7tt silné krvácení - názor doktora je jiný, než na pohotovosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
13.1.22 09:55

7tt pohotovost krvácení doktora

Ahoj. Jsem 7 tt. Problémy jsem měla od začátku, špinění, krvácení i jsem ležela v nemocnici.
Včera krvácení že to úplně teklo. Jela jsem na pohotovost kde mi rekli ze akce srdeční plus ale 2cm hematom. Prisny klid doma jen ležet, velké riziko potratu.
Dnes ráno kontrola u mojí dr. Uktrazvuk krásna akce srdeční plus, ale neviděla žádný henatom. Na silné krvácení které furt je mi řekla že můžou odcházet nějaké cevky, ale že tam hematom není. Můžete mi prosim říct co si o tom myslet? Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7752
13.1.22 10:31

Byla jsem tuším v 15tt. Z ničeho nic, silné krvácení. Letěla jsem na pohotovost,.doktor, že tam mám hematom a celou situaci nazval začínajícím potratem :zed:. Musela jsem jen ležet, druhý den návštěva opět v nemocnici na kontrolu, jiná dr. stejná slova. Následně kontrola u mého Dr., Který mi řekl, že hematom není a krvácení mohlo být díky tomu, proto zmizel, ale jak tomu skutečně bylo, těžko říct, jelikož jsem den po návštěvě pohotovosti nekrvacela a dr. z nemocnice říkala, že hematom přítomný :nevim:. Nicméně vše dobře dopadlo a spinká mi tu třičtvrtě roční syn. Držím palce :andel: ať je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28756
13.1.22 10:44

Tak třeba ten hematom tím silným krvácením vykrvácel a zmizel. Já ho mela taky, ležela s tím v nemocnici a pak moje Dr na kontrole už nic neviděla, přitom sem krvacela ještě 6 týdnů potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
13.1.22 11:03

@KOLLEROVA zřejmě už hematom odkrvácel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 13:37

Měla jsem také, asi vyšel ven. Každopádně držím palce, ať je už vše ok. :) Krvácela jsem do 10tt, pak už to bylo v pohodě až do porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.1.22 14:37

Holky a bolelo vás i břicho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.1.22 18:56

Manzelka mala hematom silne krvaceni ale uz sme nenechali nic na prirode jak rikaj doktori a zadne placebo ascorutin ale pekne odlezet vnemocnici a prokapat a bolesti zad to dela hematom ted mame holcinu ale predtim nam hematom ukoncil dve tehu drzime palecky a ano muze hematom vykvacet ven zbytek se vstreba a potom uzjen lezet do 13tt a bude vse ok tam prebere fukci placenta a je po problemech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
13.1.22 19:32

Držím palce nech všetko dobre dopadne a miminku nech sa darí ;) ja som o prvé prišla v 5tt krvácanie a teraz som 22tt a v 10 TT som tiez krvácala ale po návšteve nemocnice to ustalo nevedia s čoho našťastie malé je zatiaľ v poriadku a dúfam ze to dotiahneme spolu do úspešného konca

Příspěvek upraven 13.01.22 v 21:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
13.1.22 19:48

Já měla hematom dvakrát. Jednou hned od začátku a celý první trimestr jsem střídavě krvácela a špinila. Bolelo mě i břicho. Jela jsem na pohotovost v křečích a cestou z auta ze mě vyteklo krve, že jsem si říkala, že je to jasný konec. Ale na uz krásně blikalo srdíčko a vše v pořádku. Pak se to ještě jednou opakovalo, když se hematom zase vyprázdnil. Poctivě jsem se snažila ležet, naštěstí tenkrát nejstarší dceři bylo už šest, tak to docela šlo. V dalším těhotenství už hematom nebyl tak velký a ani krvácení tak silné. Záleží na umístění i velikosti, pokud bude plod větší, tak už je větší šance, že to dopadne dobře. Já měla štěstí 2×. Držím palce, ať ho máš taky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat