7m miminko blinká, je to alergie?

111
2.1.20 16:55

7m miminko blinka, je to alergie?

Zdravím maminky, máme doma 7měsíční miminko, nějak od 3.mesice jsme na um a něco po 4.mesici jsme začali příkrmy. Vše ok, maso-zelenina papa krásně, kolem 5.mesice jsem kdysi dala kasi hipp (stejna značka jako máme um) jenze na to si dal potom ještě 120um a blinkal, tak jsem si myslela ze se přejedl. Další dny uz to bylo lepší ale v noci hůř spal, tak jsem přestala dávat. Tedka asi dva týdny zpátky jsem zkusila bezvajecne testoviny a vše ok, předevčírem jsem ale dala kasicku sunarek bananovou na dobrou noc kolem 5.hodky večer, potom kolem 8.um a blinkal a blinkal, dokonce i v noci po každé dávce um. Tak nevim ci mu nesedí jiné um jelikož ta kasicka byla mléčná, nebo alergie na lepek? Včera jsem dala presnidavku kupovanou a do toho dva piškoty a potom za hodku um (jelikož bez toho neusne) a zase blinkal :nevim: Tak si říkám co je špatně? Doma rozmackany banan nebo povarene jablko ci hruska mu toto nikdy neudělala a vcera jsem mu teda dala poprvé kupovanou bananovou presnidavku :nevim: Tedka par minut zpatky jsem mu na doporučení dala znovu tu samou presnidavku akorát bez piškotů, tak uvidíme co to udělá. Ale nevíte co by to mohlo byt? Koupila jsem kdysi ještě kasi kendamil a po te neblinkal. Dneska jsem koupila nějakou od Hipp bananova se suchary, tak mam ji třeba zítra zkusit? Nebo jak to dále řešit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3.1.20 08:40

Zatim to vypada na alergii na lepek. Davala jste mu piskoty i nekdy predtim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 08:41

Nebo mu davate asi moc UM. Moje mala taky ze zacatku klidne po prikrmu vypila celou davku UM a pak ublinkavala, protoze byla prepita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama