7 dní po ovulaci a bolest hlavy, zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatyKli
Kecalka 159 příspěvků 04.02.17 18:51
7DPO a bolest hlavy, zvracení

Ahoj holky, jsem 18DC a asi 7DPO, už asi 3 dny mám strašné bolesti hlavy, takové na které nezabírá ani prášek a spíše v zadní části hlavy, jsem celkem spavá a dnes se mi z ničeho nic udělalo zle a zvracela jsem, což se mi naposledy stalo když jsem byla malá. Myslíte si že to může být příznakem otěhotnění? Měla jste to tak nějaká? :)

Reakce:
Snilek88
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 04.02.17 18:57

@NatyKli myslím, že může, ale nemusí:-) já když mě bolí hodně hlava, tak mi je na zvracení téměř vždy…:-/

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 04.02.17 19:05

@NatyKli Spis bych to viděla na strevni chřipku nebo chřipku. Zrovna mám obojí a je to luxusní záležitost. Hlava mě bolí už asi 5 dni ale naplno se to rozjelo predevcirem.

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 04.02.17 19:08

@NatyKli PMS? Stává se mi to vždy před ms. Budeš muset počkat až do ms a pak zkusit test. Každá to má jiné. Já poznala těhotenství 10 dní po styku. I test byl pozitivní. Těhotenské příznaky až další měsíc.

Lamátko
Závislačka 2570 příspěvků 04.02.17 19:34

Pokud by to bylo těhotenstvím tak jen proto že je v krvi hormon hcg bez tohoto hormonu nemůžou být příznaky a to 7 dpo je opravdu brzy

Jana206
Nadpozemská drbna 26852 příspěvků 04.02.17 21:06

Já jsem to tak měla. Jedno z těhotenství jsem poznala podle bolesti hlavy snad týden, i víc před příchodem MS. Nikdy mě hlava nebolela, nikdy před tím, nikdy po tom.Ani v dalších těhotenstvích. Jen v tom jednom, přešlo to po prvním trimestru.

Ale to neznamená, že to tak bude u Tebe, přece jen, není to typický příznak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >