7. týden těhotenství - hnědý výtok a na ultrazvuku jen vaječný vá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajulínek
Stálice 62 příspěvků 13.12.16 18:22
7tt hnedy vytok a na utz jen vajecny vacek

Ahoj,

jsem uz na pokraji zblázněni a potrebuji trošku probrat jsem v 7tt lehce špinim hnedy vytok spiše třikapky nic šileneho ale co me děsí byla jsem na utz a tam jen žloutkový váček a kontrola až za týden

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Reakce:

SlecnaSally
Kelišová 6326 příspěvků 13.12.16 18:24

Víš, kdy proběhla ovulace?

Pajulínek
Stálice 62 příspěvků 13.12.16 18:26

Jj na den přesne byla jsem na IUI 3.11. ale pak jsme s mažnelem měli sex normalne doktor řekl at to podporime takže je možne ze se to podarilo o par dni dyl

Pajulínek
Stálice 62 příspěvků 13.12.16 18:26
@SlecnaSally píše:
Víš, kdy proběhla ovulace?
..

SlecnaSally
Kelišová 6326 příspěvků 13.12.16 18:37
@Pajulínek píše:
Jj na den přesne byla jsem na IUI 3.11. ale pak jsme s mažnelem měli sex normalne doktor řekl at to podporime takže je možne ze se to podarilo o par dni dyl

Doktoři určitě vědí co dělat. Já otěhotněla 11.11 a už máme i srdíčko :nevim:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 13.12.16 18:49

Já sem byla na ultrazvuk a byl jen vacek, za týden plod i se srdečni akcí, těhotenství mám o týden mladší než podle výpočtu od poslední menstruace. A spinim od začátku těhotenství

Pajulínek
Stálice 62 příspěvků 13.12.16 18:59

@Kikkinka dekuji moc neda mi to a jedu k Apolinari

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 13.12.16 19:04

@Pajulínek
Mě dala na spineni a udržení (předchozí tehu zamlkle) - gynprodyl.
Podle mě je zbytečné jezdit. Vacek máš v deloze, to je hlavní, teď už potřebuje jen čas :nevim: ale samozřejmě chápu obavy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:30

@Kikkinka nakonec.jsme se na to samzelem vyprdli volala jsem t a ta arogantni sestra no hnus :-/ takze si pockam za tyden a verim v to ze to bude fajn

Pajulínek
Stálice 62 příspěvků 13.12.16 20:31

@Kikkinka v kolikatym tt jsi byla kdyz na utz byl jen vacek?

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 13.12.16 20:48

@Pajulínek
Podle poslední ms 6+4, ale ve skutečnosti sem byla 5+4 o týden později byl krásně vidět plod a srdce jako zvon

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >