8. Den po ET - asi negativní TT

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 10:11
8. Den po ET - asi negativní TT

Jsem v nemocnici kvůli ohss. Dnes jsem si dělala test. Já osobně jsem dost slepá, takže tam nic nevidím, ale radši to přidám i sem k vám. Doufám, že do tydne se to může změnit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 17.11.18 10:13

Jaká je citlivost testu?

Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 10:18
@pedigka píše:
Jaká je citlivost testu?

10 mamatest

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 17.11.18 10:19

Ještě je brzo, měla si Pregnyl?

Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 10:38
@Irinka0210 píše:
Ještě je brzo, měla si Pregnyl?

Ne, měla jsem pred opu ovitrelle, jinak nic.

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 17.11.18 10:51
@Kacenka.ka píše:
Jsem v nemocnici kvůli ohss. Dnes jsem si dělala test. Já osobně jsem dost slepá, takže tam nic nevidím, ale radši to přidám i sem k vám. Doufám, že do tydne se to může změnit.

Ahoj.

A jak staré embryo Ti zaváděli?

Jinak se přikláním k názoru, že je na testování ještě opravdu brzy.

Elath
Kecalka 150 příspěvků 17.11.18 10:57

8 den je moc brzo. Já po Ket jsem měla termín na krev až za 14 dní. Takže testovat se takhle brzo je podle mně blbost.

A ještě jedna myšlenka já když byla v nemocnici s OHSS tak jsem byl afurt na kapačkách a lili do mně tekutiny horem spodem abych furt chodila čůrat (do doměrky) a musela jsem „plnit limity“. Předpokládám, že to máš podobně, takže je otázka zda se moč stihne vůbec koncentrovat na to, aby to bylo poznat na čůracím testu.

Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 11:33
@Elath píše:
8 den je moc brzo. Já po Ket jsem měla termín na krev až za 14 dní. Takže testovat se takhle brzo je podle mně blbost.A ještě jedna myšlenka já když byla v nemocnici s OHSS tak jsem byl afurt na kapačkách a lili do mně tekutiny horem spodem abych furt chodila čůrat (do doměrky) a musela jsem „plnit limity“. Předpokládám, že to máš podobně, takže je otázka zda se moč stihne vůbec koncentrovat na to, aby to bylo poznat na čůracím testu.

Vůbec to tak nemám. Mám jen vodu, co piju, nemám ani kapacky. Beru léky jako doma. Dávám si naději ještě v to, že je to brzy, tak uvidíme. Jen jsem si myslela že ohss tomu třeba i pomůže, ale asi ne. Snad se tam ta druhá čárka objeví. :dance:

Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 11:33
@tininas píše:
Ahoj.

A jak staré embryo Ti zaváděli?

Jinak se přikláním k názoru, že je na testování ještě opravdu brzy.

4 denní embryo

Elath
Kecalka 150 příspěvků 17.11.18 11:47

@Kacenka.ka to jo když jsem ležela s OHSS tak doktoři říkali, že jak se tělo zblázní tak spíš se prťous zavrtá.
U mně byl ale problém, že mně se třeba spustil ještě před vložením :-)

Hele přeju ti aby se zadařilo, ale na test ještě počkej, snaž se zabavit a nemyslet na to.

Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 11:54
@Elath píše:
@Kacenka.ka to jo když jsem ležela s OHSS tak doktoři říkali, že jak se tělo zblázní tak spíš se prťous zavrtá.
U mně byl ale problém, že mně se třeba spustil ještě před vložením :-)Hele přeju ti aby se zadařilo, ale na test ještě počkej, snaž se zabavit a nemyslet na to.

No doufám. ???? Snad se nám to podaří poprvé

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 17.11.18 11:55
@Kacenka.ka píše:
4 denní embryo

Ahoj.

Tak to je skutečně moc brzy na testování.

Přeji úspěch. :srdce:

Kacenka.ka
Povídálka 14 příspěvků 17.11.18 12:15
@tininas píše:
Ahoj.

Tak to je skutečně moc brzy na testování.

Přeji úspěch. :srdce:

Budu se tím utesovat. :srdce:

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 17.11.18 13:05

@Kacenka.ka Aha, ale to je to samé jako Pregnyl, ne? Nicméně opravdu vydrž, je fakt brzo, a také se říká že OHSS se často rozjíždí společně s těhotenstvím, moc držím pěsti ať to vyjde! Vím jaké to je

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2857 příspěvků 17.11.18 14:22

@Kacenka.ka ja teda vidim pozitivni test.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >