7měsíční miminko a málo spánku přes den

127
10.12.19 13:48

7měsíční miminko a málo spánku přes den

Zdravím maminky, máme doma skoro 7měsíčního chlapečka. Od narození spí celkem špatně, poslední dobou je to sice v noci trochu lepší (budí se 2× za noc, obcas si sice třeba 2hodky vyklada :zed: :D) ale přes den je to bída. Ráno se probouzí kolem 7.hodky, potom je už kolem 9.umrceny a protivný a tre si oci, tak jde spát. To spí někdy hodku, nekdy půl hodky. Po obědě jde spát, to je kolem půl 1.a to spí jak kdy. Nekdy hodku a půl, nekdy přesně tu půl hodku jako dopoledne. No a potom kolem 4.hodky uz bud spí v kočáru, kde teda občas usne a obcas ne, obcas v aute, nebo výjimečně v postýlce když jsme teda doma a někdy nespi uz vůbec. Ale posledni dobou se často stává, že usne a opravdu přesně po 30min ae vzbudi a řve a kope nohama, dam dudlika, on si ho vytáhne a řve ze mu nejde zpátky, tak mu ho zase dám a furt dokola. Fakt jako kdyby měl nějaký budík v sobě a po 30min oči otevřené a jede a jede :cert: Přitom si tre oci a prostě jde na něm vidět že by ještě spal. Jenze uz nejde uspat a potom to tak vypadá :zed: Jak vám spaly miminka v tomto měsíci? Jinak jsme na um a máme uz asi 2mesice příkrmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
388
10.12.19 13:58

@lolaOV Dcera mi spala v půl roce přes den tak 2×1 hodinu ale zase spala celou noc. Jak začala lézt a více se hýbat tak spala hodinu dopoledne a dvě hodiny odpoledne a to jí vydrželo do 1 roku. Teď je jí 13 měsíců a spí hodinu a půl až 2 po obědě s tím to končí. Ale pořád mi spí celou noc bez buzení na tom se zatím nic nezměnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
10.12.19 14:00

Mám čtyřměsíční holčičku.. budíček v 7, spanek od 9 do 9:30, potom cca 12-14 a třetí spanek 17-17:30.. časy jsou orientační, ale denne dve pulhodinky a jedno delší spaní. Večerku máme v 19-20. Jak kdy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
10.12.19 14:04

Dlouhý spánek jen na procházce. Na uspávání se mi osvědčil bud šátek, nositko a nebo nově hojdavak :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
10.12.19 14:08

Náš téměř 7 měsíční spí tak 2× za den půl hodinky, max hodku. Jednou dopoledne jednou odpoledne. Výjimečně usne ještě venku v kočáru. Vstává mezi 7 a 8 ráno a spát dáváme mezi 8 a 9 večer. V noci se vzbudí tak 2-3× na mliko. Málokdy přes den spí víc jak 2 hodinky dohromady, starší byl taky takový nespavec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6047
10.12.19 14:18

Naše má v sobě taky 30min budíka :mrgreen: :lol: bude jí 6měsíců a spánek má bídný furt. Jak přes den, tak v noci. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11760
10.12.19 14:23

Prvni dve deti mi v 7m spaly tak 3krat denne po 30 min. Treti dite 1krat denne cca 60-90 min. V noci to bylo u prvni, ze chodila spat okolo 23 a vstavala tak 7:30, druhy usinal v 9, pak od 1 do 4 byl vzhuru a od 4 do 6 spal, v 6 vstaval definitivne. Treti usinala v 7m tak ve 21, budila jsem ji v 6 (kvuli skolce), ta v noci spala jakz takz dobre. Postupne si pak posouvala vecerni usinani taky az ke 23. hodine. Takze u nas tak. Ale moje deti jsou nespavci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17060
10.12.19 14:42

@lolaOV dcera začala pořádně spát až po třetím roce, když začala chodit do školky. V 7 měsících vstávala mám pocit kolem 7 hodiny, další spaní po 12 hodině a to jen jedině, když jsem ji dala do kočáru a šla ven. Díky tomu jsem se naučila na jednu kavárničku, kam jsem dojela autobusem. Kolik spala? Max 45 minut a to jsem si říkala, jak krásně dlouho spala. Usnula mi většinou až v autobuse, někdy až chvíli před přestupem. Doma mi v tomto věku spát už nechtěla, neusnula. Zabrala pak až kolem 15 hodiny a to pak bylo „peklo“ večer. Kolem druhého roku už přes den nespala vůbec, max 15 minut kolem 13 hodiny. Jinak by nespala v noci vůbec. Do těch 3 let se budila třikrát za noc na mlíko. Od narození byl její spánek katastrofa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat