7.měsíční rošťáka :Budi se kolem 2:30,ale úplně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 04:28

7.měsíční rošťáka :Budi se kolem 2:30,ale úplně

Ahoj maminky,
mám 7.měsíčního chlapečka. Měli jsme docela v pohodě režim, ale poslední tři týdny je to v brzkých ranních hodinach fakt na palici.

Začne se budit kolem půl třetí rano, ale úplně vzhůru je kolem třetí -půl čtvrté (a to je krmenej ještě mezi 22-23.hod). Chce si hrát, plazit se a proste chce mít nějakou aktivitu, když mu pak dam mliko … tak vůbec nechce spat :(( (výjimečně si někdy dachne půl hodiny, někdy hodku.. )
Přes den toho taky moc nenaspi :zed:

Jsem zoufalá, protože ať dělám co dělam … tak stejně nic nepomaha. :(

Nevím co delam špatně :( :nevim:

Do teď mi spal celkem krasne :(

Někdo nějakou radu..zkušenost?? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1374
5.11.21 06:30

Hele, nedelas špatně vubec nic. Deti to tak maji, se spankem budou kotrmelce jeste dlouho, zmena casu s nima taky muze zamavat. Za me nejlepsi rada je nebojovat, vydrzet, ono se to zase srovná :nevim:
Prirovnala bych to k ryme, at ji lecis nebo nelecis, trva týden. Jestli je to tvoje prvni dítě, spi s nim přes den, at si odpocines. Zrovna mi to same zacalo delat druhatko, takze plně soucitim, ale udelala jsem si z toho cas pro sebe, rano s nim vypadnu vedle, abych nebudila starsiho, udelam kavu, pustim serial na poslouchání a uzivam si cas jen s miminem. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 06:53
@Villanelle píše:
Hele, nedelas špatně vubec nic. Deti to tak maji, se spankem budou kotrmelce jeste dlouho, zmena casu s nima taky muze zamavat. Za me nejlepsi rada je nebojovat, vydrzet, ono se to zase srovná :nevim:
Prirovnala bych to k ryme, at ji lecis nebo nelecis, trva týden. Jestli je to tvoje prvni dítě, spi s nim přes den, at si odpocines. Zrovna mi to same zacalo delat druhatko, takze plně soucitim, ale udelala jsem si z toho cas pro sebe, rano s nim vypadnu vedle, abych nebudila starsiho, udelam kavu, pustim serial na poslouchání a uzivam si cas jen s miminem. :hug:

Já ho mám totiž už i u sebe, protože jsem si říkala, ze asi mu bude lépe u mě … no, to fungovalo dva dny, a pak zase od znova :(. Furt si říkám, ze to je jen období 😅a ze bude lépe … ale nějak mě docházejí síly 😀. A začínám být silene podrazdena :roll:
A až se tohle uklidni, tak přijde zase něco..😂 třeba zuby :roll: 😂 to bude masakr!
Moc Dekuji za podporu.
Matky sobě :palec: :lol:!!

• Citovat
  • Nahlásit
70251
5.11.21 07:39

Spatne nedelas nic. Jen sis zvykla, ze spi pekne. Mozna si budes muset zvyknout, ze spi spatne. Je to jen faze, bude jich jeste moc, nenadelas nic. Navic byl posun casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 10:21

A jak si chce hrat a plazit, kdyz je v postylce? Mne teda spi celou noc, ale kdyz nahodou zacne v noci zvatlat, tak si toho nevsimam a za chvili usne. V noci se proste spi a nehraje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 10:22

Jo a mliko v noci nedavam.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 13:02
@Anonymní píše:
A jak si chce hrat a plazit, kdyz je v postylce? Mne teda spi celou noc, ale kdyz nahodou zacne v noci zvatlat, tak si toho nevsimam a za chvili usne. V noci se proste spi a nehraje.

Jak? Tak ze se pretaci ze spaní na břicho … a ihned pase koniky, v tu chvíli ho to tak probudí, ze začne lozit v postýlce a dožadovat se pozornosti. Když jdu k němu a otočím ho zpět a upravim tak, aby byl “zababušenej … tak na to kašle a začne ječet.. dostane nějakou hračku a je spokojenej … ale pak přijde chvilka, kdy mu je postylka dost malá a chce větší prostor. Dá se na hrací deku a je zase klid … Ale pardon, já teda neusnu a nenecham ho lozit po pokoji s tím, ze bych měla v klidu jít spat 😀.
Kdyby si jen žvatlal, tak to neřeším :)

Tak to je fajn, ze vaše dítko rozumí tomu : v noci se má spat, a né hrát :) :palec: takhle chytré mimi nemám :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 14:27
@Anonymní píše:
Jak? Tak ze se pretaci ze spaní na břicho … a ihned pase koniky, v tu chvíli ho to tak probudí, ze začne lozit v postýlce a dožadovat se pozornosti. Když jdu k němu a otočím ho zpět a upravim tak, aby byl “zababušenej … tak na to kašle a začne ječet.. dostane nějakou hračku a je spokojenej … ale pak přijde chvilka, kdy mu je postylka dost malá a chce větší prostor. Dá se na hrací deku a je zase klid … Ale pardon, já teda neusnu a nenecham ho lozit po pokoji s tím, ze bych měla v klidu jít spat 😀.
Kdyby si jen žvatlal, tak to neřeším :)Tak to je fajn, ze vaše dítko rozumí tomu : v noci se má spat, a né hrát :) :palec: takhle chytré mimi nemám :D

Ja teda taky v noci upravuju, ale nemluvim, dam dudlik a spi se dal. Na deku bych vubec nevyndavala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 16:02
@Anonymní píše:
Ja teda taky v noci upravuju, ale nemluvim, dam dudlik a spi se dal. Na deku bych vubec nevyndavala.

Taky ne nej nemluvim, ale proste to tak je :) ikdyz se vrátím zpět do své postele, už slysim jak tam zase něco děla, a pak propukne pláč uklidni se, až když je venku z postele :) a nepatřím k matkám, co se řídí tím, ze je nejlepší nechat vyrvat své mimino ;)a dělat jakoze nic.. to fakt ne … :roll:
Ale to je věc každé mámy :))

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat