8 dni po ovulaci a cca 2-3 dny do menstruace špinění

Anonymní
17.2.21 14:43

8 dni po ovulaci a cca 2-3 dny do menstruace hnedoruzove spineni

Dobrý den mam dotaz
Cca 6 dni po ovulaci jsem jako každý den sla ráno do práce ale náhle z ničeho nic jsem zacla mit pocit na omdleni klepali se mi nohy myslela jsem ze se ani neudržím na nohou a i divne v žaludku trvalo to asi 10 min a když už jsem myslela ze to nezvládnu ze sebou seknu tak jsem si utíkala na záchod sednout a tvář trosku pomokrila vodou zlepšilo se to no a dnes 8 dni po ovu a zároveň 2-3 dny pred ms jsem našla hnedo ruzovy vytok na spodním prádle nevím co si myslet miminko bych si přála ale nejspíš se rozjede ms. Chtěla jsem se jen zeptat jestli tu nemate nějaké zkušenosti s tím a nakonec to dopadlo těhotenstvím? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
17.2.21 14:49

Ahoj, u me takto zacala vsechna 4 tehotenstvi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 14:57

@Janča6 tak aspoň malou nadeji mam 😃 😃 😃a jestli se můžu zeptat s tím spinenim jak dlouho vám to trvalo

• Citovat
  • Nahlásit
36
17.2.21 15:16

Já bych teď měla být taky 8den po ovulaci. Včera když jsem šla na záchod tak twky pár kapek krve ale do ms mám ještě pár dní.. Poslední dobou mě strašně bolí prsa teda spíš jen to pravý :zed: :D tak čekám jestli se z toho něco vyklube

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
17.2.21 15:21

Takhle brzo jsou to vzdycky uplne zbytecny otazky. Ms vam nemeska, naopak ji mate teprve dostat.
Takze z 50% se muze jednat o spineni skrz uhnizdovani a z 50% se muze jednat o spineni z duvodu prichazejici ms.
A kazda zenska to ma jinak, takze odpovedi jak to kdo mel a co to znamenalo jsou uplne k nicemu.
Proste pockejte.

Stejne tak jako priznaky vam nereknou vubec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
17.2.21 15:24
@Anonymní píše:
@Janča6 tak aspoň malou nadeji mam 😃 😃 😃a jestli se můžu zeptat s tím spinenim jak dlouho vám to trvalo

Uz si nepamatuju, ale par dni. Tak 3 - 4. Bylo to nidacne spineni. Ale jak pise @janikema90 jeste je brzo na jakekoliv zavery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
17.2.21 15:26
@Anonymní píše:
@Janča6 tak aspoň malou nadeji mam 😃 😃 😃a jestli se můžu zeptat s tím spinenim jak dlouho vám to trvalo

U me je typicka ta slabost/omdlevani. A trva teda cele tehotenstvi. Spineni u me jeste nic neznamena. Ale fakt to ma kazda jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
17.2.21 16:32

Ahoj, ja spinila skoro kazdy cyklus par dni od ovu az do ms a tento cyklus taky s tim rozdilem, ze to prvni spineni asi 2 dny po ovu bylo ruzove a celou dobu prevladalo spis ruzove, ale nekdy hnede, jeden den dokonce jasna krev no a 12dpo jsem nasla dve carky 🙏 😁 dnes jsem 14 dpo a carka sili, spineni uz dva dny zadne 🙂 :dance: udelej si pak testik a dej vedet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat