třeba je ještě brzy, ale taky záleží i na posledním styku, protože většinou testy ukážou 2-3 týdny po styku, ale důvodů může být hodně, anovulační cyklus, nějaké rozhozené hormony nebo i nějaká nemoc jako nastydnutí nebo tak, já teď nedávno řešila podobnou věc, podobné příznaky, testy negativní a nakonec to byl zánět močových cest a ten mi MS posunul dokonce až o 3 týdny :nevim: takže bych třeba ještě počkala pár dnů, zkusila otestovat znovu a když nic, tak si zaběhnout za doktorem, protože kdyby to byly příznaky, tak by test už měl být pozitivní

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 01.09.19 10:54

@Katerina199 jinak to klidně může být cysta, mně to taky čas od času cysta takto rozhodí a příznaky mám taky takové :nevim:

Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 11:43

@Malaika1234 No, poslední styl byl tak před týdnem, pak jsme nevěděli, jestli jsem v tom, nebo ne, když jsem to nedostala.. a nevíme vůbec, jestli jsem v tom, nebo co mi vlastně je :(. Ale žádný problémy pri močení, nebo vytok, atakovy věci nemám právě.. takže asi nemůžu mít nějaký zánět :nevim: fakt nevím a bojím se, co to může byt. Mam si radši zajit na gyndu? Poznala by neco? :roll:

Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 11:54
@Jeremi píše:
Já mám jen tu zkušenost, že to právě cysta na vaječníku byla. :nevim: Ale laparoskopicky ji odstranili a potom jsem normálně otěhotněla.

Jee aha, tak aby to taky nebyl muj problém :zed: :,(

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 01.09.19 12:08

@Katerina199 aha, jako ta možnost tam pořád je, pokud máte styk pravidelně a nechráněný, tak ta možnost tam je vždycky, většinou tak ty 2 týdny po tom oplodňovacím styku by to tam mělo být vidět…problém asi je to, že asi přesně nevíš, kdy proběhla ovulace? protože podle toho by se to dalo nějak odvodit, krevní testy by už asi něco ukázaly ten týden a něco po styku, takže zkusit to můžeš si na gyndu zajít, ale osobně bych počkala ještě tak 2-3 dny, třeba až to budou ty dva týdny po styku, zkusila testnout znovu, pokud nic, tak si zajít na gyndu

Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 15:11

@Malaika1234 no, ja to mám vše hezky vidět v ms kalendáři, ale ten mám v tabletu, který má přítel v práci :think: Tak já ještě počkám pár dní, pokud to vydržím :D a pak bych tam kdyžtak zašla no. Jen ten pocit nejistoty je hrozný :think: :) nic víc stejně ze sebe, nebo na sobě nepoznám :zed:

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 01.09.19 16:35

@Katerina199 já to znám, já to teď v srpnu měla úplně stejně, poslední styk koncem července, ovulace absolutne nevím, kdy proběhla (nebo zda proběhla), protože to mám celkem nepravidelné poslední rok a jako normálně by mi to bylo úplně jedno, ze to nepřijde, o jednu starost méně, ale byl tam ten nechráněný styk, takže automaticky panika :D protože oba s přítelem studujeme a mimco tedy fakt ještě ne…každopádně pak se do toho přidal ten zánět, pak antibiotika a viděla jsem na sobě snad úplně všechny příznaky, které v těhotenství muzou byt :D a testy furt negativní, i měsíc po styku jsem si dělala testy a stále negativní, den po posledním testu, se 3 týdenním zpožděním, dorazila MS :D a všechny příznaky s koncem MS zmizely…tak ale uvidis, pockala bych tak par dnů a zkusila testovat znovu

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 01.09.19 16:37
@Katerina199 píše:
Ahoj holky, trápí mě takový problém, s přítelem chceme miminko a dnes je to 7 den, co mám zpoždění. Příznaky nějaké velké nemám. Jen to, že mám zvětšený prsa pořád, jako při ms. Chodím často na wc. Občas mám nechuť k jídlu, nebo opak :roll: už 2× jsem si myslela, že to dostanu, měla jsem ty samé příznaky bolesti a nic. A co mě trapi je, že test se ukazuje pořád negativní, tak se bojim, aby to nakonec ndbyla nějaká cysta, nebo něco jiného :( nemáte s tím nějaká zkušenost prosím? Moc děkuji za každé rady. :andel:

Ja mela pozitivní test až 16ty den meskani od MS. Držím palce

Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 16:56

@Malaika1234 Já to mám právě vždy přesný jak hodiny tu ms :D a najednou tohle no :) no, jde vidět, že těch příznaků okolo je mnoho a každymu to nakonec dopadne jinak no :think: My a přítelem už mame 2 roky po studiu a oba pracujeme a mimco by jsme už chtěli :dance: :oops:

Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 17:00

@Saynka ahaa, tak to mi dalo aspoň nejakou naději. :* A chtěla jsem se zeptat, je možný, že by mezi ty příznaky patrila i náhlá precitlivělost? Douklidila jsem nádobí a najednou mi bylo líto, že přítel odjel do práce, že můj pes se bojí bouřky, že nevím proč vůbec brecim a co se to děje se mnou vůbec. Vůbec to nechápu.. Snad teď nevypadam jako cvok :zed:

Saynka
Kecalka 306 příspěvků 01.09.19 17:06
@Katerina199 píše:
@Saynka ahaa, tak to mi dalo aspoň nejakou naději. :* A chtěla jsem se zeptat, je možný, že by mezi ty příznaky patrila i náhlá precitlivělost? Douklidila jsem nádobí a najednou mi bylo líto, že přítel odjel do práce, že můj pes se bojí bouřky, že nevím proč vůbec brecim a co se to děje se mnou vůbec. Vůbec to nechápu.. Snad teď nevypadam jako cvok :zed:

Myslim, ze je to úplně normální. Zazivala jsem to podobně. Dej vědět jak jsi dopadla a neví si udělej digi test

Katerina199
Povídálka 12 příspěvků 01.09.19 17:52
@Saynka píše:
Myslim, ze je to úplně normální. Zazivala jsem to podobně. Dej vědět jak jsi dopadla a neví si udělej digi test

Tak aspoň, že v tom nejsem sama. Ten test zkusit můžu. Ale nevím, jestli by mi to vyšlo, když se mi ukazuje na obyc. Testech jen jedna / :cert: :(

Malaika1234
Kecalka 102 příspěvků 01.09.19 20:35

@Katerina199 aha, tak to chápu no, tak uvidíš, jako mně právě vždy všichni doktoři říkají, že testovat až tak 14 dnů po tom styku, pokud chci jistotu, tak 3-4 týdny po styku, kdy si myslím, že mohlo dojít k otěhotnění, že to už by tam mělo být něco vidět a muselo by to být pozitivní…uvidíš, jako počkala bych ještě chvilku, třeba ty dva týdny po tom styku, testla znovu, pokud bude negativní a MS do té doby nedorazí, tak bych na gyndu, myslím, že kdybys měla příznaky, tak by tam už něco mělo být vidět, ale jak jsem se tady přesvědčila, tak existují ženy, kterým to ukazuje negativní hodně dlouho, ale je fakt, že můžou mít posunutou ovulaci nebo ten hormon se vylučuje pomaleji nebo se nevylučuje do moči, ale jen do krve, tak ti budu držet palce, ať ti to dopadne, jak cjceš ty

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama