Reklama

7.měsíční odmíta mléko a pomalu i příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

a.milka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 23 inzerátů 20.12.17 13:51
7.mesicni odmita mleko a pomalu i prikrmy

Ahoj, prosim o radu cim by to. mohlo byt? Mam skoro 7.mesicniho syna, ktery krasne bastil jak mleko tak prikrmy. Nyni cca 4 dny zpět mi zacal mliko odmitat po velkem boji vypil pouze cast mleka. Spi celou noc prvni mleko mel 5-6 vypil 235ml nyni max 100ml potom ma kolem 9-9:30 presnidavku 190g kterou vzdy slupnul s velkou chuti dnes uz se na ni moc netvaril pak ma obed maso-zeleninu 190g opet vzdy bez problemu snedl dnes par lzicek a odmital pak mel 15-15:30 mleko davala jsem 200ml a stejny scenar na mliko se vzdy tesil ted vypije sotva 100ml pak ma večerní mleko pred spanim 235ml ktere vzdy vypil ted si dvakrat lokne a nechce. Dekuji vsem za radu.. :roll:

Přečtěte si článek: Nechutenství u kojence - proč a co pomáhá?

Reklama

Reakce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 20.12.17 14:03

Obligátní odpověď - zuby :D

a.milka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 23 inzerátů 20.12.17 14:05

@Mollify83 nad tim jsem premyslela a koukala mu do pusiny a nic :think: nema je. otekle je vesely zadny mrzuta. Ja si prijdu jak detektiv :D ale dekuju :hug:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 20.12.17 14:22

@a.milka hele starší syn nejedl stejně ještě dřív než jsem cokoliv zaznamenala, trvalo to cca týden, pak nastoupilo typické - byl mrzutý, ale většinou začal znovu pořádně pít um a objevil se flíček, později zub.

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 20.12.17 14:25

Zuby (ano můžou bolet už v době, kdy ještě vůbec nic není vidět), něco na něj může lézt..4 dny je krátká doba. Uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 20.12.17 14:25
@Mollify83 píše:
Obligátní odpověď - zuby :D

Jj taky me to napadlo

a.milka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 23 inzerátů 20.12.17 14:27

@Mollify83 ok tak pockam a uvidime :D zub nema ani jeden tak třeba. Je pravda, ze mi nechce spat ani pres den v noci dobry.

a.milka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 23 inzerátů 20.12.17 14:28

@Popokatepetla dobra tak ja vyckam snad hlady neumre :D dekuji

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 20.12.17 15:11
@a.milka píše:
@Popokatepetla dobra tak ja vyckam snad hlady neumre :D dekuji

Hlady neumře, neboj a nejpravděpodobnější jsou opravdu ty zuby :mrgreen:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 20.12.17 15:35

Zuby nebo aft

a.milka
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 23 inzerátů 20.12.17 15:56

Dekuji vsem :palec: pockame uvidime

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >