7měsíční mimi je každou noc 2 - 3 hodiny vzhůru

631
11.4.16 08:34

7měsíční mimi je každou noc 2-3 hodiny vzhůru

Ahoj holky, mám dotaz.

Mám sedmiměsíční mimi, poslední 2,5 měsíce se v noci vzbudí, otočí se na břicho a povídá nebo huláká někdy až 3 hodiny, pak se utahá a usne. Já ho u toho klidním, otáčím na záda, dávám mu mlíko, vodu, cumlíky. Takhle se chová i po mlíku, takže to není hladem. Začne kolem 1-3 hodiny ranní, skončí pak kolem 4- 5 hodiny ranní.

Večer chodí spát mezi 18 - 19 hod (zvadne a chce spát), někdy kolem 20 hodiny. Čas usínání neovlivní fakt, kdy začne v noci hulákat nebo čas, kdy ráno vstane. Jako by se jednalo o jeho biologické nastavené hodiny. Přes den spí 2× - 3×, a to půl hodiny až třičtvrtě hodiny maximálně, a to má ideální podmínky ke spánku.

Máte některá zkušenosti s takovým nočním čurbesem? Co jste dělali a co zabralo? Dělám někde chybu? V režimu nejsem schopna udělat změnu, když je unavený, zvadne, když není unavený, neusne…Ale už se cítím vyčerpaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3035
11.4.16 08:48

@chci_miminko moje rocni holcicka to dela porad..:( nevim jak tomu predejit..hlavne rano je o pul sedme uplne vyspana..jakoby ani v noci tri hodiny neradila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
11.4.16 08:49

Nám se to stalo jen párkrát. prostě jsem dodržovala to, že je noc. nezvedat, nerozsvěcet. potichu mluvit, zpívat, hladit. přešlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
11.4.16 08:51

Nemluvit na ni, nesvítit, neotáčet, nezvedat. Šeptat, hladit :) přejde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
11.4.16 08:52

@Aony Dvakrát jsem zkusila akupunkturu pro něho, pokaždé den až dva spal dýl a líp, pak se to vrátilo. Malej je zhruba od 5 - 6 vzůru, ale už kolem 8 chce půl hodinku schrupnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
11.4.16 08:54

@Mrs.M No ale on fakt vesele huláká a pokřikuje, musí rušit i sousedy, proto ho otáčím a cpu mu do pusy dudly :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
11.4.16 08:54

Měli jsme to tak taky v podstatě od 4měsíce do 9měsíce. Já teda zkoušela snad všechno, ale jediné co na něho zabralo bylo to, že jsem ho vytáhla a dala mléko a pak jsem ho uvozila v kočáru. Jinak bych nespala vůbec, starší vstává v šest. Od doby co to dělám se budí jen jednou cca mezi 23-1 hod.
Spát sodí mezi 18-19hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
11.4.16 08:58

@Bobsh Ty ho každou noc vozíš v kočárku??? Teda. Mně neusne ani v náručí. Prostě chce blbnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
11.4.16 09:01

@chci_miminko Je to miminko no :) ono ho to přejde, když uvidí, že nemá diváky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
11.4.16 09:03

Nechat byt…pokud vylozene nerve, tak bych ho nechala at si povida a usne az sam uzna za vhodne. Mne se to u dcery (ted 10m) osvedcilo…cim vic ja jsem se snazila ji uspat, tim dyl to trvalo.
Mozna i nechat trochu „vyrvat“…ja k tomu nakonec dospela, protoze si mala proste stoupala a rvala arvala a bylo uplne jedno, ze jsem byla u ni…tak jsem se obrnila a dve noci to vydrzela…plakala vzdycky tak 15 min, chodila jsem k ni po 2 az 3 minutach, polozila, pohladila, dala dudlik a odesla, no a ona vzdy vstala, vyhodila dudlika a rvala (to se neda rict, ze plakala, to by byl eufemismus ;) )…az pak proste jednou nevstala a uplne bez place usnula. Druhy den to same a od te doby dobre…polozim a usne si bez jedineho zabreknuti. Je to mozna „kruty“ ale mala takhle brecela celkem cca 30 minut, coz je rozhodne min nez by nabrecela pri mych pokusech o uspavani.
podotykam, ze jsem zkusila fakt temer vsechno…dokonce jsem ji i brala k nam do postele (ac s tim vnitrne nesouhlasim), ale proste to nepomohlo…i u nas v posteli se mlela, vstavala a nakonec to skoncilo po hodine placem a uspavanim trosku „na silu“ v pevnem obeti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
11.4.16 09:10

@chci_miminko teď už naštěstí jen tak 1× v tydnu. Ale duležity bylo, že v kočáru vytuhl do 5minut narozdíl od jiných metod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
11.4.16 09:30

Vydržet to, bude určitě líp. Mě taky žádné rady nepomáhaly. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
11.4.16 09:40

Dobře to znám, od půl roku do deseti měsíců jsme takto trávily s dcerou každou noc. Ráno taky vyspalá třeba v pět. Ale unavená, přes den špatně spala, pořád špatná nálada. Po několika měsících a třech hodinách spánku denně jsem řekla dost, večer jsem malou naučila usínat samotnou a ono se to projevilo i na spaní v noci a přes den taky. Najednou měla režim a drží ho zatím dodnes (14m). Stále je za noc několikrát vzhůru, ale napije se a spí dál. Takže pro mě je to pohoda. Jinak přes den usne jedině v kočáře, ale jak byla vzhůru v noci, tak neusla nikde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
11.4.16 09:46

Mám stejně starého chlapecka. donedávna se budil třeba šestkrát za noc, dnes v průměru třikrát. co snizilo frekvenci vstávání bylo homeopatikum chamomilla.byly to zoubky, nebrečel, jen se budil.po pár dnech s homeopatikem byl o dost větší klid. budil se tak měsíce. nerostou mu zuby? my už máme dva za poslední měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
11.4.16 10:15

Taky zname, jen prcek se zacal budit takto v noci cca od roka a pul, nepomaha fakt nic, ted jsou mu dva a je to lepsi:-) nebreci ale tak dve hodiny řádí:( kdyz rostou zuby je to horsi, lepsi zas kdyz se dobre vyspi pres den a kdyz usne sam…tak at vam to brzo prejde!:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama