7měsíční syn zaklaní hlavu

29
9.9.21 19:40

7mi měsíční syn zaklani hlavu

Ahoj, mám takový problém ze mi syn hodne zaklani hlavu, dela to několikrát denne mám to nějak zacit řešit?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4701
9.9.21 19:53

Ahoj, a při jaké pozici to dělá? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 19:55
@Stueyina píše:
Ahoj, a při jaké pozici to dělá? :think:

Dělá to v sedě, v chodítku, v leže.. no porad často se tomu i směje

• Citovat
  • Nahlásit
4701
9.9.21 20:00

No a co se ti na tom nezdá? :nevim: Me to třeba malej taky občas udělal s tlemil se tomu, já mu hned vynadala, protože nehlidat ho, tak si rozfláká hlavu :lol: jestli se ti něco nezdá, zavolej doktorovi, ten te uklidní nebo pošle na vyšetření :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5827
9.9.21 20:45
@Anonymní píše:
Dělá to v sedě, v chodítku, v leže.. no porad často se tomu i směje

Sedmi měsíční v sedě?? V chodítku??? Vším tímto mu strašně ubližujete. Sám si určitě nesedl… a chodítko pro nesedící dítě peklo!!! Neskutečný nápor na páteř. Dítko si má ze čtyř jít do sedu SAMO!!! Ne že ho rodiče posadí!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 21:26

@Veru1987 Moje dcera se posadila sama už v 6tém měsíci. Jsou ji 8 měsíců a chodí okolo nábytku. Nikdy jsem ji samu neposazovala a ani nedávala do chodítka. Každé dítě je jiné ;)

• Citovat
  • Nahlásit
208
9.9.21 22:01
@Veru1987 píše:
Sedmi měsíční v sedě?? V chodítku??? Vším tímto mu strašně ubližujete. Sám si určitě nesedl… a chodítko pro nesedící dítě peklo!!! Neskutečný nápor na páteř. Dítko si má ze čtyř jít do sedu SAMO!!! Ne že ho rodiče posadí!!!

Proč by si 7mesicni nemohl sám sednout??:-D bože já v 7 mesicich krásné lezla po čtyřech, sama sedala a sedela a obchazela bez pomoci nábytek.. ano, choditko vyhodit ale jestli si malej sám sedne, tak to zaklaneni děla jako srandu..nás malej to dělal nejradši v náruči a šílene se smál..hrozne ho bavilo “koukat naopak”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5827
10.9.21 06:58

@NicknackEK nevím proč ale myslím že tohle nebude případ zakladatelky…ono těch dětí co v 7mi měsícich sedí a v 8mi obcházejí nábytek je málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
10.9.21 11:21
@Veru1987 píše:
@NicknackEK nevím proč ale myslím že tohle nebude případ zakladatelky…ono těch dětí co v 7mi měsícich sedí a v 8mi obcházejí nábytek je málo.

Tak je hezky, ze mate vesteckou kouli a tak hezky zakladatelku “zdrbete”, jak svému dítěti ublízuje ačkoliv nevíte, jestli malej leze a sám sedi..ze:-) ach to cechackovstvi 8o -ano choditko je dle nejnovějších trendu špatně, ale na druhou stranu, pokud je v něm 10min denně tak se taky ….. stane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4701
12.9.21 08:57

@Veru1987
Nezapomeňte na paní hned zavolat sociálku, když ji tak dobře znáte a i její dítě… :zed: Šílený, paní šla pro radu a vy ji hned tady zprasíte :lol: :roll:
Vy musíte být asi hodně chytrá maminka, hlavně, že máte načteno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat