V 7. tt není na utz nic vidět

21.6.21 15:34

7tt na ultrazvuku nejde nic vidět

Ahojte, minulý týden jsem dělala těhotenský test. Dělala jsem 3 pro jistotu na všech dvě čárky. Dneska jsem byla po týdnu u lékaře. Na ultrazvuku plod nebyl vidět jen jakýsi váček. ( přiložím fotku). Poslední menstruace byla 7.5, takže by jsem teoreticky měla být v 6-7 týdnu. A to už by mělo být něco vidět. Myslíte že ovulace mohla být později? Nebo záleží na oplodnění? Myslíte že se může ještě na ultrazvuku něco objevit? Mám strach
Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18133
21.6.21 15:37

@Valentinapa no a doktor řekl co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
21.6.21 15:38

No jestli si nesledovala ovulaci, tak to klidně může být mladší. V 6tt ani nic jiného než váček nebyva, v 7tt už bývá srdíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9886
21.6.21 15:40

Musíš vydržet do další kontroly, nic víc teď nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.21 15:42

@lachtanice86 že by to mohlo být ovulací. Zároveň mi naznačoval že by to mohlo být zamlklé těhotenství. Příští týden jdu znova na kontrolu. Doufám, že už půjde vidět něco víc a vše dopadne dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
21.6.21 15:43

Mohlo k oplodnění dojít později, ale taky nemuselo a je to neprosperující, to se dovíš až na další kontrole a nijak to ovlivnit nejde, pokud doktor zatim nic neříkal, tak zbytečně nepanikař a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3563
21.6.21 16:09

Nemá smysl teď špekulovat, jak to je nebo není. Musíš počkat do další kontroly. Takhle na začátku je to vždycky nejistý, jestli to dopadne nebo ne. Pevný nervy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
21.6.21 16:48
@Valentinapa píše:
@lachtanice86 že by to mohlo být ovulací. Zároveň mi naznačoval že by to mohlo být zamlklé těhotenství. Příští týden jdu znova na kontrolu. Doufám, že už půjde vidět něco víc a vše dopadne dobře.

Kdybys tam nechodila tak brzo, nemusela ses ted tak stresovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
21.6.21 17:00

@Valentinapa Pokud jsi v tomto týdnu ta máš v sobě zárodek ne plod. Cekat a zase čekat, nic jim něho teď nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
21.6.21 17:57

Já sem v 7 týdnu měla vidět jen zdurelou sliznici ani na další kontrole za týden nebylo vidět vyloženě embrio i kdyz teoreticky mohlo být už srdíčko. Pak byly Vánoce no a v lednu už tam bylo vidět 3cm mimčo :) takže čekej…teď nic jiného nevymyslis ani to nijak neovlivnís, držím pěsti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
21.6.21 18:13

Chápu, jak Ti je. Šla jsem k doktorovi brzo a taky se jen vystresovala, že nic nevidí a ten začátek jsem si dost zkazila. U mě to ale jinak nešlo, léčím se s nemocí, na kterou beru léky, které se musí vysadit okamžitě po otěhotnění…
Nicméně holky mají pravdu. Teď to nijak neovlivníš, může to dopadnout jakkoliv, začátek je prostě vabank. Tak věř sobě a miminku a zkus se hodit do pohody :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
21.6.21 21:31
@Kriss Tina píše:
No jestli si nesledovala ovulaci, tak to klidně může být mladší. V 6tt ani nic jiného než váček nebyva, v 7tt už bývá srdíčko.

Jsem podruhé těhotná a podruhé jsem měla v 5+5 srdeční akci. Takže záleží pouze na kvalitě utz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat