8 dní po injekci OVITRELLE pozitivní test

Anonymní
4.3.20 12:15

8 dní po injekci OVITRELLE pozitivní test

Dobrý den,
Mám prosbu jsem 8 dní po ovitrelle injekci a mám na tt dvě čárky, které vyjeli v limitu pomalu hned jak jsem namočila. Zajímá mě, zda jste měla některá stejnou zkušenost a dopadlo vše dobre nebo ne :) Já už jí jednou před IUI měla a 8 den už na testu nic nebylo, proto mi to teď přijde divné. Děkuji moc za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13269
4.3.20 12:45

Ja mela pozitivní test po ovitrelle jeste 11den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
4.3.20 12:48

Ja 13.den po ovitrelle vypadal mu jtest tady tak to byl patek a v nedeli mi digital ukazal 2-3 tyden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
4.3.20 12:50

Zkus za 2 dny udelat dalsi test a uvidis jestli sili pokud tak ti budu tise gratulovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.20 13:05

@weru20 děkuju vám moc za zprávy :) Tak snad poprvé to v 10tt nedopadlo tak by byl docela zázrak kdyby se IUI povedla zase na poprvé :)

• Citovat
  • Nahlásit
7664
4.3.20 13:14
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám prosbu jsem 8 dní po ovitrelle injekci a mám na tt dvě čárky, které vyjeli v limitu pomalu hned jak jsem namočila. Zajímá mě, zda jste měla některá stejnou zkušenost a dopadlo vše dobre nebo ne :) Já už jí jednou před IUI měla a 8 den už na testu nic nebylo, proto mi to teď přijde divné. Děkuji moc za odpověď :)

Test je pozitivní z té injekce. Testuj nejdřív 12 dní po ovitrelle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
4.3.20 14:04
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám prosbu jsem 8 dní po ovitrelle injekci a mám na tt dvě čárky, které vyjeli v limitu pomalu hned jak jsem namočila. Zajímá mě, zda jste měla některá stejnou zkušenost a dopadlo vše dobre nebo ne :) Já už jí jednou před IUI měla a 8 den už na testu nic nebylo, proto mi to teď přijde divné. Děkuji moc za odpověď :)

To bude ještě Ovitrelle. Zkus test tak za 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
19.4.20 16:53

Ahoj holky 😊 my se snažíme už rok, manžel byl na vyšetření a je úplně v pořádku, já jsem brala 10let ant. Nyní 13měs. Bez.. Men. Žádná tak mi loni v červnu byl nasazen Duphaston. Ten beru 17 den od 1vního dne men. 2× deně po dobu 10 dní.. A mimi furt nikde Tak mi doktor dal Clostilbegyt ten jsem brala 3 den men. na 5 dní 2× za den, a 11 den od 1dne men jsem si pichla Otrivelle což bylo středa 15.4. V 11h dopoledne a už večer mě hrozně bolelo břicho.. Dneska je neděle a podbřišek mě pobolivá a celkově jsem nafouknutá, za poslední 3dny mám postel plnou vlasů, jsem unavená, všechno mi smrdí i některé jídlo, je mi lehce navrácení a když udělám rychle pohyb tak se mi zamotá hlava na což jsem ne trpěla. Bylo někomu taky tak? Spíš mě děsí to pobolívání břicha a podbřišku Dělala jsem si těhu test v sobotu jestli Otrivell působí a měla jsem tam ducha takže působí. Mazleničko si myslím že bylo dost v tu středu 2× čtvrtek 2× pátek 1× sobotu 2× tak snad se nám mimi už zadaří.. před chvilkou nám letěl asi 30cm před oknem čáp 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13269
19.4.20 17:30

@Elka87 po dávce tehotenskeho hormonu, který je v ovitrelle ti může být zle, může se ti motat hlava, bolet podbřišek. To je běžný. Nechápu na co si dělala test a jaký? Slovo mazleníčko si fakt zakaž, je to hrozný. A počet styků je dle mého zbytečně častý a na vliv početí vliv nemá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
19.4.20 22:36

Mazleníčko :roll: fakt jsi dospělá ženská? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
19.4.20 22:58

Mazleníčko :roll: nechapu proč pořad dokola to rozepisování všeho možného když to stačí napsat v jedné větě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
20.4.20 09:44

@splendis OVU jsem měla…prsa mě bolí ukrutně, motá se mi hlava, je mi na zvracení, bolí mě břicho, milion a jeden druh výtoků, popis dloubání, chodím na wc, kovová chuť v puse :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale jak dlouho má po MS a jestli udělala v termínu test, to se člověk většinou nedozví :nevim:
A perla na závěr : měl to někdo taky tak?? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama