7. týden těhotenství těhotenství a plod nejde vidět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monule.e
Kecalka 235 příspěvků 11.01.17 09:17
7tt těhotenství a plod nejde vidět

Zdravím, jsem 7+0 včera jsem byla na uz a plod nebyl stále vidět. Dutinka krásně roste tak jak má i žloutkový váček jen plod stále nikde. Myslíte, že je tu ještě šance, že se ukáže? Dr. mě objednala zase za týden na kontrolní uz. Měl to někdo taky tak a plod se ještě ukázal i později? Děkuji za, odpověd jsem z toho zoufalá

Přečtěte si článek: Jak probíhá 7. týden těhotenství?

Reakce:

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 11.01.17 09:23

Zkušenost nemám, nicméně pokud jai 7+0 dle poslední MS a neměla jsi zjištěnou ovulaci fakt na 100%, je dost možný, že je těhotenství mladší a proto není nic vidět. Jinak v 7. týdnu už by mělo být vidět :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 11.01.17 09:27

@monule.e dle čeho soudíš, že jsi 7 tt? ivf či co tak? pokud ne, tak to může být mnohem mladší.. 7 tt by mělo být srdíčko.

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 11.01.17 09:43

Mě 6tt řekl, že je zatím vidět jen malá tečka, tak nevím co to znamenalo. Těhotenství bylo úspěšné :)

monule.e
Kecalka 235 příspěvků 11.01.17 09:45

Podle MS bych dnes měla být 7+1. Dr. říkala, že místo plodu tam je malinká čárka, že by to mohlo být ono, ale stejně to tak bylo minulý týden, od té doby se to nijak nehlo

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 11.01.17 09:51

Jestli nevíš kdy byla ovulace tak je možné, že se ještě ukáže jinak v tomhle týdnu je už normálně srdeční akce ;)

Peha26
Kecalka 189 příspěvků 11.01.17 09:53

Taky se mi plod a srdíčko ukázalo až někdy na konci týdne, vím že v 7+5 jsem ho ještě neměla. Už jsem myslela, že je to ztracené, ale pak to všechno krásně dohnal. Takže bych se zatím nestresovala. :hug:

Jogrr
Závislačka 4327 příspěvků 11.01.17 10:17

@monule.e kliiid, ovulace mohla byt pozdeji. Ja v 7tt byla na prvni kontrole na gynekologii a uz tukalo i srdicko. Ale vedela jsem presne, kdy jsme pocali.

monule.e
Kecalka 235 příspěvků 11.01.17 11:39

No já doufám, že se ještě ukáže. Když sem byla těhotná se synem, tak sem na prvním uz byla 5+6 a nebylo vidět ještě vůbec nic ani dutinka, pak sem byla až 9+6 a bylo vše, ale byla jsem v klidu když sem šla až po měsíci a ne po týdnech

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.17 17:42

Ahojte holky. Potřebuju se s někým poradit a nemám s kým, tak bych byla ráda, kdyby jste mi k tomu něco napsaly. Momentálně jsem v 6+2 tt, podle ultrazvuku na kterém jsem byla v 5+6 tt, na další jdu příští týden a to bych měla být v 6+6tt. Mam trochu strach, na prvnim ultr. 5+6 byl vidět pouze gestacni vacek 5mm, bez srdíčka, doktorka si me pozvala teda za týden, to uz bych mel byt ten 6+6 tt. Sliznici mam velkou, Hcg 41 000,priznaky taky, celkem se mi nafouklo i bricho, ale doktorka me straší, ze to klidně může byt i mimodelozni.Tak se bojim co bude dal.Do toho mam trochu dalsi strachy z toho, ze jsem jedla Norethisteron celkem 12 tablet a mohla jsem byt tak tyden az dva tehotna, protoze jsme jeli na dovcu a ja to zrovna mela dostat, ale tehotenstvi jeste neslo poznat????Ma tady nekdo podobnou zkusenost nebo aspon mi k tomu co rict, jsem z toho dost nestastna????Dekuji za kazdou odpověď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Zvrat v případu Michalákových. O odebrání dětí rozhodoval zvrácený psychiatr!

Evě a Josefovi Michalákovým svitla malá naděje, že by jim norské soudy mohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Muži se chlubí extrémními svaly, kterých docílili bez cvičení

Pyšní se obřími svaly na rukou, nohou i zádech a přitom nemuseli vůbec chodit... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >