7tt hematom bolesti psychika

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
131
15.5.22 18:53

7tt hematom bolesti psychika

Ahojky holky,

Psala jsem v předchozí diskusi. Holky jsem v nemocnici dnes 4 den jsem po hematomu a krvácení miminko je v pořádku díky bohu já moc ne. Jsem 7+5
A pořad mě bolí podbrisek a v zádech pánevní dno vždy se zeptám lékaře nebo sestry zda je to v pořádku? Nedostanu odpověď.
Dopuji mě ustrogestsnem na polykání 2×1 tabletku, ascorutin 3×2, magne b 6 3×2 a ještě něco co nevím co je…
Jsem teď ve stavu ze už díky bohu jen spinim a zitra mě čeká ultrazvuk
Jenže můj psychicky stav se horší jelikož mě bolí pánevní dno podbrisek a co nechci. Kostrc mám v ni tlak šílený.. něco podobného jsem měla ba začátku těhotenství z práce.. jelikož jsem 8,5hod denně seděla u PC je pravda ze teď 4 dny jen lezim v posteli nemocniční a jdu max na wc.. myslíte si ze to muže byt normální? Do toho mám od začátku tehu větry ale poradny silný.. na což jsem zvykla.. plus teda jsem dnes letěla na wc s opravdu hodně řídkou stolici zavolala jsem sestru a div mě neservala ať si to řeším ráno s lékařem.. brecim tu jsem psychicky na dne díky bohu krvácení mízi za což jsem šťastná ale bolesti ve me evikokuji ze je něco špatně proto se svěřují vám tady pláči v nemocnici na špatném hrobě moc děkuji holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1477
15.5.22 19:12

Jsou bolesti a bolesti.. křeče jsou špatné.. ale bolest jako při ms je ok, kdy se roztahuje děloha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
15.5.22 19:13

Ahojky, taky jsem ležela s hematomem v nemocnici. Neměla jsem teda tolik problémů jako ty. Špinila jsem a měla jsem fakt hodně velký hematom na hodně blbým místě. Ale embryjko to vybojovalo :srdce: Pobolívalo mě v podbřišku, podle doktora je to normální, vše tam pracuje.

Ohledně trávení, trochu to odlehčím. Buď ráda, že netrpis zácpou :jazyk: :lol: protože při hematomu se nesmí jaksi moc tlačit a v takovém případě dávali v nemocnici Laktulosu či něco podobného…

Vím, že jsou to nervy. Taky jsem si v nemocnici pobrečela, jednu dobu to vypadalo zle, těhotenský hormon nerostl tak rychle, jak měl. A každá kontrola stres. Vím, je to těžké, ale zkus se hodit do klidu. Jsi tam hlídaná, zítra budeš mluvit s doktorem, zkontroluje tě, budeš vědět víc. Děláš přece, co můžeš, aby se to udrželo. Víc je to na tom embryjku a osudu, někde nahoře je napsáno, jak to má dopadnout. Netrap se kvůli něčemu, co moc nemůžeš ovlivnit. A zkus věřit embryjku a svému tělu. Držím pěsti, pak napiš, jak jsi dopadla. Jo a nebuď moc naštvaná na personál, doktory. Ani oni to nějak neovlivní, jestli se embryjko udrží nebo ne. Je to buď, anebo. Ale v rámci možností se jistě budou snažit. A fakt nebuď ze všeho vystrašená, nebo to těhotenství psychicky nedáš, jak tě vyděsí každé píchnutí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
15.5.22 19:22
@Giovanna1 píše:
Ahojky, taky jsem ležela s hematomem v nemocnici. Neměla jsem teda tolik problémů jako ty. Špinila jsem a měla jsem fakt hodně velký hematom na hodně blbým místě. Ale embryjko to vybojovalo :srdce: Pobolívalo mě v podbřišku, podle doktora je to normální, vše tam pracuje.

Ohledně trávení, trochu to odlehčím. Buď ráda, že netrpis zácpou :jazyk: :lol: protože při hematomu se nesmí jaksi moc tlačit a v takovém případě dávali v nemocnici Laktulosu či něco podobného…

Vím, že jsou to nervy. Taky jsem si v nemocnici pobrečela, jednu dobu to vypadalo zle, těhotenský hormon nerostl tak rychle, jak měl. A každá kontrola stres. Vím, je to těžké, ale zkus se hodit do klidu. Jsi tam hlídaná, zítra budeš mluvit s doktorem, zkontroluje tě, budeš vědět víc. Děláš přece, co můžeš, aby se to udrželo. Víc je to na tom embryjku a osudu, někde nahoře je napsáno, jak to má dopadnout. Netrap se kvůli něčemu, co moc nemůžeš ovlivnit. A zkus věřit embryjku a svému tělu. Držím pěsti, pak napiš, jak jsi dopadla. Jo a nebuď moc naštvaná na personál, doktory. Ani oni to nějak neovlivní, jestli se embryjko udrží nebo ne. Je to buď, anebo. Ale v rámci možností se jistě budou snažit. A fakt nebuď ze všeho vystrašená, nebo to těhotenství psychicky nedáš, jak tě vyděsí každé píchnutí ;)

Dekuju moc za zprávu :srdce: mě řekli ze to byl menší hematom objevilo se jasne červená krev a už jsme letěli
Od nasazení léku už jen spineni rikali ze nejspíš hematom odešel ale.. včera byl UZ.. a pry tam ještě jeden je..
ale do Cm pry je malý
To víš ze tomu mému malemu pokladu věřím je to strašný bojovník a naše vymodlene miminko ˇ❤️ Převážně je u mě tupa bolest jsko na M/S ale silné pořad se dívám ze nekrvacim.. ukrutnq únava a vyčerpání..
Modlím se každý den a budoucí tatínek přítel dnes celou návštěvu dával brisku pusinky.. čekali jsme na nej musím verit
Co se tyče křeči.. mám občas 2× až 3× za den půl vterinibou krev buď na levo na na právo alw převážně je to tupa
Bolest
Moc děkuji za uklidnění jsem hrozny stress a nervy to je něco pro mě
Jinak.. jsem vážně slušná dokážu pochopit personál a jsem vděčná ze se o mě starají ale občas to chování vůči pacientovi není úplně fajn
Navíc mi je po tom ustrogestanu celkem špatně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
15.5.22 19:23
@np10021 píše:
Jsou bolesti a bolesti.. křeče jsou špatné.. ale bolest jako při ms je ok, kdy se roztahuje děloha.

No jsiz spis tupý tlak c kostrci a podbrisku jakoby každých 5 min měla přijít M/S
Silný jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
15.5.22 19:55

Ahoj mám také hematom krvacela jsem z nej od nějakého 8tt teď jsem 12tt a vypada to dobře ale… co jsem měla stejně jako ty jsou bolesti kostrče občas fakt šílený průjem a strašně nadýmání to byli bolesti hrozny.. mě tenkrát v nemocnici doktorka řekla ze si mě tam nechat můžou ale ze pokud se to má stát tak tomu ani ten lékař nezabráni ( takže jsem jela domu a když jsem byla OK tak jsem normálně fungovala) možná proto ti teď nic moc neřeknou protože je to cele nepředvídatelné… moc ti držím palce aby to bylo v pořádku :kytka: :kytka: zkus trochu odpočívat přečíst si nějakou knihu nebo cokoliv malé to zvládne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
15.5.22 20:03
@Anikaa02 píše:
Ahoj mám také hematom krvacela jsem z nej od nějakého 8tt teď jsem 12tt a vypada to dobře ale… co jsem měla stejně jako ty jsou bolesti kostrče občas fakt šílený průjem a strašně nadýmání to byli bolesti hrozny.. mě tenkrát v nemocnici doktorka řekla ze si mě tam nechat můžou ale ze pokud se to má stát tak tomu ani ten lékař nezabráni ( takže jsem jela domu a když jsem byla OK tak jsem normálně fungovala) možná proto ti teď nic moc neřeknou protože je to cele nepředvídatelné… moc ti držím palce aby to bylo v pořádku :kytka: :kytka: zkus trochu odpočívat přečíst si nějakou knihu nebo cokoliv malé to zvládne :kytka:

Ahojky moc děkuji za zprávu, :srdce: nikde právě nemůžu najít tlak v kostrci a v konecniku.., je ro tal jak kdybych potřebovala co 5 min na velkou ale to mi tenkrát dělal i ten prujem..,
Mám silena strach a vím ze to ničemu nepomůže ale tolik si přeji aby se ten maličký udržel ❤️
Když stojím tak je ten tlak mnohem menší ale jakmile lezim nebo sedím nám pocit ze mi to praskne držím tobe palečky Ať mas krasne těhotenství a zdravá jsi ty a miminko ❤️☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
16.5.22 06:53

@Jitka123wal děkuji ti moc určitě to bude dobře i tebe :srdce: já třeba neměla nevolnosti ale občas mě bolela kistrč tak ze jsem nemohla ani vstát z postele takže je to docela hustý občas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
16.5.22 09:51

Holky pustili nás domu ❤️
Stim ze budu brát léky jak v nemocnici a stejný klidový režim. Na tu kostrc mi řekli ze to muže byt obraceniou dělohu.
Nemám vyloženě bolest ale tlak i do konecniku. Na prujem mi řekli..
buďte rada ze to není zácpa red nesmíte tlačit s černé úhlí a uvidíme
Každopádně to vypadá dobre hematom ma 2mm úplně malinko jem lehce spinim.. a miminko je zdravé a krasne buši srdíčko holky doufám ze to bude jen dobrý ❤️☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
16.5.22 11:20
@Jitka123wal píše:
Holky pustili nás domu ❤️
Stim ze budu brát léky jak v nemocnici a stejný klidový režim. Na tu kostrc mi řekli ze to muže byt obraceniou dělohu.
Nemám vyloženě bolest ale tlak i do konecniku. Na prujem mi řekli..
buďte rada ze to není zácpa red nesmíte tlačit s černé úhlí a uvidíme
Každopádně to vypadá dobre hematom ma 2mm úplně malinko jem lehce spinim.. a miminko je zdravé a krasne buši srdíčko holky doufám ze to bude jen dobrý ❤️☘️

Tak super. Držím palce. Doma se víc hodíš do klidu. Pouštěj si filmy, hudbu, něco si přečti, relaxuj. To bude dobrý 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
16.5.22 12:35

Dekuju holky moc,

Ještě mám dotaz holky myslela jsem si ze beru ustrogestan, ale dali mi Gynprodyl. Brala jsem ho v nemocnici 2× -1 tabl. Polykat,
Lékař mi do zprávy napsal abych zaváděla ale v pribalovem létaku je.. pouze polykat
Navíc mě zarazilo píší tam ať neužíváji lidé co jsou alergičtí na arasidy,
3× jsem lékaři říkala ze alergii na arasidy mám mám o dokonce i ve zprávě
Pro jistotu jsem volala sestře na oddělení kde jsem ležela řekla jsem ji o tom zavádění a seřvala mě ať dodržují to co mi lékař řekl říkám v pořádku a alergii jsem ji nestihla říct a tipla to
Jinak já msm alergii na pil a ns vše co kvete.. teče mi z oči a rýma ale poslední dva dny se mi zduril i trochu krk.. dole.. opuchle to cítím a nevím jestli to stim nesouvisí..stim lékem co beru ale zase jo užívám od čtvrtka no uvidíme.. každopádně nevím …
Jinak Dekuju moc ano. Doma je mi lépe po psychické stránce ❤️☘️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat