8 den po ET negativní test?

Anonymní
21.11.19 12:40

8 den po ET negativní test????

Holky jsem 8 Dni po ET. Po prodloužené kultivaci ( 5dni ). Udělala jsem si ráno Tt a naprosto negativní ani známka po druhé čárce. Nedělala bych test dříve ale ze mi byl vkládán už 5 denní mimisek tak jsem si myslela ze už by něco mělo vykouknout ale bohužel nic. Měla jste to některá takto po prodloužené kultivaci a test se ukázal pozitivní až déle??? Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
21.11.19 12:42

Netestuj tak brzo a nebudeš zklamaná. Osmý den je brzy, to embryo se neuhnízdí ihned. Nejlepší je testovat až 14 dní po vložení, pak je to jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 12:51

@Janli děkuji :), já vím ze bych měla dělat test až za 6dni ale myslela jsem ze když už byla ta prodloužena kultivace mohlo by se něco ukázat. 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
3960
21.11.19 12:52

Já měla ducha až 9. Je ale spousta holek co třeba až 12-14. Je brzo… držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.19 13:06

@Virgina123 a mohu se zeptat měla jsi také prodlouženou kultivaci? 😊

• Citovat
  • Nahlásit
3960
21.11.19 13:27
@Anonymní píše:

Ano měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
22.11.19 09:53
@Anonymní píše:

Embryo i po prodlouzene kultivaci potrebuje cas se zahnizdit a pak se zacne vylucovat hcg. To, ze bylo vkladano 5denni nemusi nutne znamenat, ze se cely proces urychli o 5dni. Rozdil mezi prodlouzenou, normalni kultivaci a prirozenym tehu je jento, ze prirozene se to deje ve vejcovodech a nasledne v deloze a kultivace je v laborce. Ale ten cas je hodne relativni :) proto i po prodlouzene kultivaci radi CAR netestovat brzy. Uvidis, testni jak ti rekli. Je to tezke, chapu. Drzim palce, at to klapne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 17:37

@Mutlice Děkuji, tak toto mě trochu uklidnilo ze není vše ztraceno, četla jsem tu v diskuzich ze měli pozitivní Tt už třeba 6 den po ET, tak mě to trochu znepokojilo. Dnes jsem test nedělala, zítra budu 10 den po ET pokusím se vydržet netestovat až do 12 dne. Tak doufám ze to vydrzim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 09:16

Tak už jsem 10den po ET dnes jsem trochu Zákrvacela teda nedá se říct ze zakrvacela, jen trochu narůžovělé. A už zase nic. Na uhnizdovani mi to přijede už pozdě…:(

• Citovat
  • Nahlásit
1859
23.11.19 10:07
@Anonymní píše:
Tak už jsem 10den po ET dnes jsem trochu Zákrvacela teda nedá se říct ze zakrvacela, jen trochu narůžovělé. A už zase nic. Na uhnizdovani mi to přijede už pozdě…:(

Uhnizďování trvá cca týden plus mínus od oplodnění (přirozeně). Po ET se to trošku špatně počítá a odhaduje. Děloha je připravená, prokrvená, může to být cokoliv. Jsou to nervy :( Lepší, než když bys teď začla nějak hodně krvácet. Vydrž, pokud se MS nerozjede, ještě to není ztraceno :hug: Zkusila bych testovat tak v pondělí.
Držím palce :mavam: My jsme se u IVF ani k ET nedostali (teda u nás ke KET), protože po měsíci čekání na genetiku (měli jsme PGS) se ukázalo, že embrya jsou vadná. Ten měsíc mě až tak nevadil, jako poslední dva nebo tři dny, kdy jsem věděla, že Dr. už má výsledky, jen nemá čas a lítá z ordinace na sál, takže nevolala. Uf dovedu si představit, jak je ženská napjatá, když čeká na test po ET. Drž se!
PS - k tomu testu 6.den - třeba v poradně Gestu (pražský CAR) píše primář odpověď nějaké ženě, že 6 dní po ET 5denního embrya je brzy i na krev, že to pořád nic nevypovídá. Já ti samozřejmě nechci dávat plané naděje, ale tohle je fakt nevyzpytatelné… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 19:38

@Mutlice je tak to mě mrzí že nedošlo na KET, kdy plánujete další IVF? Budu držet palečky aby to další dopadlo dobre 😊. U mě žádná změna ráno jen trochu růžová na intimce a do teď už nic, tak doufám zme menstruace nedorazí s vše dobre dopadne ale je to něco na nervy…to ti povím. Ale pokusím se udělat test až v pondělí, to už by mělo být jasno.

• Citovat
  • Nahlásit
1859
23.11.19 20:02
@Anonymní píše:
@Mutlice je tak to mě mrzí že nedošlo na KET, kdy plánujete další IVF? Budu držet palečky aby to další dopadlo dobre 😊. U mě žádná změna ráno jen trochu růžová na intimce a do teď už nic, tak doufám zme menstruace nedorazí s vše dobre dopadne ale je to něco na nervy…to ti povím. Ale pokusím se udělat test až v pondělí, to už by mělo být jasno.

U nas se stal zazrak a dalsi cyklus potom, co jsme zjistili, ze nase embrya nejsou pulouzitelna, jsem otehotnela prirozene. My jsme s pocetim nemeli problem, ale s opakovanymi potraty, proto jsme sli do IVF s PGS. A pri ivf ani jedno embryo dobre, a najednou par tydnu nato jsem zjistila, ze jsem zas tehotna, poprve prosperujici, ted jsem 34tt a modlim se, at je vse v poradku :) tobe drzim palce! Urcite se dockate, jsou to ale hrozne stresy, kdo nezazil, nevi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 20:17

@Mutlice jeee tak to je super, moc gratuluji ❤️… já si budu držet palce a uvidím je to buď a nebo. Nezbývá než čekat. Ještě máme dva snehulačky tak alespoň to mě trochu uklidňuje 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.20 07:37

Ahojky, jak to tedy nakonec dopadlo? Jsem dnes také 8.den et s prodlouženou kultivací a tt ani náznak ducha :zed: proklínám se, že jsem si test udělala dřív. Teď asi počkám a udělám si ho až v neděli (13. den)..

• Citovat
  • Nahlásit
3096
26.5.20 08:01
@Anonymní píše:
Ahojky, jak to tedy nakonec dopadlo? Jsem dnes také 8.den et s prodlouženou kultivací a tt ani náznak ducha :zed: proklínám se, že jsem si test udělala dřív. Teď asi počkám a udělám si ho až v neděli (13. den)..

Podle moji zkusenosti jestli mas 8 den bilo tak se nepovedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat