7tt silný výtok a bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 18:14
7tt silný vytok a bolest břicha

Ahoj, jsem v 7tt už týden mám vodnaty vytok a dnes se k tomu přidali silné bolesti a bodani na levé straně do břicha směrem dolů. K dr jsem objednana na čtvrtek. Máte některá zkušenosti?

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 26.03.19 19:33

Výtok je normální (pokud nezapacha) a bolesti břicha taky, pokud nejsou nějak extrémní k nevydrzeni. Svaly na břiše se začínají připravovat na rust břicha, ještě to bude bolet hodnekrat :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 22:22
@Kriss Tina píše:
Výtok je normální (pokud nezapacha) a bolesti břicha taky, pokud nejsou nějak extrémní k nevydrzeni. Svaly na břiše se začínají připravovat na rust břicha, ještě to bude bolet hodnekrat :)

Děkuji, právě že to jsou chvilkama křeče že nevstanu ani z postele nebo se nemůžu hnout

VeroNika666
Kecalka 381 příspěvků 27.03.19 08:24
@Anonymní píše:
Děkuji, právě že to jsou chvilkama křeče že nevstanu ani z postele nebo se nemůžu hnout

Já teda nechci strašit, ale být vámi, tak si hned zajdu k doktorovi. Už jste byla na kontrole? Víte,že by to nemohlo být MT? :roll:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 27.03.19 08:30
@Anonymní píše:
Děkuji, právě že to jsou chvilkama křeče že nevstanu ani z postele nebo se nemůžu hnout

No jestli jsou to hodně velké křeče tak jdi k dr. Jako bolesti břicha jsou normální, takový ty MS bolesti apod, ale křeče už může být něco špatně, mě když to bolelo že sem nemohla ani vstát tak sem potracela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 08:44
@VeroNika666 píše:
Já teda nechci strašit, ale být vámi, tak si hned zajdu k doktorovi. Už jste byla na kontrole? Víte,že by to nemohlo být MT? :roll:

Ano to jsem byla a bylo vše v pořádku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 08:45
@Kriss Tina píše:
No jestli jsou to hodně velké křeče tak jdi k dr. Jako bolesti břicha jsou normální, takový ty MS bolesti apod, ale křeče už může být něco špatně, mě když to bolelo že sem nemohla ani vstát tak sem potracela.

Doktorku tady mám až ve čtvrtek, bolesti k večeru ustoupili

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 27.03.19 08:53
@Anonymní píše:
Doktorku tady mám až ve čtvrtek, bolesti k večeru ustoupili

Tak to bude dobré, do zítra už to snad vydrží, kdyby bylo něco špatně bude to bolet neustále. Možná ti to jenom přijde, každá snášíme bolest jinak, co někomu přijde jako slabé píchání je pro dalšího nesnesitelná křeč.

Váš příspěvek
Reklama