7dpo mamatest comfort duch, 8dpo livsane negativní

Anonymní
1.12.19 18:44

7dpo mamatest comfort duch, 8dpo livsane negativní.

Ahoj holky.
Včera jsem si udělala Mamatest comfort a ukázal se téměř hned duch. Dnes odpoledne Livsane časný a je negativní. (mamatest nahoře, Livsane dole)
Už z toho blbnu. Testovala jsem takhle brzo, protože jsem měla na začátku měsíce měla biochemko a teď z toho ještě docela blbnu..
Máte nějaké zkušenosti s mamatestem comfort?
(stejná fotka se mi dala 2×, omlouvám se)

Příspěvek upraven 01.12.19 v 19:41

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5563
1.12.19 18:57

A co si tím pomůžes, že budeš testovat brzo? Akorát se budeš stresovat a budeš zklamaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
1.12.19 19:21

Ja vidim malého ducha na obou. Vydrž ještě dva dny a uvidis, zda se vyloupne. Držím palce :palec: Ja mám pro časný testování pochopení, sama jsem blázen :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:22

@JancaS84 já to beru trošku jinak. Radši budu vše vědět, než jen přemýšlet jestli to mohlo vyjít nebo ne.
Nezničí mě, když zjistím, že to zase nevyšlo. Zničilo by mě, kdybych nevěděla, že ta možnost otěhotnění je/není :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:23

@Eiram737 tak na druhém nevidím ani já nic :D děkuji, já jsem prostě někdo, kdo musí vše vědět a je pro mě horší jen čekat. Teď už to pár dní vydržím, to věřím. Do ms mám jen 3 dny

• Citovat
  • Nahlásit
79
1.12.19 19:27

Mám to stejně. Pro mě je testovani i super vzruso :D mne tedy přijde, ze se rýsuje něco i na tom druhem. 8dpo je hodně brzy, takže bych ani nic jiného nečekala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:30

@Eiram737 já musím vše hned vědět. Samozřejmě netestuju 3 dny po ovulaci :mrgreen: ale začátkem listopadu jsem měla 3 dny po sobě hezké duchy, 4. den už nic a nakonec to nevyšlo. Se zklamáním i :roll: počítám, ale přeci jen to chci vědět :D :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14002
1.12.19 19:32

Já na prvním vidím, na druhém nic. Měla jsem to několikrát, že se zadařilo, ale nevydrželo, tenhle rok už 3×, už nedoufám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
1.12.19 19:36

Pozor na livsane z benu. Dělají duchy velice rádi!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:38

@jizvíková u mě poprvé a bylo to pro mě hrozné. Doufám, že to vyjde, ale neupinam se na to…
Určitě ti to vyjde! Miminko si najde cestu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:39

@folii Livsane je ten druhý, pro mě negativní.
U syna mi ukázal kolem dne ms krásnou čárku, tak jsem ho zkusila vzít znovu. Ale výsledek je opravdu rozdílný. Spíš bych řekla, že falešný bude ten mamatest :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2077
1.12.19 19:41

Já to mám takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 19:43

@folii wow! Tak to šlo krásně nahoru. Je zvláštní, že 11dpo je silnější než 12dpo.
Co to je za testik? Růžový znám asi jen ten Livsane

• Citovat
  • Nahlásit
2077
1.12.19 19:45

Ano je to livsane :) je slabší protože je dělaný jen po 3h spánku a hodně sem pila :mrgreen: zítra ssm 18dpo a jdu na utz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
1.12.19 19:51

Ja vidim ducha na obou. Drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu