8 dní po injekci OVITRELLE pozitivní test

Anonymní
4.3.20 12:15

8 dní po injekci OVITRELLE pozitivní test

Dobrý den,
Mám prosbu jsem 8 dní po ovitrelle injekci a mám na tt dvě čárky, které vyjeli v limitu pomalu hned jak jsem namočila. Zajímá mě, zda jste měla některá stejnou zkušenost a dopadlo vše dobre nebo ne :) Já už jí jednou před IUI měla a 8 den už na testu nic nebylo, proto mi to teď přijde divné. Děkuji moc za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10742
4.3.20 12:45

Ja mela pozitivní test po ovitrelle jeste 11den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
4.3.20 12:48

Ja 13.den po ovitrelle vypadal mu jtest tady tak to byl patek a v nedeli mi digital ukazal 2-3 tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
4.3.20 12:50

Zkus za 2 dny udelat dalsi test a uvidis jestli sili pokud tak ti budu tise gratulovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 13:05

@weru20 děkuju vám moc za zprávy :) Tak snad poprvé to v 10tt nedopadlo tak by byl docela zázrak kdyby se IUI povedla zase na poprvé :)

• Nahlásit
  • Citovat
6264
4.3.20 13:14
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám prosbu jsem 8 dní po ovitrelle injekci a mám na tt dvě čárky, které vyjeli v limitu pomalu hned jak jsem namočila. Zajímá mě, zda jste měla některá stejnou zkušenost a dopadlo vše dobre nebo ne :) Já už jí jednou před IUI měla a 8 den už na testu nic nebylo, proto mi to teď přijde divné. Děkuji moc za odpověď :)

Test je pozitivní z té injekce. Testuj nejdřív 12 dní po ovitrelle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
4.3.20 14:04
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám prosbu jsem 8 dní po ovitrelle injekci a mám na tt dvě čárky, které vyjeli v limitu pomalu hned jak jsem namočila. Zajímá mě, zda jste měla některá stejnou zkušenost a dopadlo vše dobre nebo ne :) Já už jí jednou před IUI měla a 8 den už na testu nic nebylo, proto mi to teď přijde divné. Děkuji moc za odpověď :)

To bude ještě Ovitrelle. Zkus test tak za 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama