8-9 Dpo negativní TT test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 24.10.14 14:41
8-9 Dpo negativní TT test

Ahoj vím že je určitě ještě brzo na test ale už jsem to bohužel nevydržela a dnes ráno jsem zkusila TT protože už 3-4 den takové tlaky v podbřišku sem tam i píchnutí někdy dost citlivé jindy zase málo…cítím se tak nafoukla a mám strašně těžké nohy (prostě jakoby unava) :? a včera večer mě ještě začaly pobolívat prsa především zboku. a ráno navíc když jsem vstala tak se mě uděalo tak divně :nevim:…to mě přimělo udělat test s domněním že tam bude už alespon dušík…ale bohužel :( jinák mamatest10.s pří­telem se snažíme o mimi už od března a stále se nedaří. :nevim: ted vu potvrzena 15.10.2014 ovu testem snád po 5-6 měsících…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
janicka.ocet
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 24.10.14 14:43

Je brzo! Až v den očekávané menstruace nejdřív. Nám se syn zadařil po dvou letech.

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 24.10.14 14:45

@diiss ještě je moc brzo. :kytka: testuj až v den vynechané ms, ušetříš penízky za testy ;) já taky měla po každé ovulaci „příznaky“, nikdy se nepovedlo. Ale jeden měsíc jsem je neměla a v ten měsíc se zadařilo :mrgreen:

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 24.10.14 14:46

Fůha až po dvou letech…pro mě nepředtavitelná doba..ale hlavně že se zadařil :) už ted je pro mě tech 8 měsícu dlouho…a každý měsíc zklamání :(

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 24.10.14 14:47

@diiss Příznaky jsou vsugerované a na test je vážně brzo, testuje se až když nedorazí menstruace :nevim:
Snažení od března je v pohodě ;)

Boudice23
Extra třída :D 14873 příspěvků 24.10.14 14:47

@diiss ale to že jsou na ovu testu // neznamená že je to den ovulace, ovulace většinou probíhá do 48 od pozitivního testu..takže pokud neměříš teplotu není den oplodnění stoprocentní, tudíž i když ty si myslíš že jsi 8-9DPO nemusí to tak být… takže vydrž, jinak tyhle pocity jsme mívala i když jsme těhotná nebyla, když člověk čeká že by se konečně mohly dvě čárky objevit tak mu ty příznaky snad naskočí automaticky…a vsugerování je taky mocá čarodějka ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 24.10.14 14:49

No já za testy vyhodila snád majlant za tu dobu:-) výrobci ovu testů a TT mají ze mě radost:-) tak si říkám že se na to už další měsíc vykašlu a nechám to náhodě…ale znám se :D

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 24.10.14 14:52

Já právě // na ovu testu ted měla poprvé snád za těch 5-6 měsícu..sem byla úplně radostí bez sebe…s přitelem jsme to poctivě pojistili a tak budu teda čeka..ikdyž to čekání je šílenééé :lol:

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 24.10.14 14:52
@diiss píše:
No já za testy vyhodila snád majlant za tu dobu:-) výrobci ovu testů a TT mají ze mě radost:-) tak si říkám že se na to už další měsíc vykašlu a nechám to náhodě…ale znám se :D

udělej to… nám to vyšlo v měsíc, kdy jsem se už smířila s tím, že malá půjde do školky a já do práce a druhé bude holt až za pár let

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 24.10.14 14:52

@diiss Tak je dobrý vědět, kdy je ovulace, to je základ. A jednu krabičku těhu testů si nechat opravdu až když MS nedorazí ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 24.10.14 14:56

Ale ono na tom asi něco bude člověk když na to pořád myslí tak se nedaří, když to hodí za hlavu a nesoustředí se jen na to že chce otěhotnět..tak šup a je to tam:-)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 24.10.14 15:08
@diiss píše:
No já za testy vyhodila snád majlant za tu dobu:-) výrobci ovu testů a TT mají ze mě radost:-) tak si říkám že se na to už další měsíc vykašlu a nechám to náhodě…ale znám se :D

Plně doporučuju. Když jsem dospěla k rozhodnutí mít dítě, nenapadlo mě sledovat ovulaci, měřit teplotu, dělat OVU testy, počátat DC. Kluk je z prvního nechráněného styku, test jsem dělala cca 42 den po poslední menstruaci - o výsledku nebylo zcela pochyb.
Druhé těhotenství je během prvního měsíce „snažení“ (asi z 5 sexů během toho měsíce :think:), kdy jsem si myslela, že se mi ještě po kojení ani nerozjel cyklus. Testovala jsem týden po zahnízdění (to jsem na sobě poznala u obou díky jednorázovému drobnému zašpinění), výsledek taky jasný.
Se mi to ale kecá, co. :mrgreen:

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 24.10.14 15:14

@diiss ahoj, i kdyby to byl tyden od ovu, tak je brzy! Jinak me ovu testy vuuubec nefungovali, ukazovali mi dve // snad porad, takze jim neverim. Jinak je asi nejlepsi merit si BT, ale to nam taky nevyslo, musela jsem na IVF :? Ncmene jsme nakonec zjistili, podle UTZ, ze mam ovulaci az 21 den cyklu!!! Katdy to ma jinak, ale fakt je, ze cim vic na to clivek mysli, tim vic to nejde :,( Kup si do zacatku kyselinu listovou a zkousejte :palec: 8 mesicu je jeste malo, tak neboj, urcite se povede :kytka:

vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 24.10.14 15:18

@diiss testuješ moc brzo. Nejdřív bych test dělala 14 dpo, jestli víš kdy byla.
Držím palce at se ti test vybarví :)

diiss
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 24.10.14 18:09

Asi jo no nic tak budem zkoušet a tu kyselinu zkusím:-) tak snád se to v blízké době povede… :nevim: jinák děkuji všem za rady:-)zkusím ten test až v den MS. a dám pak vědět

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >