Dávkování UM u 7 měsíčního miminka

13.1.20 20:22

7mi měsíční mimi a dávkování UM

Zdravím, nedávno jsme přešli z odsátého MM + UM + příkrm pouze na UM + příkrm a před chvíí jsem se dočetla, že když je mimi pouze na UM, měly by být mezi dávkami 3 hodiny rozestup. Dceři je 7 měsíců. Pediatričce jsme říkali, že nyní bude malá pouze na UM, ale na tohle nás neupozornila. Dosud byla krmena po dvou hodinách nebo i častěji včetně noci, protože pije spíš po troškách. Málokdy vypije najednou víc jak 80ml a málokdy vydrží bez jídla déle jak 2 hodiny. K pediatričce jsme objednaní až v březnu a nevím, jestli má smysl za ní jet dříve jen s tímto dotazem. Mohla bych jí snad i zavolat, ale nejdřív bych se chtěla zeptat zde, jestli máte někdo podobnou zkušenost a jak jste to řešili? Děkuji poředem za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11215
13.1.20 20:35

Je to kvuli boleni bricha, pokud to dceru netrápí, dávej jak vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 20:43

Mám 6týdenního syna plně na UM. Doktorka teda říkala, ze by měl vydržet alespoň 3hodiny, ale syn je hladový mnohem dříve. Bříško ho nebolí tak dávám jak si on řekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 09:52
@debra.morgan píše:
Je to kvuli boleni bricha, pokud to dceru netrápí, dávej jak vyhovuje.
@Sabina123amy píše:
Mám 6týdenního syna plně na UM. Doktorka teda říkala, ze by měl vydržet alespoň 3hodiny, ale syn je hladový mnohem dříve. Bříško ho nebolí tak dávám jak si on řekne.

Děkuji. Bolení bříška zatím nemá, tak snad to bude v pohodě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama